bugün

muğlanın bodrum ilçesinde yaşanan ve bugün internette okuyup yuh artık dünyanın çivisi çıkmış dediğim olaydır.

--spoiler--
http://haber.mynet.com/de...27765&date=14Ocak2009
--spoiler--
(bkz: babasi ve amcasi tarafindan tecavuze ugrayan kiz)
Baba ve amcanın ensest olmasından kaynaklanır.. Psikolojik bir bozukluktur düzeltilmesi gerekir..
dünyanın sonunun giderek yaklaştığını biraz daha anlamamıza neden olan iğrenç haber. allah belanızı versin ne diyim ki? kansız köpekler.
hapiste bol bol tecavüze uğramalarını dilediğim insan kılıklı hayvan eylemi.
gönderildikleri cezaevinde yıllarca bekleyen delik olsun da ne olursa olsun mantığıyla yaşayan vatandaşlar tarafından merter, maslak, taksim vb. mekanlara sermaye olarak gönderilme ihtimali çok yüksek olan bir baba ve bir amca.
son 5 senede artan, ürpertici, taciz, tecavüz ve sapıklık olaylarına örnek:
türkiye'de 0 yaşından 80 yaşına kadar tecavüz olayı yaşanıyor.
aile içindende ise en çok baba tecavüz ediyor: küçücük çocuklar seslerini duyuramıyor, gençler katlanmaya mecbur bırakılıyor.

(bkz: barış gelini tecavüz olayı)
(bkz: mardin de ürpertici tecavüz olayı)
(bkz: çorum da çocuklara yönelik cinsel istismar)
(bkz: kur an kursunda tecavüz şoku)
(bkz: başkentte seri tecavüz olayı)
(bkz: hüseyin üzmez ve tecavüz olayı)
(bkz: danimarka lı turistin tecavüze uğraması)
(bkz: bekçi resmen kıza tecavüz ediyor)
(bkz: sapık düzeye varan tecavüz olayları)
(bkz: tecavüz olayları çığrından çıktı)
(bkz: öz kızına tecavüz eden babalar)
(bkz: bartın'da, zihin engelli çocuğa tecavüz eden gençler)
(bkz: mamak da küçük kıza toplu olarak tecavüz ettiler)
(bkz: yurtta kalan kıza tecavüz)
(bkz: para verdiyse hakkıdır)
(bkz: cocuklara tecavüz edilen, zorla evlendirilen tarikat)
(bkz: tecavüz ettiniz nikaha buyurun)
orospu cocukluğudur, kahpeliktir.
bu durumda meclis özel bir yasa çıkararak bu iki sapığı iran adaletine teslim etmeli ve cezalarının infazı tv lerden, meydanlara konulacak dev ekranlardan naklen halka izletrilmeli ki toplum vicdanı rahatlayabilsin.
dünyanın sonu, insanlık ayıbının tillahıdır..
sözün bittiği yer. baba dediğin insanın hayatındaki en büyük güvencesi , çocukluğundan itibaren ona güvenerek , ona sığınarak yol almaya başlarsın. kız isen sevgilinde babanın özelliklerini ararsın , erkek isen baban kadar güçlü olmak istersin. peki ya amca nedir ? senin hayatını oluşturan babanın yarısı,onun kanından . söyleyecek bir söz yok.
şekerim haberin linkine tıkladığında çıkan resim. dıt.

yani medya dediğimiz puştluk, haberi haber yapmıyor, küçük kızı haber yapıyor. anlatamadım.

tecavüz haberinde bile gözümüze sokulan seksepaliteden bahsediyorum yani.
ne var ki bunda deme, öyle çok şey var ki.
okşarsan kalkar ve akşama kadar okşanıyor evet farkında değiliz.
belki içinizdeki duyguları serinletebilir:

böyle suçlular genellikle hapishanelerde işkenceye uğrarlar ve gardiyanlar buna göz yumar.
yalan haberdir. zira böyle bir şeyin olması mümkün değildir. baba sapık olsa bile amca sapık olamaz. amca sapıksa baba sapık olamaz. bunu yapan insan olamaz. böyle bir şey olmaz. bir maymunun, ergenekon sorununu çözmesi bile mümkündür ancak böyle bir şey mümkün değildir. hayır.
baba ve amcasının insanlıktan nasiplerinin almadıklarının bir göstergesi olup onlar gibi ülkemizde sayıca fazla olan insanlıkdışı yaratıklara sırf ibret olsun diye taksim meydanında sallandırılmalarını gerektiren bir durumdur.
insanın kanını donduran, insanın ne kadar hayvanlaşabileceğini gösteren, belki de hayattaki en iğrenç olaylardan birisi. hayvanlar bile kendi yavruları ile ilişkiye girmezken...

(bkz: sakinim küfür etmicem)
hadım edilmelerini istediğim insanlar.
hayır hayır idam edilmemeliler.
hadım edilip fuhuş sektörüne sunulmalılar!!!
(bkz: türkiye ye idamın geri gelmesi)* *
yazıklar olsun böyle arsız ve rezil insanlara.insanlıktan çıkmış aşağılık insanlar.
(bkz: hayvanları seviyorum ama hayvanlaşmış insanları değil)
haber linkinde ne geçiyor 'Bodrum Lisesi 9-B sınıfında öğrenim gören G.M.T.nin' cümlesi.

ne yaptık, haber yaptık. ah canlarım benim. bundan büyük tecavüz olur mu?
şerefsizliktir. mevcut hukuk sistemi çerçevesinde yargılanmaması gereken mikroplara öyle bi ceza kesmeli ki, ibret-i alem olsun, alem-i cihan duysun.
"Hay ben senin ağzına getiriym" şeklinde tepki verdiren * hayvanın bile yapmadığı aşağılık eylem.Bunu yapan ipnelerin öncelikle hadım edilmesi,sonra onlara da bir başkası tarafından tecavüz ettirilip akabinde idam olunması gerekir.
Yok,vazgeçtim.Aslında bu yetersiz hukukla bizim canımız ve namusumuzla oyun oynayanların ağzına koymak gerekir.
insan olmaktan utanıyorum artık..
iğrençliğin vücut bulmasıdır.