bugün

kesin katılacağım demediğim halde adımı katılımcı listesin de gördüğüm, eee madem bu kadar yazılmış katılayım dediğim zirvedir. bi aksilik çıkmazsa yanınızdayım canlar. benden yazar olmaz ıslak meşe odunuyla geliyorum yanına dediğim zirvedir ayrıca. *
' oh be devrimciğim ' ile başlayan zirvedir. sonunda zirvemiz hakkında bilgi alabileceğizdir. saatinde orada olunacaktır. fewzi1907 ve ankaralı arkadaşların yanısıra karanlıkta inşallah görülecektir. eskişehir' in en güzel zamanlarına denk gelen zirvedir, lütfen kaçırılmasındır.
devrim'in vaatleriyle kandırdığı zirvedir. bakalım yerine getirebilecek mi. -ehah-
porsuk' tan ve adalar mahallesinden bahsedilen zirvedir. bu fırsatı kaçırmayın arkadaşlar, ankara, bursa, izmir, istanbul; herkesi bekliyoruz.
devrim'in katılımcı listesini yazarlara sormadan hazırladığı (#1219928) ve zannediyorum gelmesini istediği yazarları belirttiği zirvedir.
(bkz: istenmediğim yerde durmam)
pammuk' un katılmasını istediğim zirvedir.
edit: ankara' dan gelen yazarları karşılayacağım zirvedir ayrıca.
sanırım* gideceğim zirvedir.
(bkz: ankara ekibi ile görüştüm haberler iyi)
ankara tayfasının kanına girmeye çalışacağım zirvedir. bir aksilik olmazsa katılacağımdır inşallah. ankaralı yazarlar için gidiş ve dönüşün trenle yapılması da ayrı bir zevk katacaktır. tren rezervasyonu işini üstlenmekten mutluluk duyarım, ankara dan katılacak arkadaşlar en geç 7 veya 8 şubat a kadar bana ulaşabilirse sevinirim. ayrıca hal de bir nargile içmeden gitmek te olmaz hani, bilmiyorum artık.*
kafamda saksı kırılmasını istemediğim için katılmaya çalışacağım zirve.
tanım: gelmeyi çok istediğim zirve.

hayat insana her zaman istediklerini vermiyor sayın yazarlar, çok istememe rağmen bazı işlerimden dolayı katılma ihtimalim düşük görünüyor. bir hafta ertelenirse gelebilir miyim onu da bilmiyorum, 14 şubat taki zirveye de gelip gelemeyeceğim belli değil, anlayacağınız sayın yazarlar benim ipimle kuyuya inilmez.*
ahanda yeni farkettim lakin çok bi sevdim dedirten, akabinde şayet konaklama varsa birsürü arkadaşı evimde ağarlayabilirim bile, demekle kalmayıp accayip de imkanlar sunsam mı acaba die babacan hülyalara dalarken, kan ter içinde kendime gelerek napıyosun lan öğrencisin sen ağırla yeter dedeğim zirvedir ohhhh be. *
gerçekleşmesi halinde seve seve kapılarımı açarım ardına kadar.
belirtmek istemediğim bir sebepten dolayı coşkulu bir burukluk ile katılacağım zirve.
bu ankaralılar bu hızla bi yere toslar ama nereye bilmem dediğim zirvesi *. o ne lan zenci mahallesinde ki çeteler gibi koloni halinde dolaşıyosunuz lan.
ankara grubunun kesin listeyi salı gününe kadar bildirmesi rica olunan zirvedir. ona göre rezervasyon yaptırılacaktır.
(bkz: artı bir)
redwinemania' dan alınan istihbarata göre ankara grubu' nun 6 kişi geleceği zirvedir,
ankara'dan sabah 10:20 treniyle hareket edilecek zirvedir.
bilet fiyatları tam 12,5 öğrenci 10 ytl olmakla birlikte kaynak yapmak çok zormuş.
ankara'dan toplu halde gelmek isteyenler en geç çarşamba gününe kadar haber verirlerse beraber gidebiliriz. malum rezervasyon...
şimdilik kesin olarak ankara'dan trenle beraber gidecekler;

mystery
marla singer
sydera
gothic evil
tuba06
cehennem tanrısı
redwinemania

beraber gelmek isteyenler özelden dürtsün. sonra vay ben duymadım, vay ben bilmiyordum demeyin...
Yazar arkadasların yardımları ve yonlendırmelerı sonucu ogrendıgım ve katılmaya can attıgım zırvedır.

(bkz: bayram coskusu)
erkenden gelip zemin etüdü yapacagım zirvedir. sırf nickimicinotuzharfgerekiyormus kişisi için tramvayın kapı butonuna basıp kapının acılmasını saglayacagımdır. tutmayınız lan beni efenim. * * * * *
eskişehir de olmadığım için katılamayacağım zirvedir. ankara da tanıştığım arkadaşlarla görüşemeyeceğim için üzülmüşümdür. tekrar görüşürüz umarım.
Sabırsızlıkla beklenen gun, cok az bır zaman kalmıstır ve yolculugu olsun ortamı olsun super gecmesı beklenen zirvedir.
zirveler hakkında yazı yazmayacaktım aslında, çünkü iyide yazsam kötüde yazsam, en beğenilenler listeme girmesi beni gıcık ediyordu, sabah tren garında tek başıma beklerken saatin 10:20 olması itibari ile acaba şakamı düşüncesi kafamı karıştırmaya başladı, zira tren kalkıyordu ve kimse yoktu ortalarda, derken telefon çaldı, 'abi biz seni görüyoruz bin trene', ve macera başladı, biz, özelliklede ben ve merih, allah vergisi olan sesimizi iyi değerlendirememizden dolayı, trendeki ses desibelini zorlamaya başladık, sonrası malum zaten, bunun adını kovulmak değilde, yer değiştirmeye zorlanmak olarak da koyabiliriz.

yolda bir muhabbet vardı bir şamata vardı sormayın, bir saat rötar yapmamız bile keyifimizi kaçırmadı, eskişehire indiğimizde çok sıcak karşılandık, kısa bir yürüyüşün ardından gondol adlı mekana geldik, yemeğimizi yedik ve geri döndük.

eskişehirde toplam bir saat kaldık ve otogara giderek geri döndük, maksat dostlarımızı arkadaşlarımızı türkiyenin neresinde olurlarsa olsunlar yalnız olmadıklarını, abilerini kardeşlerini, dostlarını arkadaşlarını ne zaman görmek isterlerse, yanlarında olacağımızı göstermekdi.

yazmadan geçmek olmaz, organizasyonun nasıl?

tabi ki berbat.
Mukemmel bir zirve ve mukemmel bir gundu dedirten tanıstıgım kalıteli ınsanlarla sozlugu bir kat daha sevmeme neden olan bundan sonra zirve nerde ben orda dememe neden olan zirveydi hepsini cok sevilesi, cok sıcak kanlı ve bilgili insalar hepsine bu gun icin tessekurler.

P.S. : sozlugu sevme nedenlerinden dir kendileri.
aslında zirve başlıklarına uzun uzun "şöyle yaptık, böyle yaptık" diye yazmak pek de mantıklı gelmiyor bana. bir kişi yazmış oluyor illa ki, aynı şeyleri tekrarlamaya gerek yok gibi ama bunu yazmazsam olmaz.

ankaray'ın rötar yapması nedeniyle -yerse- sydera saat 10:10'da tandoğan ankaray durağına teşrif etmiş, 10 dakikalık 100 metre engelli koşu sonucu 6 kişi -mystery, marla singer, sydera, gothic evil, tuba06, redwinemania- zor da olsa amerikan filmlerindeki gibi trene sonra saniyede yetişmişizdir. daha sonra "hareket eden trende kompartimanlar arası en kısa sürede birbirini bulma yarışı"nı başarıyla 1. bitirdikten sonra cehennem tanrısı, walox ve eberk'le de buluşmuşuzdur. "en zayıf halka"nın sunucusunun biletleri kontrol eden memur olduğunu öğrenip, "allah iş arkadaşlarına sabır versin" dedikten sonra, diğer "taş bilet kontrolcüsü"nü görüp, "bilent kontrol memuru için iş başvuru formu" ararken "fazla ses" engeline takılmış, uyarı üstüne uyarı gelmiştir. trenin rötar yapmasıyla birlikte saat 14:00'da gara girebilmiş, 2 saattir bekleyen devrim'i görüp tüm yorgunluğumu üstümüzden atmışızdır. mekan seçimi için devrim'e bir kez daha teşekkür ediyorum. ayıptır söylemesi iskender'i çok güzeldi. daha sonra abberline gelmiş, onla da tanışmışızdır.

yalnız ankara'da işlerimizin olması nedeniyle cehennem tanrısı, sydera ve ben 4 otobüsüyle geri dönmek zorunda kaldık. sanırım kalanlar, kalan vakitte de çok eğlenmişler. devrim'e tekrar teşekkür eder, ankara'yı kazanması için baskı yapmaya devam ederim... malum zirveye bir onun için bir de tren için gittik. bilemiyorum yani...

(bkz: bir anı defteri olarak zirve başlığı)