bugün

görsel

Sıradaki büyük yemimiz !.

Swh.
görsel
Trabzon zayıf rakibine acımaz.
bakıyorum da tinerciler hemen sallamaya başlamış klavye bebeleri sizi. en son bizi ne zaman yendiniz sahanızda hatırlayan var mı? geçen sene en iyi zamanınızda bile tokatladık. korkmayın titreyin geliyoruz.
(bkz: 20 kasim 1993 Beşiktaş trabzonspor maçı)
beşiktaş bizi sahasında yenemiyor en son 2016 da yenmişler. geçen senede ligde uzun süre yenilmiyorlardı gittik 2-1 kazandık. üstelik 3 gün önce de süper kupa finali oynamıştık. her türlü zor maç.
eğer kazanırsak ligin ilk yarısı bitiminde kupayı direkt olarak versinler boşuna ligi oynamayalım.
6 kasım doğum günüm olur, bir fenerbahçeli olarak gs yi 6-0 yendiğimiz gün yani benim için önemli bir tarih. umarım fenerime yarayan beraberlik gibi bir sonuç çıkar, kimse üzülmez.
valentin rosier ve michy batshuayi'nin forma giyemeyeceği karşılaşma. beşiktaş adına zor geçecektir ''şimdilik'' bu 2 eksikle. şimdilik diyorum zira arada 1 şampiyonlar ligi maçı var ve eksik listesi uzayabilir.
Sıradaki çerez gelsin efenim.

Hayde firtına. Başarılar şimdiden.

Swh.

Ms kalp ts.
beşiktaş yorgun olacak bide eksikleri çok ilk yarı beraberliğe oynayıp ikinci yarı 60 dan sonra ofansif oyunla maçı kazanırız.
zayıf ve haftaiçi avrupa'da tokatlanarak yorulan rakibimiz karşısında çok zorlanmayız.

trabzonsporumuzun alacağı maçtır.
6 kasımın tadını yiyenler (kediler) bilir.
Beraberlik işimize gelir.
beşiktaş rahat alır.
Diğer bir adı seri bozanbeşiktaş olan takımımın bir adım önde olduğu maç.
2-2 bitecek gibi geliyor. hakem konusunda trabzon bir tık önde. bu sene alenen trazbonu şampiyon yapmak istiyorlar.
Maça çıkmadan 0-1 razıyım.cok eksiğimiz var yine.
Trabzonspor kazanırsa büyük ihtimal şampi denilebilir.
Beşiktaşın kazanacağı maç olası bir trabzon galibiyetinde fark baya artacak buna izin vermezler.
Tese doğranıra böbrek basılası maç. Ytd.
Beraberlik veya bjk yenecektir.
görsel
Ben bjk yener siye düşünüyorum en büyük olasılık ise beraberlik olabilir.
Beraberlik kokan maç .
güncel Önemli Başlıklar