bugün

entry'ler (59)

nikah masasından gelin kaçırmak

her babayiğidin harcı değildir. zor iştir. kucağınızda gelinle aşmanız gereken onlarca kişiyi düşünürsek... hele ki bunun bir mahalle düğünü oldunuda hesaba katarsak... düğündeki 5-17 yaş arasında boncuklu 17-25 yaş arasında kurusıkı 25 yaş üstündeki erkeklerde gerçek silah olduğunuda düşünürsek... zor zor..

atatürk sizin için neyse öcalan da bizim için odur

yazıktır günahtır. bir tarafra çökmüş bir imparatorluğun kırıntılarından bir ülke kuran lider diğer yanda o kırıntıları yok edemeen beceriksiz bir örgüt. ayıptır. ama şaşırılmaması gerekir bu lafa. şahsi düşüncem.

günün tek cümlelik özeti

gün gündür bugün bugündür, dayan bugünlerde geçer...

özlü sözler

son ağaç kesildiğinde
son nehir kuruduğunda
son kuş sustuğunda
beyaz adam paranın yenmediğini anlayacak.
-kızılderili sözü

vizitenin 1 lira olduğu genelevler

hastalık kapma ihitmalinin ücretle ilgili olduğunu düşünürsek bir nevi gizli intihardır. işinizi görür bir süre sonra mefta olursunuz biter.

hırsızın yanlışlıkla öğrenci evine girmesi

hırsızın profesyonellik sınavı niteliğinde kullanılabilir. haliyle zordur. çelik gibi sinir lazımdır hepsinden önce öğrenci evini soyup kaçabilmek için.

aynı kıza 6 defa çıkma teklif eden erkek

hormonlarını kontrol edemeyen erkeğin saplantılı erkekle mükemmel bir şekilde harmanlaştırılmasıyla olurşturulmuştur.

gece üstü açık yatanlar

sabah yoğun karın ağrısına maruz kalmaya mahkum insanlardır. zordur. tehlikeli işdir. herkes yapamaz.

cevabı henüz bulunamamış sorular

cevap verecek babayiğit bulunamadığı için cevaplanamayan sorulardır.

duygularını cinsel organına indirgeyen insan

ergen insandır.

bazı liselerde eteğin yasaklanması

insalığın bittiği erkeklik iktidarının sarsırlma noktasına geldiği, akp iktidarının başa geçtiği durumdur.

adem ile havvaya göbek deliği çizen ressam

sonuçta sanatçı ünvanını kazandığı için ''ulan ben buraya bok çizsem artiz muamelesi görürüm'' diyen ressamdır. ama sonuçta sanatçıdır. canımızdır ciğerimizdir.

nimet çubukçu nun milli eğitim bakanı olması

tayyip bıyıkları çıkmak üzere olan bakandır. maalesef yine öğrencilerin isteğine hiçde yakın olmayan bir bakandır.

yazarların ezberledikleri ilk yabancı şarkı

evanescence. bring me to life. 5. sınıfta ezberleyip tahtada okuyarak hayatımdaki ilk iddiamı kazanmıştım.

görkemious

başımızın üstünde yeri vardır.

testere nin apo ile oyun oynaması

merhaba apo. şu anda daşşşaanın etrafında 8 adet sivri demir war. 10 dakika içince sübhanekeyi tersten okuyup tövbe edip bütün kaza namazlarını kılamazsan demirler serbest kalıcak. let the play begin...

filmlerdeki gibi aşk yaşamayı istemek

istektir işte. saygı göstermek lazım.

ilişkimiz peri masalı gibi değil diyen sevgili

canı sıkkın olan veyahut regl olan sevgilinin söyleme ihtimali yüksek trip cümlesidir. olası cevapları aşağıdaki gibidir.

-ilişkimiz peri masalı gibi değil!
-tamam.

-ilişkimiz peri masalı gibi değil!
-bende periye benzer bi tip mi var?

-ilişkimiz peri masalı gibi değil(atıyorum)ersin!
-bende öyle olması için bi vaatte bulunmadım zaten

ghetto agent

isminden dolayı kafadan bir sempati duyduğum insan. umarım ghettolara saygın vardır. yolun açık olsun.

spermler arasındaki diyaloglar

açılın ben doktorum.