bugün

Kimse benden seri açık oylayamaz.

görsel
yeni bir yazar ama 7. nesilmiş. nick değiştirmiş olabilir.
niye öyle bir şey yaptın abi.
Ben bu bilgiyi ne yapacağım şimdi?

Korkutucu bir abimizmiş, helal olsun.
(bkz: oberst)
görsel
Farklı düşündüğüm için anneme, babama beddua edip bana da vatan haini demiş. Çok ayıp.

https://m.uludagsozluk.com/e/45736663/
Farkı düşündüğün için değil. Bir siyasi parti ve ideolojinin kölesi olduğun, vatanı millet değil kendi çıkarlarını düşündüğün ve vatansever olmadığın için yedin o lafı. Demek ki seni iyi yetiştirememişler. işte ipini tutanların yaşattıklarını yaşa anlarsın.
Devletin yargısının, adlı tıbbının, resmi kurumlarının verdiği karara ve babamın yaşadıklarını yazmışım.

Saglikliyken işlediği suçun cezasını hasta olsa da çekecek dediler ama beraat etti o ayrı.
kanatlarım var ruhumda ablanın
kanatlarını koparacağına inandığım dominant, inatçı, takıntılı bir abi.
hep psikopat bir tarafı olduğuna inanmışımdır abimizin.
kendi görüşünden olmayanlara sınırsızca hakaret hakkını kendinde bulan kişi. sözlükteki yancılarına güveniyor herhalde.
https://m.uludagsozluk.com/e/45736801/

Yoo. Götüme güveniyorum. Sen de kölesi olduğun siyasi partiye değil de götüne güveniyorsan buyur tartışalım?

Ayrıca ben kimseye hakaret etmiyorum. Aksini iddia eden varsa başvursun yargıya, yargı karar versin hakaret var mı yok mu?

Fındık kadar beyninizle her eleştiriyi “hakaret” kıstasına sokmayın sonra insanlar ağzıyla değil kıçıyla güler size.
https://m.uludagsozluk.com/e/45736768/

Araç kullanıyorum anca yazabiliyorum.

Öncelikle bu ne biçim ağızdır, usluptur, terbiyesiz herif.

Ama Gerçekler acıtınca nasıl bağırıyorsun. Boyle bağırtırım adamı işte beton kafalı seni.

O adam suçlu ve yeri kodes.

Haa ettiğin bütün çirkin sözler şahsına iade.
vatanı, milleti düşünmemiş mi ki? bu devirde herkes kendini düşünüyor zaten yani bunda garip bi' durum yok. bu devirde kimse sultan değil, hükümdar değil, bezirgan değil.
https://m.uludagsozluk.com/e/45737068/

Terbiyenin zekatı olsa, gelir elimi öper benden alırsın siyasal islamın finosu seni…

Ayrıca bağırdığımı nereden çıkardın? Kişi kendinden bilir işi. Şeyhlerin nasıl bağırtıyorsa artık seni herkesi kendin gibi sanıyorsun zekasız yaratık.

Suçlu olan cezasını çeker tabi. Misal sivasta insanları canlı canlı yakan adam hapiste hastalanınca tahliye olsun diye “hasta adam hapis yatırılmaz” diye götünüzde ayı bağırtırken hiç böyle adil değildiniz? Çevik paşa olunca mı aklınıza hukuk geliyor? Gerci siz skini taşağını öptüğünüz fetö insanları içeri atarken onlara da suçlu diyordunuz. Sonraki kıvırmalarınız ortada.

Hadi yallah. Ben sana ağır gelirim. Bir gün adam olur veya en azından adam taklidi yaparsan ona göre muamele görürsün bu abinden. O zamana dek uza.
görsel
Geçenlerde bir yazara spastik diyen ama asla hakaret etmeyen enteresan bir kişilik.

Sürekli birilerine yok getir götürümü yaparsın yok ayağımı öpersin yok seni adam ederim öbürünü madam ederim şeklinde dayılanan klavye avukatı.

Buralara bu kadar vakit harcadığına göre reelde pek dava gelmiyor.

Aynen öyle...
Evladım; ben sana x im y yim demedim. Sürekli üstteki yazar başlığına antalyalı yazdığın için ne alaka diye sordum 007 antalyanın plakası dye cevap verdin. Ben de sana o 07, 007 james bond un kod adı dedim. Sap yiyip saman sıçma.
Demo ben yoğun adamım biliyorsın ben unuttuysam sen hatırlat bana istirham ediyorum…yoksa bizde söz senettir.
(bkz: #45749609)
tarafsız olarak bende cevap vereyim.
1) bütün avukatlar egosu yüksek insanlar.
2)egoları yüksek olmak zorunda çünkü kendilerine güvenli görünüşleri mesleklerinin olmazsa olmazı.
3)reklamını yapma demek çok çocukça. çünkü avukatlar reklam sayesinde statülerini yükselten insanlar.
Yani avukatlarla ortak dil bulmak öyle kolay iş değildir.
eski eşim avukattı, oradan biliyorum.
ya kral bence her avukat egolu diye bir şey yok. Benim de yakın tanıdıklarımdan avukat olan var, asla yüksek perdeden konuştuklarını görmedim, duymadım. Ancak egolu bir avukat karşınıza gelirse de egosu şu sebeple olabilir; Yıllarca çok çalışmış, sağlam maaşı olması ve rütbesine dayanarak egolu olabilir. Çok saçma da neyse...
Kendisini sinirlendirmeye çalışanlara kafasını takmaması gereken yazar. Donuza eklesin geçsin ve hiçbirine aldırmasın.
ara ara bakıyorum sözlüğe yazdıklarına ister istemez şahit oldum. kendini övüp yere göğe sığdıramaması çok itici, antipatik bir izlenim yaratıyor o ayrı. da, yine kendisinin de mensubu olduğu bu ortam/ortamdakiler için "bu kadar orospu cocugunun arasında zor be abber." demesi ciddi anlamda ahlaksızlık. bu ifadeyi kendisini tanımlamak için bile kullansa tavrım yine aynı olurdu. tüm sözlükten özür dileyip helallik alması gerek bence. yönetimin ceza vermesi zaten kesinlikle gerekli.
Sanki kendilerini çok süpermiş gibi gösterenlerin eleştirdiği değerli yazar. Allem de etseniz, kallem de etseniz, bütün sözlüğe eksi oy da attırsanız bizi sözlüğe küstüremeyeceksiniz. Çıldırmaya devam edin.
hahahaha. ters dönmüş hamam böceği gibi tırmalıyor, canhıraş mücadele verip, küfür ediyor. yancıları da sikini yalamakla meşgul çok iticisiniz lan.