bugün

entry'ler (41)

yazın gelmesini iple çekme sebepleri

ticaretle uğraşan insanların para kazanma dönemidir yaz o yüzden iple çekiyorum.

sözlük yazarlarının şu an yapmak istedikleri

derin bi uykuya yatmak ve birdaha kalkmamak.

film izlerken patlamış mısır yeme zorunluluğu

toplumsal bir gelenek haline gelmiştir sinamaya girdiğin an aa patlamış mısır gibisinden tepkiler veren insanlarda vardır onlar yüzünden bunu gelenek haline getirdik.

ben bilmem kafana göre takıl

genelde seni takmama durumuda diyebiliriz sorduğun soru basitse eğer ben bilmem kafana göre takıl diyosa yapıcak bişe yok.

4 mart 2012 beşiktaş trabzonspor maçı

beşiktaşın zorda olsa kazanacağı maçtır.

türk milletini en çok seven milletler

japonlar özbekler ve pakistanlılar.

türk lirası nın simgesi

ermenistan para birimi simgesine benzediğini bazı kesimler söylüyor.
şahsi görüşüm.çok basit çok sadece ve çok özenti olmuş daha iyilerinide yapabilirdik.

tek kelimeyle atatürk

adamın karekökü.

yanımda nakit taşımıyorum diyen insan

insanları anlamış değilim bende ticaretle uğraşıyorum iş yerim var kredi kartı yokken bu insanlar nasıl geçim sağlıyodu 18 yaşındaki cocuktada var 80 yaşındaki dede'de bile var.

avm lerin olmazsa olmaz şeyleri

hacıoğlu lcw vs vs.

sevgiliden ayrılma nedeni

her ilişkide bi son vardır ya mezarda yada hayatta farkı yok eğer mezarda biterse o 'aşk' tır.

haftasonu tek başına dışarı çıkmak

her hafta sonu yanlızım o yüzden alıştım artık sıkıntı olmuyo benim açımdan.

o yasak bu yasak şu yasak diyen doktor

terzi kendi söküğünü dikemez lafından yola çıkarsak doktorda o yasak bu yasak yok tuzlu yeme yok tatlı yeme yok kırmızı et yeme yok çay içme sigara içme.
ee sen bu dediklerini yıpıyormusun doktor.

cumhuriyet halk partisi

mustafa kemal atatürkten sonra parti insafsız adamların elinde oyuncak olmuştur gerçek anlamda atatürkten sonra türkiyeye lider gelmemiştir açıkcası

birbirine benzeyen ünlüler

sabri sarıoğlu-ronaldinho

ekşiyi öven yazarlar

başka sözlükte gelip ekşinin reklamını yapmaya gerek yok açık ve net diyorum ekşiye gideceğime inciye giderim daha iyi

siyasetin iğrenç bir uğraş olması

siyaset yalanlar üzerine kurulan halkı kandırmak amaçlı yapılan propagandalardır.

13 yaşındaki türk kızının derisini yüzdüm

arkadaşlar afedersiniz ama bu şerefsizlik oruspu çocukluğu değilde nedir biri açıklasın ya beynim almıyo kanım dondu bu nedir ya nasıl bir allahsızlıktır.

seni seviyorum demek

hergün seni seviyorum demektense.
son nefeste seni seviyorum demek çok daha anlamlıdır.

orhan ölmez

gerçek anlamda sanatçıdır adam gibi adamdır hele bide şarkıları vardırki insanın ruhunu ve bedenini dinlendirir.