bugün

bu zamana kadar kaç hatun düşürdü acaba.
Doğru.

Bir centilmen olarak bulunduğum ortama bir kadın girince öncelikle oturuşumu düzeltir, akabinde ayağa kalkar saygı gösterir ve selamlarım.

Sizin gibi ayıların bunu bilmemesi normal.
Ben de ayağa kalkarım kadın görünce.
Gerçekten metroda falan kalkarım yer veririm.
Kadına saygı göstermesidir.
fenerbahçe'de oturuyormuş, kadından bıkmıştır, ben bir ara (eski) feneryolu marmaray istasyonunun hemen arkasında bir müstakil evde kalıyordum(iş icabı) , neyse anlayan anlar.

alucra'da mı ikamet ediyor sandınız ..

kokoreç yiyin zihniniz açılsın.
--spoiler--
bir centilmen olarak bulunduğum ortama bir kadın girince öncelikle oturuşumu düzeltir, akabinde ayağa kalkar saygı gösterir ve selamlarım.

--spoiler--

babanız trabzonsporun haklılığını ispatlamak için uğraşmış resmen.
kadınlara zaafı vardır. bi tanesine fana zaafı var kadın altına etse külodunu çıkarır temizler o derece yani.
asla işim olmayan zevattır. bana laf atma bende atmam dediğim halde dayanamamış e noldu şimdi illa pislik mi yapalım kafadan senoryo üretip çamur mu atalım onu mu istiyorsun sürekli kullandığın fake hesaplarınla kafire küfür edip çaylak attırdıın yaverin mel gitti sem mi gelin kadıköy kekosu.
Bu iqsuzun yazdığını okumadım. Okuyan biri olduysa lütfen bana mesaj atıp özetlesin.
biz eşşekle ilgilenmiyoruz evimizde siz gibi dişi köpekte beslemiyoruz. ? köpekçiler sizi..
Lan daha türkçe konuşamıyorsun hala benle aşık atabileceğini düşünüyorsun geviş getiren seni. Gider misin lütfen?
enteresan hadisedir. karı kızdan boydan foto isteyip kalite kontrolü yapan ben değilim lan? demek ki bunlar müvekkillerine bile asılırlar bunlarda her yol ankara. vatandaş bunlara boşuna ana avrat küfür etmiyor.
takdiri ilahi denen hadisedir. biz eşşek zikmiyoruz ama siz köpek zikiyorsunuz.

öyle tanıma böyle cevap. evet..
Biz köpek s..kmiyoruz kardeşim. Ama az delikanlı olup net adres verirsen senin gibileri ibreti alem ve vatana millete hayır olması için s..riz.
avukatlığının verdiği laf cambazlığının franka işlemiceni bilmeyen zevattır. ben sen gibi avukatları it gibi peşimden dolaştırdım zamanında ? burada sana bin safer aderes verdik geleydin konum attım geleydin ama sarhoştun yaptığın terbiyesizliğin farkına geç vardın 15 gün benden uzak durdun sonra devam ettin. beni bezdiremezsiniz hamurum psikolojim sağlamdır seni ben bezdiririm denemesi bedava. itzien seni
off ne iqsuz adamsın sen ya..

kardeş bak ben zamanında senin gibi çok itin köpeğin karşımda esas duruşta ifadesini aldım rahat ol o yüzden...sen benim ciddiye alacağım bir tip değilsin zorluyorsun ayıp olmasın diye cevap veriyorum ama yeter da....uzatma lütfen. senin buğdayın yok ki hamurun sağlam olsun. o yüzden boş yapma rica ediyorum uza.
görsel
Birader sen utanmıyo musun hatun görünce değişmeye? Ne biçim adamsın ulan sen?
El ense çekmen göte pandik falan atman lazımdı halbuki.
Utanmaz.
chp kılıçdaroğlundan ne çektiyse sözlük franktan onu çekiyor.
bazıları ( normal olarak ) kadın görünce değişir bazıları başka ( 2 ayaktan fazlası olanlar ) canlıları görünce. bu işler tamamen fıtrat meselesi kardeşim fazla kurcalamamak lazım..
Sözlükte bu arkadaşın hukuk konusundan başka ufuk açıcı bir bilgi enrty' si girdiğini görmedim, birde tehditkar bir hava ile yazıyor frank'a bile , sen benim kim olduğumu biliyormusun şımarıklığını bırakması gereken yazardır, tamam iyi kötü şurada takılıyoruz inan bana bu tür entyrlerin çok itici geliyor kardeş , allah sana fırsat vermiş senin adına seviniyorum bak, Allaha şükür biz sürünürken, kendini geliştirmiş avukat olmuşsun, ama şu sen benim kim olduğumu biliyormusun jargonunu bu sözlükte kullanma istersen, buraya insanlar kafalarını dağıtmaya, biraz olsun eğlenmeye, belkide birşeyler araştırmaya ve öğrenmeye geliyorlar,burayı ego kasacak kadar ciddiye almayın gülün geçin işte.
buradan 0 0 7 nam lakaplı yazarı kınıyorum, birilerine ayı demiş,çok ayıp.

alucralı'ya mı dedi yoksa ,bak o zaman hak etmiştir alucralı.
Bazılarının aksine olacağına hiç ihtimal verilmeyen olay. Aksine kendisinin yanında kadınların daha iyi ve rahat hissettiğine dair bahse bile girebilirim.
007 nin frank' dan yada bizlerden ne üstünlüğü varda, kadınlar 007' nin yanında kendisini daha rahat hissedecek, metaryalist olmayın bir kerede beni şaşırtın be sözlük , bu adamın iyice ele ayağa düşmüş, her sene binlerce mezun veren, hukuk mezunu olması dışında ne özelliği vardır, Allah aşkına biri bunu anlatsın bana, belki frank daha kültürlü, belki de kalbi daha temiz bir adamdır.
https://www.youtube.com/shorts/TTbD8dewOuQ

aynı ben...
Teveccühünüz efenim.