bugün

entry'ler (39)

neden sevgilin yok

Çünkü yalnızlık aşık olmadığın birinin hayatında olmasından çok daha iyi.

gazi üniversitesi

92 yıllık atatürkün kurduğu ambleminda gazi mustafa kemal ataturkun imzasini tasiyan cumhuriyet döneminin ilk üniversitesi yok olmak üzere önce bolucez derler sonra tamamen kapatırlar cok degerli devlet buyuklerimiz hacı bayram veli adinda yeni uni kurmak yerine gaziyi bölüyor ne hakla asla izin vermeyeceğiz.

1 75 ten kısa kızların uzun boylu erkek istemesi

Heryerde 1.60 kız 1.85 erkek seklinde ciftler görüyorum cok adaletsiz bir eslesme olmuş yeniden yapılmalı.

avicii

Gerçekten cok uzuldum yaa istisnasiz her sarkisini beğendiğim cok nadir dj lerden biriydi.

yazarların kızları olursa koyacakları isimler

Ecem olabilir.

evleneceğiniz kişide genetik mirasın önemi

Genetiği mükemmel olsun derken karakteri kusurlu bi insanla bir ömür geçirmek de olmaz. Bazi hastalıklar doğumdan itibaren uygun yasam ve beslenme şekilleriyle önlenebilir.

neden gelişmiyoruz

Önce insanların kültür ve eğitim seviyelerini geliştirin bi bakin nasıl gelişiyoruz o zaman.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Dua lipa IDGAF.

kadınlar neden bu kadar güzel kokuyor

Bizede erkek parfümleri baya güzel geliyo.

sevgilim var

Varsa var ne mutlu sana.

bir hayalini yaz

Ilerde eşimle yazin şehir şehir gezmek güzel saklı yerleri görmek en büyüğü bu sanırım bide memur olmak sanırım.

çamaşır asan cam silen ütü yapan evi süpüren erkek

Karısına verdiği değerin zirvede olduğunu gösteren erkek bencee.

babanın kredi kartını ele geçirmek

En güzel kart ya ele geçirilince bırakılmaması gerek.

bu saatte neden kalktın

Para politikasi dersi kaçmazzz.

vücudunuza aldığınız en garip darbe

Tavşanım pati atmaya çalışmıştı ayağıma sinirlenip.

sigara içmeyen kız bulmanın imkansız hale gelmesi

Var da hep içenler dikkat çektiği için farketmiyosunuz.

bir erkek neden aldatır

Daha iyi(güzel) bi seçenek çıktıysa karşısına ve yanindaki insanin degerini bilmiyorsa aldatır sonrada pişman olur ama iş işten geçer.

saçlarını kısacık kestiren kadın

Bazen komple 0 a vurdurasim geliyo sebebini bilmiyorum bunu başaran kadınları da tebrik ediyorum.

uzun boylu kızlar

Başka ulkelerde bilemem de Türkiyede hep ama hepp sorun yaşayan kızlar. Her konuda sorun ühüüü

kedi

Melek Mosso'nun bir şarkısı.