bugün

takas sonucu vestel manisaspor a giden stoper.
2005-2006 sezonunda * galatasaray forması giymiş futbolcu. 2008-2009 sezonunda * ise manisaspor'dan antalyaspor'a transfer olmuştur.
13 eylul 2008 galatasaray antalyaspor macinın son saniyelerinde aydın yılmaz'a havada salto attırdıktan sonra ikinci sarıdan oyundan atılmış, hemen akabinde sedye falan isteyip yerlerde yatmış, atatürk'ün sevmediği* sporcu(?) tipi. aferin yalçıncım aldınız 1 puanınınızı, rahat rahat evinde sedyede yat bu akşam.
(bkz: emek hırsızlığı)
11 aralık 2009 antalyaspor galatasaray maçında yerdeki harry kewell'a tekme atan kasaptır.

hakem pozisyona kart bile göstermemiş, bir sonraki pozisyonda bu kasap gene daddy cool u kündeye getirerek faul yapmış ve sarı kart görmüştür.
ben bu adama karaktersiz deyince moderasyon kızıyor. hayır abicim kendisi de biliyor bunu, biz niye zor durumda kalıyoruz. koskoca erman toroğlu şenol'un annesini bilmem neresinden ne yapın deyince bir şey olmuyor anasını satayım.

dünkü maçta yaptığı hareketler, kameralar görmesin diye ağzını kapatıp caner'e küfür etmesi, doğrudan sakatlamaya yönelik müdahaleleri bu adamın ne bok olduğunu gösterdi yine. aynı haltları lig maçında da yemişti. kewell a tekme atmalar falan filan. yazık günah... bu nasıl bir hırstır, bu nasıl bir kindir? bu mudur yani türk futbolcusunun mantalitesi? hmm... bu adamlar beni takımdan gönderdi, ben sert oynayayım, bacak kırayım, her yere deli gibi koşayım da akılları başlarına gelsin. lan sen bir s.kime yarasaydın zaten kovulmazdın amele.

hadi bakalım. gelişsin türk futbolu, kendimizi böyle eğitelim.
2010 model vural korkmaz'dır kendisi, ancak önümüzde ali sami yen stadı'nda oynanacak bir galatasaray-antalyaspor maçının varlığından haberdar değil sanırım. futbola başlarkenki en büyük emeli bütün sülalesine küfür yemektir bu temiz! *çocuğun.
fenerbahçe'de oynamasını istediğim stoper oyuncusu.

ali sami yen'deki ıslıklara rağmen batak ile birlikte müthiş oynadılar. ömer çatkıç, necati ve kendisi takımlarını sırtlıyorlar. kendisine galatasaray maçından sonra müthiş sempati duymaya başladım.

adam gibi adam yalçın ayhan! üşüyoruz reis. samandıraya bekleriz, senin gibi yürekli, cesur oyuncular lazım bizlere.
istanbulspor da iken gösterdiği performansı yakalamış stoper. sanıyorum son olaylar da motive etmiş kendisini. o kadar ağır sakatlıklar ve ameliyatlar geçirmesine rağmen kendisini toparlamak adına bizimle birlikte parklarda koşmasının semerisini almaya başladı. başarıların daim olsun.
10 şubat 2010 galatasaray antalyaspor maçı'nda galatasaray'ın forvetsiz oynamasından ötürü, iyi oynuyormuş gibi gözüken fitbolcu. milan baros olsa görürdüm ben onu. servet çetin'in oyuna girip forvete geçtikten sonra bile zorlandığını gördük. bana hikaye anlatmayın...
yeryüzündeki en ahlaksız futbolcudur. ne kendisine ne de rakibine saygısı vardır. forma giydigi her maçta iğrenç karakterini sahaya yansıtan ve bilerek sakatlamaya yönelik fauller yapan,bununla yetinmeyip yapılabilecek her türlü çirkefliği yapmaktan çekinmeyen bir futbolcudur. sahalara yakışmayan bu duruşu sadece benim mi dikkatimi çekiyor? bu adamı izleyen bir teknik adam, bir yönetici, bir başkan yok mu? yoksa hepsi mi yalçın gibi ahlaktan yoksun? bir futbol sever olarak beni çok rahatsız etti. (bkz: adam ol) yalçın ayhan.
trabzonspor maçında kırmızı kart yiyen oyuncu.
Kasap yalçın olarakta bilinen Antalyaspor'lu stoper.
hem kazmadır hem de kasaptır. öyle ki ismail güldüren bu elemanın yanında ergün penbe gibi kalır; ayman abdelaziz'in daha acımasızı, razundara tjikuzu'nun daha iyi tekme atanıdır.
yeryüzündeki en ahlaksız futbolcudur. ne kendisine ne de rakibine saygısı vardır. forma giydigi her maçta iğrenç karakterini sahaya yansıtan ve bilerek sakatlamaya yönelik fauller yapan, bununla yetinmeyip yapılabilecek her türlü çirkefliği yapmaktan çekinmeyen bir futbolcudur. sahalara yakışmayan bu duruşu sadece benim mi dikkatimi çekiyor? bu adamı izleyen bir teknik adam, bir yönetici, bir başkan yok mu? yoksa hepsi mi yalçın gibi ahlaktan yoksun? bir futbol sever olarak beni çok rahatsız etti.
antalyaspor'dan gaziantepspor'a transfer olan savunma oyuncusu. 2 yıllık sözleşme imzalamış gaziantep ile.
itdir kendisi. kasap demek çok hafif kalır. yazık böyle adamları takımlarında oynatanlara.
şimdi gaziantepsporda oynayan yalçın ayhan ztk gruplar ilk maçında antalya mardan stadında küfürlerle karşılaşmıştır.
söyle yalçın söyle söyle noldu ananın .... antalya koydu gibi tezahüratlarla karşılaşmıştır.(bkz. yazık oldu)
sahada futbolundan çok; adi ve namussuz karakteriyle bulunan şahıs.
bugün futbol oynamaya değil kavgaya geldiğini gösteren oyuncu.
kendisine; mardinspor istanbulspor maçı sonu, sen gaasaray'da oynamadın mı abi dediğimde; hıhı cevabını vermiştir.

hıhı ne abi?
Kasımpaşa'da top kosturuyor. ota boka sari kart görüp itiraz etmek en büyük hobisi. kaptan galiba bir de. kasimpasa yonetimi. eger bu yil kupa alirsaniz lutfen bu kasap kaldirmasin. acima yok herifte. gaza gelip kupayla yapilan fotoğraf cekiminde kupaya arkadan cift dalabilitesi yuksektir.
eski galatasaraylı simdilerin kasımpaşalı topçusu. geliştirmiş gibi kendini, hatasız oynuyor.
dedikodulara göre beşiktaş bu adamla ilgilenmiş, anlaşmış demeye dilim varmıyor...

ulan bu adam biz kısa donla gezdiğimizden beri sahalarda, gönderdiğimiz 10 adamdan 11'de stoper olarak kendisinden iyidir.

yalçın ayhan nedir amk, gerçekse beşiktaşlı halimizle taşak geçeriz...

edit: 35 36 yaşında sanıyorduk ama gençmiş, daha 32'sinde delikanlı... *
kendisi kasaptır. hobi olarak futbol da oynar.
ismini geçmesiyle birlikte beşiktaş taraftarındaki tüm yeni sezon heyecanını söndürebilen über futbolcu.
güncel Önemli Başlıklar