1. 1.
  nefes alan her şeyi yiyebilen ırk.
  12 ... senurita
 2. 2.
  yemek yemeleriyle ve kokularıyla insanı iğrendiren, çin dışında yaşadıkları ülkelerde de oldukça kalabalık sayıda olan, oldukça kibar ve terbiyeli ırk.
  1 ... mahmutkentin kucuk modelleri
 3. 3.
  (bkz: türklerin aslında orta asyalı bir çin soyu olması)
  -7 ... seksi istikametten gelen arac
 4. 4.
  kimse balık tutmayı öğretmeyince, tzu' ya nispet edercesine balık tutmayı kendileri öğrenen, böylece dünyanın anasını bellemekte olan ve bellemeye de devam edecek olan halk.

  bugünkü konumlarına, doğu ve güneyi sömürerek ulaştıkları gerçeğini yadsıyarak; doğuluları, kendi üzerlerinde ağır bir yük olarak ve değişime direnen, bu yüzden de her daim müdahalenin şart olduğu ilkel toplumlar olarak gören ve bu fikirlerine egemen oldukları bilim literatürüne sarsılmaz bir gerçeklik olarak sokan, dolayısıyla sosyal bilimler okuyan doğulu toplumların gençliğine oldukça eksik ve yer yer çarpıtılmış bilgileri tekrardan yutturan batının, günümüzde ciddi dış ticaret açıkları veren büyük ekonomilerini, verdikleri dış ticaret fazlalarıyla finanse eden çinliler sanırım kendilerine en güzel cevabı vermiş oluyor ve aslında kimin asalak toplumlar olduğunu bir kez daha hatırlatmış oluyor.

  sırf bu yüzden bile saygıyı hak ediyor çinliler.

  '' kazananın daima belli olduğu oyun, oyun değildir.'' o zaman o oyun bozulur elbet diyor, ve modern dünya' ya vermekte oldukları dersten dolayı çinliler' i kutluyorum.
  -1 ... siddartha
 5. 5.
  Uzakten pek matah görülen ama, komünizm adı altında en iğrenç liberalizmin hüküm sürdüğü ülkenin insanları.
  Ülkelerinin bu kadar büyümesinin sebebi 3 kuruşa köle gibi çalıştırılan çoğunluktur. Sanayi devrimi batısından çok daha kötü şartları hüküm sürer.
  Hak hukuk yoktur. Paraya taparlar. Ezdikleri küçük çocuklar için "parası neyse vereyim" diyebilecek kadar cibilliyesizdirler. Ezilen için de kimse kılını kıpırdatmaz üstünden onlarca kez geçilir.

  Bir de görmemiş herifler her şeyin taklidini yapıyorlar götlerine sokacaklar sanki.
  3 ... isvicreli bilim adami
 6. 6.
  orta asya türk devletlerini yıkmak için türlü kahpeliklere başvuran ırk.
  edit: genç çinliler rahatsız. dalyarak bunun nesini eksiliyon çekik gözlü mal.
  9 -1 ... besilent
 7. 7.
  3 gece çinli bir ailede kaldım. evlerine misafir mi gelmiş it mi gelmiş hiç umurlarında olmadı. gayet pis bir ırktır.
  2 ... sk8ter
 8. 8.
  ipek Yolu yüzünden pek çok kez savaşa girdiğimiz, bizden korkup Çin Seddi'ni inşa eden, zamanında bir sürü entrika uygulayıp Kavimler Göçü'nü yapmamızı sağlayan etmenlerden biri.
  2 ... ikisaattirnickdeniyorumolmuyor
 9. 9.
  Kadın sayısının giderek azalmakta olduğu ırk. ''Erkek çocuk istiyoruz biz'' deyip çocuğun cinsiyetini öğrendikten sonra eğer ki kızsa çocuklarını aldıran bir ırk olduğu için aynı zamanda doğal dengeyi bozmuşlar efenim.

  edit: Malum tek çocuk hakları var, kırsal kesimde yaşayanlar haricinde.
  3 ... hzrnpry
 10. 10.
  birbirlerine nasıl aşık oluyorlar, çok merak ediyorum. hepsi birbirinin kopyası sanki. çok ilginçler vesselam.
  * *
  1 ... seffafkirli