bugün

Parası olan kişi için hiçbir şeydir.
Çünkü bu yil devlet destekli kredi verildi, insanlar bir daha alamayacaklarını bildiklerinden krediyle vs alıp günü kurtarmaya çalıştılar.

Madem ekonomi o kadar iyi bir ay evvel fiyat aldigim 2019 opel corsa 120. Yil ozel serinin fiyati iki hafta içinde 10.000 tlye yakin artti? Neden ?
Saçmalık. Aldığın gün min. 30.000 tl zarardasın.. (aslında aldığın miktarın %50 si kadar zarardasın da neyse...)
Aklı ve parası olan sıfır alır. Zarar falan eskidendi.

Bir sene Sonra aldığınız paradan daha pahalıya satarsınız. Ben 2017'de i20 için pazarlık ettim. Şimdi arabanın piyasası benim pazarlık ettiğim rakamın 2 katı.
Mavi mini cooper lara bayılıyorum * ) Benim olsun istiyorum.
geçen sene 90 bin tl'ye sıfır araba alanlara enayi gözüyle bakanlar, şimdi o arabalar 90 bin tl olsa ilk kendileri koşa koşa gider almaya. yaya kalan her zaman zararlı çıkar.
görsel
https://haberglobal.com.t...dan-azabi-cekiyorum-99441
Kimlerin aldığını çok merak ettiğimdir.
Çevremde kimse sıfır alamadı bugüne kadar.
artık imkansız olan bir durumdur, en azından asgari ücretli ve kirada oturan kişiler için diyebilirim. elin almanı 3-4 aylık maaşı ile sıfır km yeni piyasaya sürülmüş dolu bir araç alabiliyor, biz aynı paraya ikinci el telefon zor alabiliyoruz. coğrafya kaderdir.
gönül isterdi porşa binmek :D.
12 martta corolla mds aldım. Pişman değilim. Yine olsa yine yapardım.
Bu vergilerle kendine bir devlete iki tane almaktır.
Satın alıncaya ve gaza basıncaya kadar sevinilecek bir durumdur.
şu sıralar kripto paralara yatırım yapmak daha mantıklıdır. arabalar pahalı. hem de gereğinden fazla. bitci'ye üye olup kriptoda takılmak lazım.
son 20 yıldır yaklaşık 6 senede bir yaptığımdır.
4-5 yıl kredi ödeyerek rahatlıkla alabilirsiniz. Sigorta, kasko derken bakmışsınız ömür boyu borçlanmışsınız.
Ticari Taksim için aldım, sarı kaplama yaptırdım. Kapının önünde duruyor. Belediyeden evrakları bekliyorum, çıkınca çalışmaya başlayacağım.

Yeni araba kokusu orgazmik bir şey. Birazdan o arabaya atlayıp merkeze gideceğim ve yemek yiyeceğim.