bugün

Tarih vererek darbe mi olurmuş söylemine katıldığım tarih.
Yok bir de randevu ayarlayalım.
Deprem olasılığı yüksek diyorlar, bak onu bilmiyorum.
Melih gökçek 81 ilde elektrik kesintisi olacağını söylemişti. Bugün haberlerden izlediğim kadarıyla abd destekli deprem yapacaklarını söyledi. Yani bekliyoruz bakalım neler olacak.

(bkz: neler diyorsun öyle melihciğim)
Bu entry tarihine göre (bkz: yarın)
Deprem falan beklemeyin. Kimse deprem çıkarıp ardından insanlara mehdiliğini, mesihliğini vs ilan edemez. Kaset falan olur bence bir şeyler olacaksa. Ya da hiç tahmin etmediğimiz bir şey olur.

Bir şey olacak mı olmayacak mı, olursa neler olacak yarın göreceğiz bakalım.
Yarının tarihidir.

Ayrıca akpnin 15. yaş kutlaması.
Hicbir sey olmayacak.
kaset falan çıkarsa çok büyük hayal kırıklığına uğrarım.

zira iki ihtimal var: ya montajdır ya da kandırılmışlardır (!)

bu kadar beklentiye kesinlikle daha büyük bir mevzu çıkmalı. *
ak parti'nin kuruluş yıl dönümü olması sebebiyle muhtemelen ak parti ile ilgili bir planları var. ben ciddi sayıda vekilin cemaatçi çıkacağını ve hükümeti düşürmeye çalışacaklarını düşünüyorum.
99 depreminden sonra ecevit'in abd'yi arayıp "bu sizin işiniz mi?" dediği söyleniyor. o zamanlardan belli bunların o teknolojik imkana sahip oldukları. bugün daha geniş imkanlarla denerler ise ağzımız burnumuz yer değiştirebilir. hadi kolay gelsin.
vallahi artık bu ülkeden umudumu kestim ,iki dinci pezevengin çıkar çatışmasını görmek bile istemiyorum çünkü bu halk bunları hak ediyor . neyse bak yine sinirlendim sabah sabah.
bu bir taktik... ileri bir tarih verilerek tutuklu militanların itirafta bulunmaması, bu süreçte de tipik fetö teknikleriyle( montajlı ses kaydı, sahte fotoğraflar gibi) ortamın karıştırılması, pkk'nın da kullanılarak provokasyon çalışmaları hedeflenebilir anca.

sağduyulu olarak bu terör örgütünün haşhaşilerine en güzel cevabı vermiş oluruz.
Aktroll eliyle verilmiş tarihtir. Üzerine herkes bir seyler konuşmuş ve medyada bu tarihle ilgili iddialar haber olarak defalarca verilmiştir. Insanlar da bir şey zannediyor inanıyor haliyle. Zaten inandıkları haberlerin onda dokuzu da bu şekilde hazırlanan yalan haberler. Bir çeşit beyin yıkamadır bu. Ben medya semen bu şeytandan kurtulmanızı öneririm. Saygılar.

Bu arada tarih akpnin kuruluş yıldönümü. Mitingler felan yapılır o gün de geçer gider. Bir şey olacak sanmayın. Yok haarp teknolojisi vs. Bunlar ufo geldi abdye düştü yok teknolojilerini aldılar tarzında salakça şeylerin sürekli tekrarlanıp insanların aklına yerleştirilmesi gibi aynı şekilde inandırıcı ama gerçek olmayan iddialardır. Yüzyılımızın şeytanı medyadır benim tavsiyem ona hep güvenmediğiniz biri gibi bakmanız.
Hafta sonu tatilimi rahat rahat geçireceğim tarihtir. Bir bok olmayacaktır ayrıca, elektrik kesintisi olmaz olamaz önlemler alındı siber güvenlik arttırıldı, haarp, deprem falan demişsiniz sadcee malsınız diyorum ve pazar günü ayaklarımı uzatıp yatmanın hayalini kuruyorum evet.
Son 4 saat kaldı. Aklıma kemal sunalin bir filminde ölümünün geri sayımi ve sure dolunca hiç bir şey olmadığı geliyor.
(bkz: Olası elektrik kesintisine jeneratör alınacak tarih).
Bir şey olur mu olmaz mı bilemediğim tarih, hah olursa da hakkımı hepinize helal ediyorum.
bi numara yok. korkmayın.
(bkz: ya tutarsa)
Film gibi ülkeyiz. Biri bir tarih ortaya atıyor, biz onu bekleyip acaba nolcak yea diye düşünüyoruz falan.
13 ağustos 2016'da karadeniz'de hortum oluştu. şuan hava buz gibi ve yağmur yağıyor. ağustos ayındayız. doğal mı?

melih gökçek haklı olabilir. kendinizi her türlü doğal! felakete hazırlayın.
görsel
Havlayan köpek ısırmaz demiş atalar. Bekleyip göreceğiz bakalim.
8 dakika kalmıştır.
sıradan normal güzel bir pazar günüdür. bu millete öyle kuru tehditler sökmez. evet.
buradan rez alayım.