bugün

euro 2020 f grubu ikinci maçı. karşılaşma saat 22.00'da, Allianz arena'da oynanacak.
ilk yarısının 0-0 biteceği, ikinci yarıda da fransa'nın 1 tane saplayacağı maçtır.
çok sesli yapacaklar fransa ya. almanya eğer turnuvaya gelirkenki gibi oynuyorsa çok fena şeyler olacak bu gece.
Futbol basit bir oyundur; 22 kişinin 90 dakika topu kovaladığı sonunda her zaman Almanların kazandığı bir oyundur.
Almanya forvetsizlikten gnabry'i forvette oynatıyor. Almanlar gol atamaz. Belki ibne müller atar.
1. Dünya savaşı gibi maç.
Gözlerim dolu dolu haykırarak Chant Du Depart söylüyorum. Müthiş hazırım. Tıpkı eski günlerdeki gibi. Şarap, kruvasan ve ekmek ( yoksa pasta) aşkına saldır Fransa.
almanya hücum oyuncularını kullanamıyor.
lewandowski kadroda değil çünkü polonya milli takımında.

ironiden anlamıyoruz.
Almanya'nın Yokları oynadığı Maç. Fransanın kalecisini en son seromonide ulusal marşı okurken gördük.
Bizden taraftaki futbolcu ofsaytı bozduğu için benzema'nın golü ofsayt sebebiyle sayılmadı.
Milyonlarca yürek, tek bir soru: Biz bu Fransa'yı nasıl yenebildik?
Sinirden titriyorum. Böyle maç olmaz. 1-0 beni mutlu etmedi. Bazı isimlerle oturup konuşacağız.
Almanya ya kimse Yarı final şansı vermiyor zaten. Şaşılacak bir durum yok. Siz ingiltereyi izleyin.
izlemedim, geç.
https://www.uludagsozluk.com/e/44801805/
skoru yine bilmişiz. yine dogru analiz. yapıyoruz bu işi. sadece golü ikinci yarıda bekliyordum. olsun