bugün

Abi kardeş ilişkisidir.
http://www.youtube.com/watch?v=b_1v9Lk0iCQ
geleceğe yatırım.

şaka şaka.

ama şakası da kötü.

kötü kötü.
taraflardan biri reşit olmadığından olanaksız ilişkidir.
1 yıl daha bekleseler, normal olacaktı.
gene toplumu ikiye ayıran bir konu. yaş, cinsiyet, maddi durum, aile, dış görünüş, kilo, boy, kültür, dil, din vb. gibi kavramların hiçbir şekilde "sevgi" kavramına karışmamaları gerekir. ama ne yazık ki gerek yetişme tarzı, gerekse "herkes benim gibi olsun." düşüncesinden dolayı insanlar bu durumu kabul edememekte, hakaret edip hatta ve hatta insanlara fiziksel şiddette bulunmaktadırlar. 2 insan birbirini sevdikten sonra kimsenin karışmaması etik olan durumdur. ve son bir gerçek olarak, gerek birçok insanın bu durumla haddinden fazla ilgilenmesi, gerekse yapılan yorumlar, Türkiye'deki işsizlik ve kültür oranlarını gözler önüne serer cinsten. TÜiK'e gerek bile kalmıyor.
Erkek 1 sene daha beklemelidir. En azından yasal olarak işi garantiye alır.
Yazarlar niye böyle yazmış anlamadım. Bir kadın 18 yaşından gün alıyorsa ve ailesinin de izni varsa evlenebilir. Evlenirse gerdeğe de girebilir yani bunun böyle olmasında hiçbir hukuki engel yoktur. Haa insanların ne diyeceğini umursuyorsa 20 yaşına kadar evlenemez.
On iki, on üç, on dört yaşlarındaki kız çocuklarının babaları yaşındaki otuz'luk, kırk'lık adamlarla, bırak ilişki yaşamayı; evlendiği bir memlekette yadırganmaması gereken hadisedir ki evvel zamanda bu yaş farkıyla yaşanan ilişkilerden doğan evliliklerin temelinin sağlam olduğu ve boşanma oranlarının minimum olup aile kurumlarının sürekliliğinin olduğu aşikardır. Bana uyar mı, uymaz. Devir başka devir zira..
Kız okuldan kaçıp kaçıp 27 lik erkek arkadasiyla arabasinda bulusur.
Tasvip etmiyorum.
bence doğaldır. (ilerde yaşarız belki şimdiden önlem almak lazım)
Sübyancılıktır. Ulan her şeyin bir dengi bir uyanı bir oluru var be.
iki tarafı da mutlu eden ilişkidir. ideal yaş aralığıdır. Yırtmadan devam.
Öğrenilmesi durumunda erkeğin başına hapis cezasını dahi açabilecek denli büyük olaydır. Kız 18 olana kadar çok tehlikelidir
Ben bu siteye 17 yaşından beri giriyorum. Her yaş grubu ve meslekten insan tanıdım. Muhabbet süper giderken bi ara yaşınızı sormak akıllarına geliyor 17 dediğim zaman önce bir şaşkınlık sonra da konuşmaya devam edildi. Kimse abi kardeşe bağlamadı.
20 27 olabilir, 18 27 ya paradan ya (bkz: daddy issues) kaynaklı sorun.

Ekşi de bir moron anlatıyordu gururla. 17 yaşındayken, 40 yaşında bir adamla sevgili olmuş, sürekli kendini duzdurmus hatta adam biraz fakir diye para yardiminda bile bulunmuş.

Sonra 25 inde 60 lık bir ünlüye oh daddy! Daddy! it hurts daddy!, diye kendini düzdürüp, ya yikin tabuları, özgürlük, modernlik, aşk ruh naraları atıyordu Embesil ahah.

Zaten bu tür ilişkilerin tek dayanağı seks, gerisi kılıf sadece.
Karşımdaki kız konuşmak istese de ben konuşmam ya da büyüğüymüş gibi konuşurum. Ben olumlu karşılamam . Kadın belli bir yaşı geçmeli .
Eğer erkek moron değilse 17 yaşında bir çocukla hiçbir şey paylaşamaz. Bizim toplumumuzda moron olmayan kesmin %5 gibi bir sayıya tekabül ettiği düşünülürse ona göre bir yorum yapılabilir.
tanım: 21. yüzyılda içi boş olan ilişki.
Coşkun Sabah ibrahim tatlises m ali erbil kendilerinden yaşça küçük bayanlarla evlendiler.
Çıkar ilişkisi de olabilir aşkta. Dikkat etmek lazım.
her nedense 7 sayısının bir kerameti olduğu rivayet edilir: kız+7=erkek yaşı kız>18
10 yaş fazladır fakat erkek tarafı zenginse herkes tarafından olumlu karşılanır. işte paranın gücü.....
10 yaş normal ama belli bi yaştan sonra mesela kız 25 adam 35 yada kadin 30 adam 40.
O yaştaki kızlar piçlere verecek kadar salak oldukları için tek geceliktir.
Bir yıl beklenmesi pek çok legal problemin önüne geçecek ilişkidir.