bugün

şubat ayının sıradan bir günü.
bekargillerin umrunda olmayıp gibi yapıp o günü PTT olarak geçirmesi.
en igrenc gunlerden biridir.
sunca zamanlik hayatimda henuz 1 kere bile kutlamadim bu gunu.
keske atlayabilsek..
15 subata gidebilsek..
cuma gününden bir gün evvel olması dolayısıyla seveceğim bir gün olacaktır herhalde. o gün bittiğinde başlayacak olan günün ertesinde bizleri bekleyen iki günlük tatil ve sabah uykusu olduğu için.
can sıkıntısından dolayı oluşturulmuş bir etkinlik.
iyi ki "sevgilim yok" dedirtendir, para harcatmak dışında diğer günlerden bir farkı olmayandır.
tüm çiftlere, postmodern eklektik mutsuzluklar dilediğim gün.
Maltepe sahilinde gel bira içelim günüdür.
sevgilisi olana güzel bir gün, olmayana perşembe.
benim de arasında olduğum kimi kişilerin nefret ettiği günlerdendir. (bkz: olan var olmayan var)
sevgilisi olan insanların, sevgilisi olmayan insanlara nisbet amaçlı 'sevgilisi yok üzülsün dürsün piç' demek için uydurduğu bir gündür.
sevgilisi olan için para tuzağı, olmayan için sıradan bi gündür.
yalnızların sürekli trendtopic yaptığı tarih.
‎14 Şubat nedeni ile kiralık sevgili olunur. Güzel kelimeler, kıskanma ve sahiplenme ücrete tabidir. Müessesemizde kesinlikle trip yoktur.
sevdicekle özel bir yemek pişirilip yenecek gündür.
ne o öyle hediye mediye?
istediğim kadınla olamayacağım bir gün daha!
bu yıl perşembeye gelen gündür, o gün sayesinde sevgiliye hediye alınır, başka gün alınamayan gündür.
bu sene de yırttık dediğim gündür.
http://imgim.com/pngn.jpg
Sevgilisine herhangi bir şekilde bir bahane bulup ta ona jest yapmaya çalışan herkesin gününü kutluyorum şeklinde dilekte bulunduğum gündür.
14 şubatta şöyle bi hediye geleceğini bilsem bizim köşedeki pastahanede ki ramazan ustayla bile sevgili olurum lan.

görsel
bokunun cikarilmamasi gereken,adam gibi kutlanmasi gereken gundur.
yalnızken insanların üstüne üstüne geldiği en belirgin gün.
bir kesimin abarta abarta kutlayacağı, bir kesiminse ne ifade ettiğini bile bilmeden geçireceği gündür. türkiye'de kutlanması gerekli bence. dozunda bırakmayı bilsek çok yararlı olabilir. ama dediğim gibi birileri suyunu çıkarır birileri sıradan bir gün gibi geçirir.
14 şubat zamanı her Galatasaray'lı haykırır only you !