bugün

entry'ler (118)

ülkenin önünde en büyük engel

yav bu dış güçler mantığını osmanlı zamanlarında olsa anlarım da, şu an ülkemizin dışarıdan herhangi bir güçlü ülkeye ( abd,rusya,çin,japonya ve bilimum avrupa ülkesi) tehdit oluşturacak bir durumumuz yok. 3.dünya ülkesiyiz oglum biz. sömürmek isteseler adamlar selam verdik borçlu çıktık diyecekler üstüne bide sizin yüzünüzden türk deyimleri öğrendik diyecekler. petrol desen yok ihracaat desen yok bacasız sanayi sektöründe iyiyiz diyoruzda bi araştırın bakalım dünyada turist ağırlamakta kaçıncı sırada tatil ve tarihi bölgelerimiz. ki onu da geçtiğimiz yaz itibariyle öldürdük gibi bişey oldu ama kimse ölmedi. törköyönün kömsö gölöööşmösönü üstömöyör muhabbeti baydı artık.

5 aralık 2016 sigara zammı

ben malbora light iciyorum arkadasım benimkine 2 tl zam gelmeli, ben lüxüm.

sigaranın tüplüsü yok mu amk

mustafa kemal atatürk

Atam Atam sen kalk ben yatam.

uefa sıralamasında beşiktaşın fenerden üste olması

uefa sıralamasının sürekli değiştiğini, stabilize bir durumun söz konusu olmadığı gerçeğini bilmeyen, küçük takım avuntu cümlesi.

gelmiş geçmiş en iyi türk sinema oyuncusu

Türk sinema tarihine gelmiş geçmiş çok sayıda önemli, zarif, rol kabiliyeti ve doğallığı yüksek seviye oyuncu vardır. En iyisi seçme işini yaparken bunu seçsem diğerinin kalbi kırılır onu seçsem öbürünün hatrı kalır düşüncesiyle bir seçim yapamıyorum. Ama fakat velakin biri başıma silah dayayıp seç lan birini derse hiç düşünmem Haluk Bilginer(komedi üstadı, tirad ustası) derim. Çünkü biraz düşünsem Şener Şen.

babasız büyümenin avantajları

babasız büyümenin en büyük avantajını sikeyim sana birşey olmasın.

kızların kendi aralarında çok pis konuşması

talk dirty to me.

karesel ısınma

ülkemde karasel ısınma istemiyorum bro.

aşk pazarında siftah edememiş yazar

sözlükte brazilya dizileri tadında bir aşk hayatı, olaylar silsilesi ve entrikalar var ama bizim haberimiz yok galiba dedirten başlık-entry.

erkek erkeğe sevişmek zevkli midir sorunsalı

bak kardeşim,

düne kadar yanına müridlerini toplamış bir tarikat lideriydim. sabahlara kadar demli çay eşliğinde sohbet yapar, zikir çekerdik. bir gün islamı geniş alanlara yayma ve tebliğ için evime bilgisayar alıp internete bağlandım. çeşitli adult sitelerinde çok muhterem arkadaşlarla helal dairesi içinde ibretlik paylaşımlarda bulunduk. o siteden bir kardeş bana burayı tavsiye etti. müspet bir yerdir dedi. günaşırı girmeye başladım, namazı niyazı boşladık. fakat yüce rabbim şefkat tokadını akşetmekte gecikmedi ki insanlığın deccalı seninle, açtığın konu başlığı ve entry'in ile karşılaştım. insan demekten haya ediyorum ama sen ne pis, ne anası sikişmiş orospu çocuğuymuşsun be. ama sen hiç merak etme, istişareye yattım ve rüyamda ip'ni gördüm. en yakında zamanda seni bu gaflet uykusundan uyandırmak için ceviz kıracağı ile daşşaklarını sıkmaya geliyorum.

saygılarımla.

ilk buluşmaya m4a1 ile gelen kız

bu kız wallhacktir ve aimlock kullanıyodur. trigger de cabası. kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ederim.

burdan genç kardeşlerime sesleniyorum

Yıl 2008. lise bitmiş sonraki yıl. o yaşıma kadar bir sürü kız arkadaşım olmuş bir çoğuyla seks ile sonuçlanan diğer çoğuyla sevişme de kalmış bir hayatım var. lise de bir kız sevmişim dünya güzeli. 1 sene çıktık benden 2 yaş küçüktü. konunun onla fazla alakası yok. ama ben liseden mezun oldum o 3e geçti. ilişkimizde bir şekilde bitti. ama ben kızı çok sevdiğim için baya uzun unutamadım felan. hayatıma giren kızlar dediğim gibi seks ve sevişmeden ibaretti. epey zaman sonra sürekli takıldığımız cafe de gördüğüm bir kız oldu. o gün çok bakıştık. etkilendiğimi hissettim. arkadaşlarım dan kızı tanıyan birisi çıktı. kimden ona ulaşabileceğimi felan detaylı öğrendim. öğrendiklerim dahilinde numarasını onla aynı okulda okuyan birinden buldum. mesaj attım ne tepki vereceğini çok merak ediyordum. dönüşü pozitif oldu sabaha kadar mesajlaştık. o da benden hoşanmış. baya baya ilk günden 40 yıllık sevgili gibi sıcakkanlı, samimi sohbet muhabbet etmeye başladık. elektriğimiz tutmuştu yani. ben bu kıza seks veya başka bir şey için yaklaşmamıştım. etkilenmiştim. 2 gün sonra buluştuk. yüzyüze gelip muhabbet ederken herşey daha da iyi oldu. çıkmaya başladık. 1 ay öpüşmemiştik bile. sonra bir aksam yine cafede oturduktan sonra eve bırakmaya gidiyordum. sahilde giderken akşamında karanlığı ile yakınlaşmaya başladık ve öpüşmüştük. sanki hayatmın en sıcak anı oydu. evine bırakıp mutlu bir şekilde arkadaşlarımın yanına geri döndüm. sanki onu bir melek gibi görüyordum. köpek büyüsü yapmış olabilir. her an aklımdan çıkmıyordu. 3-4 gün sonra okulu yaz tatiline girdi. artık daha rahat görüşebilecektik. hafta içi bir gün beni kahvaltıya çağırdı. annesiyle yaşıyordu annesi de sabah 9 dan aksam 5 e kadar yoktu işi sebebiyle. neyse ben gittim evine muhteşem bir kahvaltı, en sevdiğim şeyleri felan yapmıştı. kahvaltı bitti uzandık televizyon seyrediyoruz. aradan biraz zaman geçti yakınlaşmaya başladık. böyle şeyler yapmaya devam edersek ben duramayabilirim haberin olsun dedim güldüm. o da seni çok seviyorum seninle herşeyi yaşamaya varım felan dedi. o anın verdiği arzu ve şehvetle birlikte olduk felan. sonra anladım ki bakire değilmiş. bundan niye bahsetmedin felan dedim. utandı, kızardı ve sessizleşmişti.

yukarıda anlattıklarım bilgi amaçlıydı genç kardeşlerim.

şimdi soruyorum. biz o günden sonra 6-7 ay daha çıkmıştık. ama sürekli sorunlarımız oldu. güvensizlik oldu. ilk ilişkisini anlattırdım. anlattı. cocuğu tanıyordum. sürekli bizim de takıldığımız cafeye gelen çocuklardan biriydi. sürekli bizim orada insanların takıldığı gezdiği alışveriş yaptığı semtin işlek caddesinde karşılaştığımızda selamlaşıp konuştuğum çocuktu. tabi o zamanlar neyin ne olduğunu felan bilmiyordum. sizce aptal yerine konduğuma mı yanayım 8-9 ay hayatımdan çalındığına mı yoksa manevi olarak yaşadığım tahribata mı ? siz siz olun kardeşlerim kız arkdaşınızla ciddi birşeyler düşünüyorsanız adabıyla bir şekilde bu konulara en başından girin. bir kızın bakira olup olmadığını önemsemek değil konu. insanlar karşısında birşeyleri bilerek davranmanız daha iyidir. kendinizi aptal yerine koydurtmayın.

futbol tarihinin en iyi ikilileri

nesta-maldini.

köşeyi dönmenin yolları

Öncelikle bunu bizimle paylaştığın için teşekkürler. Cidden çok kaliteli ve mükemmel bir yazar olduğunuz görüşündeyim. Çok bilgili olduğunuz ve okumayı sevdiğiniz aynı zamanda okuduklarınızı millete öğretmeyi çok sevdiğiniz ortada. Sayenizde yeni bilgiler edindim ve aynı zamanda oldukça keyifli, güzel ve hayatan zevk veren bir vakit geçirdim. Kısacası okurken zevk aldım ve düşündüm. Gerek Steinbeck'in canlı betimlemeleri gerek Dostoyevski'nin depresif havası kaleminizde mevcut. Cem yılmazı andıran mizah gücünüzü ve ilber Ortaylı'yı andıran bilgi hazinenizi de göz ardı etmemek gerekir tabiki. Kendimden geçmişken tüm bunları bir kenara atıp gerçek hayata dönmek çok zor oldu. ileride yazacağınız yazıları merakla bekliyorum.

mesaj atsam mı atmasam mı tereddüdü

mesaj atmak ve atmamak işte bütün mesele bu kardeşim. umarım gün gelirde bir gün mesaj atmadığına yanmazsın. izlediğim çok güzel bir filmde adam bir adım atamadığı için ondan hoşlanan kızın birisine aşık oluşunu görüyordu. geç kalmıştı. ama tabi umarım bir gün gelirde mesaj atarsan o mesajın onu kaybetmene sebeb olmaz. ha gerçi atmazsan teorik olarak; hiç bir şey öğrenemezsin. sonuçta atarsan iyi veya kötü bir sonuca bağlamış olursun. buna bilimde sonuca varmak denir. atmazsan belirsizlikler olasılıkları düşünmek zorundasındır hep. sonuca varmak bilimin amacı olasılıklar aracıdır.

mesaj atmak ve atmamak işte bütün mesele bu kardeşim. umarım gün gelirde bir gün mesaj atmadığına yanmazsın. izlediğim çok güzel bir filmde adam bir adım atamadığı için ondan hoşlanan kızın birisine aşık oluşunu görüyordu. geç kalmıştı. ama tabi umarım bir gün gelirde mesaj atarsan o mesajın onu kaybetmene sebeb olmaz. ha gerçi atmazsan teorik olarak; hiç bir şey öğrenemezsin. sonuçta atarsan iyi veya kötü bir sonuca bağlamış olursun. buna bilimde sonuca varmak denir. atmazsan belirsizlikler olasılıkları düşünmek zorundasındır hep. sonuca varmak bilimin amacı olasılıklar aracıdır.

leonardo dicaprio bimde görülse verilecek tepki

hayırdır leo kontor mu bitti felan derim herhalde ne saçma başlık lan bu.

yüksek ritimde son gaz yolda koşmak

hayırdır ''The Flash'' cekimlerine mi geldik dedirtebilir.

yeni tanışılan kişinin kürt çıkması

esas olarak ilk ele almamız gereken konu yarın öbür gün bir durumda bir olayda savas gibi, bu gibi durumlarda karşımızdakinin ne tarafta duracağıdır. evet.