meteorolijiye beklenen yılın ilk kar yağışıdır.
http://gundem.milliyet.co....2012/1488498/default.htm
beklenen kar yağışıdır. bulutlar balkanlar'dan geldiğinde... ha gayret...

(bkz: bekledim de gelmedin)
akşam saatlerinde etkili olacağı söylenen kar yağışıdır. otobüsle dönüyorum eve ben gidene kadar yolları kapama sakın.
kavacıkta tipi şeklinde yağıyor an itibariyle.
halkalı da esamesi bile okunmamakta şuan. ama beklemekteyiz ve hazır durumdayız.
üsküdar taraflarında sadece karın soğuğu hissedebilirsiniz kar filan yoktur.
edit: yağdı çok şükür.
an itibari ile mecidiyeköy'de tipi şeklinde yağmaktadır.
kabataş'ta etkisini göstermeye başlayan kar yağışıdır.
göz gözü görmeyecek derece çok yağmaktadır.

çok güzel.
Yağacağını sanmamakla beraber, yağar ve tutarsa olan çalışan kesime olacaktır.
an itibariyle kadıköy'e usul usul yağmakta olan pamuksu yağış biçimi. tam da sözlükteki başlığı gördükten sonra bakışlarımı dışarıya çevirdiğimde başladı. öyle sulu mulu değil. bildiğin kar gibi yağıyor mübarek.
üsküdar/libadiye an itibariyle yoğun kar yağışı başlamıştır.
samsun'da da aynı kar yağışı mevcuttur.
çok çok enteresan bir yağıştır.

ulan istanbul a kar mı yağar be?

40 yıl önce yağmıştı en son. demek ki kıyamet yakın.

vay anasını, istanbul ve kar ha!!!
bakırköy'de olabildiğince şiddetiyle yağmayan kardır.
nihayet yağdı. umarız bu sefer tutar.
bahçelievler ve civarlarına üvey evlat muamelesi yapan yağıştır.
hiç beklenmedik şekilde taksim'i beyazlara bürümüş yağıştır. hüzünlü ve soğuk. *
kökeni antalya ve izmir, yani bir türkiye şartlarında bir nevi tropikal iklim çocuğu olan bendenize mutluluktan çığlıklar attıran yağıştır.
hayatıda hiç yağan karın tuttuğunu görmeyen bu akdeniz çocuğu karın tuttuğunu görünce eşek kadar bir üniversite öğrencisi olmasına aldırmadan sokakta çocuklarla kartopu savaşı yapmıştır.
ev arkadaşımın ve sevdiceğimi uzaklarda olması hasebiyle tadını tam manasıyla çıkaramasam da buna da şükür!

hep kar yağsın, yaz-kış kar yağsın. amin.

her yerde kar var!
bir ara bahçeşehir' de lapa lapa yağarken, merter' de güneş vardı. sanırım buradan oralara doğru gitmekte.

edit: bahçeşehir bembeyaz. kar topuna beklerim.
başladı mı diye perdeyi aralayıp baktığımda her taraf çoktan beyaza bürünmüştür bile.
an itibariyle bağdat caddesi'ni gırç gırç yapmıştır. Çıkın çıkın gelin lan çogzel.
bayrampaşa da hala yağmamıştır.istanbulda tek bu semte yağmadı sanırım.
Bostanci taraflarinda trafigi felc eden yagistir.
sapıklar gibi sevinmeme neden olan yağıştır. 22 senelik hayatımda ikinci defa kar görüyorum lan!
sokaklar bembeyaz!