bugün

ilişkinin, ilk zamanlarında gösterilen sevginin, saygının, senin onunla birlikte olmanı gerektirecek tüm pozitif yönlerinin daha sonraları azalması.
(bkz: aldatılmak).
her ilişkide bi son vardır ya mezarda yada hayatta farkı yok eğer mezarda biterse o 'aşk' tır.
ilişkiden bezmiş kimsenin bahanesidir. misal : ) yerine ) yapmak. bi nevi gözünün üstünde kaşın var olayı yani...
saygısızlık.
bıkkınlıktır.
sonrasında ise ayrılıklar ve umursamazlık budur.
'seni ben ellerin olsun diye mi sevdim' parçasının ana fikridir.
aşırı kıskançlık ve hayatınızın her anını kontrol altına almak istemesi.
kişilerin birbirleriyle anlaşamaması.
sürekli kavgalar anlayışsızlık hep kendini haklı görme kendi hatalarını görememe karşısındakini düşünmeme.
bi şeylerin farkına varmak. olmuyorsa zorlamama durumu bir nevi.
aynı yaşta olmak.

kadın daha olgun olur erkekse çocuksu kalır ve affedersiniz ama popoya tekmeyi yer.

o yuzden diyoruz ki en az 5 yaş farkı
tıkanıklık.
elde etme duygusu,
evet daha önce peşinden koştuğunuz kızı artık elde ettiğinizi farkettiğiniz an başlayan soğuma hissiyatıdır.
şöyle düşünün: Tahterevalli'nin bir tarafı indimi diğer götün havaya kalkması gibidir ilişki. birisinin götü mutlaka kalkar o yüzden denge kurmak önemlidir.

ayrıca, sırf aşık olduğunuz için kabullendiğiniz tavırların zamanla gözünüze batmaya başlaması ve devamında mantıklı düşünmem gerekiyor artık diyerek soğumaya başlarsınız.
Yanımda kusması.
Bağlaçları ve soru ekini doğru yazmaması. Ailenizi karşınıza almaya değmez.
Tramesti çıkması.
Yaşama sebebi ben olduğum içindi. Ben olmazsam yaşamak için bir nedeni kalmayacağını söyledi. Hayatının merkezine beni oturtturmuştu ve onun kurtarıcısı, kahramanı olmamı bekliyordu. Ben de ayrıldım.
güncel Önemli Başlıklar