bugün

entry'ler (16)

leonardo dicaprio

oyunculuğuyla insanları, yakışıklılığıyla kızları etkileyen genç aktör.

güneş doğunca uyuyan insanlar

benim gibi güneş doğumunu sözlük başında otururken doyasıya izleyen insanlardır.

gevurun dölleri

Cahil, genelde okumamış insanların birinin kötü bir davranışına karşı söylediği sözdür.

6 saattir süren elektriksizlik

6 saat boyunca sözlüksüz kalmak diyorum.

çocuken yapılan acayiplikler

kolumu tahta parmaklıklara sokup bir daha çıkaramamak.
karıncayı hapsedip can çekişini seyretmek.
arabanın arka camından arkadaki arabaları izleyip hareket çekmek.
3. sınıfta arkadaslarımın bahsettiği konularda bilmediğim halde onlara katılmak destekleyici sözler söylemek.
izlediğim her filmden etilenip ordaki gibi davranmak öyle birşeyler olmasını istemek. (bkz: harry potter)

coca cola içmemek

bırakmak için bir sürü neden var amaç israili çökertmek değil sağlığını düşünen herkes bırakmalı sağlığa zararlarını biliyorsunuzdur ama abi işin bide israil tarafı var o kadar kola içiceksen cola turka iç de türkiye kazansın 75 milyon nüfüslu türkiyede bazıları 2-3 kere içer bazıları içmez neyse günde 75milyon kola gitse israile iyimi cola turka iç türkiye 1 ayda zenginlikten uçar be.

ali taran ve ayşe özyılmazel

bence en saçma birliktelik ikisinin evlenmesi kıskandırma ve para ile ilgilidir evliliği gizli yapıcaklarmış halbuki eniştem gazeteci bana 1 hafta onceden söyledi ayşe özyılmazeli birebir tanıyorum bu evlilikte bir iş var onu tanıdığımdan söylüyorum.

kadın ile travesti arasındaki fark

Travestiler afedersiniz gelen gecen herşeyin lafta mna koyanlardır.

jean reno

Leon da gercekten favorim oldu ve sonra dost musun dusmanmi filminde Gerard dipardieu ile oynadigi filmde hayrani oldum ikiside en iyi aktorlerdendir

balkona çıkıp beni sikin diye bağırmak

Eger bayan ise o binayı yıkarlar, tertemiz yaparlar.

lipton ice tea isteyip masaya nestea gelmesi

Bunun bir farklısıda Ice Tea istiyorum, garson Ice Tea yok Nestea var diyor.

Edit : imla

ishalken asansörde kalmak

Gece 3' e kadar asansör temizlemek ve bir daha asansöre binmemek gibi sonuçlar doğurabilen doğal afet.

galatasaray

Fenerin azılı düşmanı, fenerli olan ve galatasarayı fenerle kıyaslayan bir kişiye uefa kupasından bahsedince yüzündeki ifadeyi bana seyrettiren mükemmel takımlardan biri.

lambada vızıldayan sinek

Geceleri bizler tarafından öldürülmek istenen. Gıcık, sinir edici yaratıklardır.

depresyon

Yapılacak birsürü şey varken hiçbirini yapamamak. Sadece sorunlara yakınarak çözüm üretemiyecek kadar kötü hal almak. Bir çeşit bunalım.

güldüremeyen komedyenler

şahan gökbakar
şafak sezer
adamlar salak salak hareketler yapıyorlar allah aşkına hangisi cem yılmazın yerini tutar.