bugün

entry'ler (25)

rte kit

başka bir deyişle halkını siken kovboy.

hoşlanılan kızın birden öpmesi

yaşanması ihtimal dahilinde olmayan, en azından benim için hayali aşamayacak eylemdir.

milan baros

fenerbahçe taraftarı olarak karakterini ve bilhassa futbolunu beğendiğim ancak hak ettiği değeri göremediği için bir başka değişle sepetlenen futbolcu.

özlemek

bana göre yaşanması en çok acı veren eylemdir.

evan rachel wood

across the universe filminde canlandırdığı lucy karakteriyle beni benden alan, kendine hayran bırakan kadın.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

(bkz: yaşlı adam ve deniz-ernest hamingway).

yazarların sevdiği oyun karakterleri

gta vice city'de lance vance ve diaz ikilisi.

tıvorlu ismail videoları

Hemen hemen tüm videolarında bu kaliteli sanatcıyı destekleyen yaşar prodüksüyon'a da bir teşekkürü borç bilirim.

john lennon dinleyen müslüman

müzik sadece müziktir. dinlememek kişinin kendi tercihidir ama dinleyen ile söyleyenin bağdaştırılması saçmalıktır.

davy jones

piyano öğrenmeye başladığımda ilk çaldığım eserin filmdeki sahibi karayip korsanları karakteridir.

sözlük yazarlarının rock şarkı önerileri

https://www.youtube.com/watch?v=AibBR-Jwg4g The Doors-Spanish Caravan.

duşta ağlayan eniştenin dudaklarına yapışmak

"nasıl bi enişte bu?" dedirten başlıklar serisi

insanı çıplak hissettiren durumlar

arka arkaya atılan mesajlara cevap alamamak.

bedavaya inşaatta çalışmak

insanı vicdanen rahatlatan, vücut geliştirmeye yönelik çalışmalar yapılmasına müsade eden, faydalı eylemdir.

justin b konseri bilet fiyatlarının 534 tl olması

buna rağmen dolma ihtimali yüksek olduğundan, yaptığı, ve adına müzik dediği zırvanın bile bu kadar para ettiği, düşündükce beni üzen durumdur.

pazar kahvaltısının vazgeçilmezleri

her pazar hiç üşenmeden kalkıp, tek tatil günü olduğu halde uyku saatlerinden fedakarlık eden, gülüşüyle tüm aile bireylerini neşelendiren annedir.

önemsiz ve kültürsüz bir millet haline gelmek

Kesinlikle katıldığım bi düşünce olmasıyla birlikte, suçlusunun hükümet kadar halkın da olduğunu düşünüyorum.

sözlük yazarlarının izlediği diziler

işler güçler
game of thrones
supernatural
how i met your mother
mr. selfridge
the walking dead

fb lilerin gs nin transferlerini kıskanması

bir fenerbahçeli olarak maalesef yer yer şahit olduğum bi durum. ancak bunu taraftara yüklemek yanlıştır, tamamiyle yönetimin beceriksizliğidir.

türkiye sünnilerindir aleviler iran a gitsin

Buradaki yaşantılarını, alışkanlıklarını da düşünürsek ve biraz da vicdani boyutundan bakarsak konuya, ırkçılığa kadar gider ve gereksiz bi öneridir.