bugün

Lazio 3 atar geçer. Evet.
immobile ve correa’ yı prese boğarsak şansımızın olduğu maç.

Edit: şu maçı kaybetmemizi isteyen de net haindir.
gs’nin ezme olacağı maçtır.

en az 3 yer.
2-0 lazio alır dediğim maç.
1-2,
1-3,
2-2.

bunlardan biri.
Gs 5 atar.
son 10 dakikaya kadar 1-1 devam edip son 10 dakika içerisinde muhtemelen lazio nun atacağı gol ile 1-2 bitecek gibi duran maçtır. galatasaray gereksiz yere top yekün saldırmaz ise belkide o golü onlar atar ama kısmen başa baş gidecek gibi bir maç. rakibin en büyük silahı immobile adam defansın arkasına kaçmayı çok seviyor hem teknik hem hızlı hemde korkunç bitirici. ona biraz dikkat edilirse öyle 3-5 gol yemeden tamamlanabilir bu maç.

dün beşiktaş maçı içinde benzerini yazdık haalandı durdurabilirlerse maçı 2-1 veya 3-2 gibi bir skor ile kazanabilirler dedik ama sarı gafalıyı durduramadılar 1-2 kaybettiler. bu teknik direktörlere böyle sözlüklerdeki maç başlıklarını falan okutturmak lazım arada maçı onlardan daha iyi okuyup yorumlayanlar çıkabiliyor. amerikayı yeniden keşfetmiyoruz dortmund un en büyük kozu haaland lazionun ki immobile belli ki. dün durum bu kadar bariz iken haalanda neredeyse hiç özel önlem alınmamış elini kolunu sallaya sallaya pozisyona girip girip durmuş. biraz ciddiye alsa dün hattrick yaparmış bu adamlar bu kadar rahat bırakılmamalı be kardeşim gerekiyorsa bire bir oynat bir adamın sadece bununla ilgilensin.
Lazio parçalar fark atar.
Gs ters köşe yapıp, kazanacaktır.

2-1, goller: morutan, sasha boey.
6s’nin köküne kadar alacağı maçtır.

en az 2 fark yer. en iyi ihtimalle.
1.5 üst yada Lazio nun alacağı maç olacak.
Gaysaray en az 5 atar, hatta sadece sağ kanattan en az 5 tane taç atışı kullanır.
5 ne aq? Süper ligde 4 maçta 8 gol atabilmişler,
Lazioyu Pendikspor sandılar zaar...
Vurdugunuz gol olsun aslanlarım.
lazlar üç büzüklerin temsilcisini tokatlar.
Efendim, elbette zor bir maç olacak ama ev sahibi avantajı bizde. Cimbom en kötü dönemlerinde bile evinde iyi oyun çıkarmıştır. Tuttur'da gönül rahatlığıyla Galatasaray dedim. 300 liraya kadar ilk yatırım bonusu da var. Riske attığımı düşünmüyorum. Aslanlar alır.
Savaşacağız ulan Allah Allah Allah diye.
galatasaray inşallah direnç gösterir. iştahlı saldırgan bir futbol oynar. topa sahip olur. terim pasif futbol oynatmaz inşallah. mutlak 3 puanla başlamamız harika olur ama 1 puanda iyidir. kendi evinde kaybetmeyeceksin arkadaş. bu takımları yenemiyorsan bu organizasyonlara katılmayacaksın o zaman.

benim tahminim galatasaray 1-1 lazio.

keşke güçlü bir forvet olsaydı. halilden diagneden medet umuyoruz. mohamedinde ne vereceği belli değil o da ayrı kafada.
üst olur.
Netten biraz izledim cim bom iyi oynuyordu,yani Lazio’yu öyle alladılar ki sanki 5 atacaklar gibi sahada Lazio yok.
Iki tane çöp takim orta sahada cebelleşiyor amk ruhum sıkıldı.
Ft allahın varsa 2. yarı babeli sokmazsın.
Takım iyi. Acilen babel hamlesi gelmeli.
her zaman söyledim, sarri bir romantizm şişirmesidir.. teknik direktörlük yeteneği aykut kocaman seviyesidir..
sfsfhsjfs hayatımda gördüğüm en garip gol olabilir.
Galatasaray balı yine devrede. Oyle gol mu yenir amk hdkdjdkdk.