bugün

Hoşgelmesine az kalmış nesildir.
geldikleri zaman hosgeldiniz der geceriz. ama bir durdurun lan artik yazar alimini, biraz prestiji artsin amk sozlugun. onune gelen yazar oluyorsa ne anladim ben bu isten.
hemen gelmemesini istediğim nesil. üye alımı kapatılsın 11. nesilden sonra. 2017 de alınsın 12. nesil.
yakın zamanda gelecektir. aralık 12 de.
Artık onikinci nesil gelince bende bir üst kademe atlamış olacağım bunun heyacanı çok hoş.
Alt devre gelsede koģuşa su bassak.
Ne zaman gelecekleri bilinmemektedir.
Geldiğinde yazarlığımı sildirip yeni bir hesap açma düşüncelerimin olmasına sebep olan nesil.

12 sayısının bende yeri çok büyük. Cezbediyor beni.
Yazarlığımızın neslini değiştirebiliyoz mu moderatör beg?
Geleceğin ezilecek nesilleri. Bizi cok ezdiler sıra onlarda 11 nesillerin ezceği bir nesil.
12. nesil gelse de hesaplarımızın değeri artsa.
Geleceğin ezilecek nesilleri. Bizi cok ezdiler sıra onlarda 11 nesillerin ezceği bir nesil.
artık gel be kardeşim. 11.nesilin sabrı tükendi. her türlü ezikleme 11.nesile. gel artık gel.
(bkz: oytunkaran) bu duruma üzülecektir. evet.
Gelse de çenesinden kurtulsak dediğim nesil.
ne zaman geliyor ki bular..
Artık gelse de son nesil olmaktan kurtulsak dediğim nesil.
Neden gelmediği ve ne zaman geleceği merak edilen nesil. Zira yaklaşık 2 yıldır yeni üyeler 11.nesil yazarlık yapmaktadırlar.
(bkz: gelmiyorsun)
Ailecek bekliyoruz.
tam da şimdi çıkması gerekmektedir...
sazan.avi, gelmeyecektir. sozlugun anasini sikmeye devam ettikleri surece gelmeyecektir.
Gelmeyecek nesildir.
11 görmeye devam edeceğiz.
onca yıldır gelmeyen nesil. liselilerle nesildaş olduk.
o kadar gittim geldim gittim geldim yıllardır aynı hala 11dir. henüz geçilmeiştir hedef 2023tür.
Gelmeyeceğini düşündüğüm nesildir.
Sanırım 11. Nesiller, 12. Nesillere ''gelmeyin, tünelin ucu bombok bir yere çıkıyor'' dedi.
11. nesil olarak çok yaşlandık azizim.
sanırım meydan çoluk çocuğa kalacak.

şaka la şaka: hoşgeldin 12. nesil.