bugün

(bkz: işte bunlar hep seks)
tıpkı erkekler gibi kızların da türlü türlüsü vardır. o yüzden, kızların kendi aralarında çok pis konuşması; sizin arkadaş çevrenizle ilgili bir durumdur.
şahit olduğum durumdur. dersanedeki zamanlarımda önümdeki sırada iki kız otururdu. pek iplemedikleri derslerde konuşma ihtiyacı duyarlardı tabi. o konuşma işlemini de -takdir edersiniz ki- hocalar pek sevmediği için yazışarak yaparlardı kitabın en arkadaki boş sayfasına falan. sağ çaprazımda oturan kızın ne yazdığını dolunay gibi netlikte görebiliyordum. bigün yine öylesine bakayım dedim.
bakmaz olaydım!!! bakmamla birlikte kadın, at ve domalmak kelimelerini aynı cümle içinde görmem bir oldu.
'lan' dedim 'hani marjinal bizdik'
Erkeklerle arkadaşlıkları daha yakın olan kızların çıkmasına sebep olan durum.
iticidirler.
bide bunların üst seviyeside vardır. "erkekler arasında pis pis konuşan kızlar" iticidir.
doğrudur arkadaşlar. dışarıda kibar, sakin, düzgünken kız kıza muhabbetlerde küfür edilir. en kibar, en düzgün kişi bile kız kıza muhabbetlerde illaki birinin *mına koymuştur.*
hiç şahit olmadığım böyle bi duruma . konuşsak ilk ben bilirdim heralde .yalandır yani yok böyle bişey .
bazı kızların kayışları koparıp kollu bacaklı analı davarlı sövdüğünü görmek.
vermek tabirini de kendi aralarında kullanırlar şahit olmuşluğum var.
(bkz: içeriye girdiğimde örümcek ağ örüyordu)
Ama siz kızın yanında "piç" deseniz bile "ağzını topla" cevabını alabilirsiniz. Adaletinizi seveyim.

Aslında sevmek değil o kelime de anladınız siz.;)
Biz birbirimize en fazla salak diyoruz, nadiren o da. Hiç böyle arkadaşlıklarım olmadı, olamaz da.
Ve kokmasıdır.
Genelleme yapmayın , o tarz kızlar zaten birbirini bulup arkadas olmuslar. Virüs gibi her arkadas grubunda tek tek yoklar.
(bkz: silecesin meseneden)
talk dirty to me.
kendi araları olsa gene iyi ulu orta bi kızın yarram demesi hoş bir durum mu?
güncel Önemli Başlıklar