bugün

terim'in ensesini yalama tiklerinin depreşeceği maç. ufka bakar uzun uzun artık.
görsel
Trabzonspor’un fırtına gibi estiği maç. Maşallah allah bozmasın maşallah.
Az önce fenerbahçe mağlubiyetini galatasaray kazanmışcasına kutlayan sikiklerin yağlı kazığa oturduğu maç.
Trabzonspor taraftarı toki arena 7 kişi kaldıklarında çekilen “oley”i unutmamış dakika 68 oley çekiyorlar.

Ee etme bulma dünyası.
Hamsinin 5 yapmadan bırakmaması gereken maç.

görsel
Her sene olduğu gibi Trabzon'un yine Galatasaray'ı yendiği maç.
Galatasaray’ı sikiyorlar.
Şampiyonlar liginde delik deşik olacağımızı bize acımadan gösteren maç. Bu kadar boktan futbolcularla bizim ağzımıza sıçarlar. Kombineyi yakacağım galiba.
dönüp dolaşıp fatih terim çapsızına tabi olanların hazin sonunu gösteren maçtır..

galatasarayın burnu boktan çıkmaz bu fatih terim denilen ayküsüz durdukça..

olsun ama bugün gönderseler 5 sene sonra imparator olarak geri gelir..

böyle aptaldır işte bizim milletimiz..
Galatasaraylı dostlar yatıp kalkıp bu sene lokum kura çektiklerine şükretsin.
Maçın özeti tam olarak budur.
Galatasaray'ın yok edildiği maç.
Her sene intertotoya bile gidemeyen takıma yeniliyoruz saçma sapan tercihler yüzündeb. Bide bu hamsi beyinliler kendilerini adamdan sayıyor sonra.
trabzonspor'un galatasaray'ı 4-0 mağlup ettiği maçtır.
maicon-ahmet bunlarla şampiyonlar liginde her maç 4 er yeriz. Mükemmel yönetim, elinize sağlık!
An itibari ile 4 oldu. Trabzon hamsi tavaya geçti.
görsel
Geçen hafta kendini şampiyon ilan edenler suspus oldu. Şimdi renkliler artık yeşil- beyazlılar için duaya başladı.
maçtan önce hamsi tava yapacaz diyen beyoglu yosmalarinin agizlarina burunlarina hamsi soktuk bu aksam.

uslan aslanim uslan.
terbiyecin meydanda.
terbiyecin burada.
görsel
fatih terim geldiğinden beridir futbol oynamadığımız bilmem kaçıncı maçtır. işler iyi giderken de yazdım, şimdi de yazıyorum. benim için iyi oyun>skor. terim milli takımda da bu kötü futbolu oynatıyordu. ondan önce bizdeyken de fenerbahçe şike sürecini atlatıp beşiktaş feda olayından çıkmaya başlayınca terste kalıp vatan millet sakarya masalıyla terk edivermişti gemiyi. biraz daha geriye gidelim, yine milli takım ve yine olmayan organizasyon. biraz daha geriye gidelim, yine galatasaray ve otuz civarında transfer sonrası gelen felaket sonuçlar ve hala çıkamadığımız iflas durumu. milan, fiorentina olaylarına girmiyorum bile.

forvet transferi olmuş olmamış bu yönetimin sorunudur, ona da hesap sorma vakti belli zaten. ancak terim'in elindeki kadro iyi kullanıldığında çeşitliliğe uygun, günümüz futbolunda değerlendirilebileceği epey formasyon mevcut. oyuncuların maaşları yattığı sürece terim'in bahanesi olamaz.
daha geçen gün şampiyonlar ligi şampiyonluğundan bahseden adam gördüm burada. nicki neydi hatırlamıyorum. bir hatırlasam..
Neden abartılıyor ki. Türkiyedeki en zor 3 maçtan biri ts deplasmanı. Daha zor iki maç var beşiktaş ve fb deplasmanı. Bu maçta yenilmek gayet normal sonuç. Puan alsak kazanç olurdu
O malum maçta oley oley çeken taraftara iyi bir ders verdi Trabzonspor.
Hiçbir sonuç rakibinle dalga geçme hakkı vermez. Sonra kalkar top diye oynar, 3 atar gönderir seni.
Edit; 4 olmuş efendim, özür dilerim.
fatih terimin belhanda sevdasının nihayetinde galatasarayın felaketiyle sonuçlandığı maçtır. ders alır mı hiç sanmam. cezası bittiğinde yine kafadan ilk onbirdedir. böyle giderse ilk devre bitmeden de birlikte gideceklerdir.