1. 1.
    daha sınırı 16 km geçtik afrin 60 70 km içeride bir günde 11 şehit.
    11 can ve hayatını kaybeden öso birliklerinden bahsedilmiyor bile.

afrin merkeze güney ve doğu suriye den binlerce katılım var. olası afrin merkezde sokak çatışmalarında kaybedeceğimiz askerleri düşünemiyorum bile. Allah yardımcıları olsun.
    13 -6 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    Şehit olunur vatan için ölünür o ayrı. Bu geçmişte de oldu şimdi de olacak. icabında görev düştüğünde biz klavyecilerde istesek de istemesek de bunu yapıcaz. Önemli olan şehitlerimiz üzerinden hükümet iktidar propagandası yapılmasına izin vermemek. Bu boş bir hareket değil. Ben tsk ya güvenirim. Tsk içinde duyarlı rütbeliler var, tsk dan emekli olan nice Atatürkçü kimliğiyle tanınan paşa, albay bu harekatı destekliyorsa bu vatan için gerekli bir şey. Ama bunun akp propagandasına dönüşmesine izin vermemek gerekir. Şehit naaşı başında evlatları bedelli, çürük olarak askerlik yapmayan bir siyasiye şov yaptırmamak gerekir. Bu siyasinin bedelli askerlik yapan evladının komuta odasında kamuflajla poz vermemesi gerekir. (Farkındaysanız cumhurbaşkanına siyasi diyorum. Çünkü o Türk halkının cumhurbaşkanı olmak yerine akplilerin başkanı olmayı tercih etmiş bir siyasidir. Makamını küçültmüştür aslında.)
    16 -7 ... yalanmakinesi
  3. 3.
    Yazık oldu çocuklarımıza. Allah rahmet eylesin.

Reis seçimlere eli kuvvetli girsin diye hayatını kaybetmiş kahramanlardır. Bir sorun kendinize neden 3 ay önce değil neden 1 sene önce değil ?Hükümet ne zaman tahtadaki en iyi hamleyi yaptı , neden bu kadar güveniyorsonız kararlarına ? Sorgulayın biraz , Allah’ın emri değil bunların sözleri. Başka şehitlerimiZ olmasın artık. Topla tüfekle terör bitiyor olsa biterdi şimdiye. Kaldı ki TSK en zayıf zamanında. X ülkesi bu şartlar altında böyle bir operasyona girmeli mi diye sorsalar sınavda ne cevap verirdiniz ?
    -6 ... feridunferman
  4. 4.
    hani evet çıkınca şehit haberleri bitecekti?

(bkz: kandırıldık)

http://www.haberturk.com/...arda-aci-haberler-1832763
    4 -6 ... true
  5. 5.
    birileri abdülhamid şovla meşgul yalnız.
    8 -8 ... nardaninciler
  6. 6.
    Allah rahmet eylesin ama artik bu sivil duyarliligini bir daha düsünmek lazim havadan vur gitsin sivillerde bi zahmet kaçsinlar.
    Sivillere zarar gelmesin diye daha çok askerimiz sehit oluyor.
    3 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    Bahçeli'nin dediği gibi afrin ya yakılmalı ya yıkılmalı.yüreğimize ateş düştü.1 gün süreleri olmalı afrinin sivil pkklı terörist halkının.bu saatten sonra sivil duyarı yapan kafalardan şüphe ederim.ben şehitlerin sayı olmasından bıktım..
    5 -4 ... manuelman
  8. 8.
    Cok uzuluyorum cok koyuyor be kardesim. Gencecik yeni evli, yeni baba olmus onlarcasi...

Bize yazmak o kadar kolay ki.. harbiden haberlerde 10 sn ismi söyleniyor bu vatan icin canini veren adamin, sonrasi bizim icin siradan. Sonrasi ailesi icin her allah gunu huzun.

Ne desek bos, rabbim hepsini efendimize komsu etsin.

Ailelerine dayanma gucu versin..
    9 ... garipbiadam
  9. 9.
    savaş çığırtkanlığı yapıp sonra asker ölünce üzülmek ikiyüzlülüktür. bugün tayyip de böyle bir açıklama yaptı, bunlar normal savaştayız dedi ki en rasyonel açıklama bu gözüküyor şu an. hem sınır dışında çıkalım operasyon yapalım hem kimse ölmesin demek çok sahte ve kendi içinde tutarsız.
    9 -4 ... crux ansata
  10. 10.
    Gitti çocuklarımız, evlatlarımız, abilerimiz, babalarımız. En acısıda hak ettikleri değeri görmediler be. Televizyondaki üç beş zubbeden fazla değer görmediler. Sadece 11 şehit değil onlar ya. Bu ülke için can veren 11 insanımız. Bizim için ya bizim için. Daha ne yapmaları gerekiyordu onlara minnettar olmamız için ama biz onlara hak ettikleri değeri bile vermedik. Affetmeyin bizi sizi unuttuğumuz için, sizin sayenizde huzur içinde uyuduğumuzu unuttuğumuz her dakika için bizi affetmeyin.
    6 ... gezegenlerdensaturn