bugün

hüseyin çelik in gitmesi durumudur.iyi olmuştur öğrenci milleti hüseyin çelik gibi bir adamdan kurtulmuştur...
anca ilçe belediye başkanı olabilecek yeterlilikteki birinin, rüyada görebileceği makama layık görülmesi.
(bkz: gelen gideni aratır)
hayırlı olsundur.
rte'nin son numarası.
(bkz: aynı şeyin laciverti)
hüseyin çelik'in,ondan öncekilerin milli eğitim bakanlığı yapmış olmaları; hatta ve hatta tayyip erdoğan'ın başbakan olması kadar normal bir olaydır.
hüseyin çelik in tarumar ettiği kurumu toparlaması beklenendir.
başarılı bir bakan. hele beni şöyle güzel bir okula atarsa dadından yinmez yani.
yeni bakan ne yapmıştır da milii eğitim bakanı olmuştur. önceki bakanlığında yaptığı icraatlarına bakarsak kendisine ilginç yakıştırmalar ve takıştırmalar bulabiliriz
eğitime bayan elinin değeceğinin göstergesi. böylesi daha iyi mi yoksa daha kötü mü olmuştur bilemiyorum ,bunu zaman gösterecek fakat zaten kötü bir sistem içinde yer alan eğitimimizin daha da kötüye gideceğini sanmıyorum.
ntv de revizyon u izlerken tayyip erdoğan ın ağzından nimet çubukçu yu duyduktan sonra beynimin yanmasına sebep veren durum. Şimdi bu bakan atamalarının belirli kriterlere sahip olması gerektiğini düşünürsek, nimet çubukçu ya verilen göreve bakarak recep tayyip erdoğan ın bütün kriter, mıriter ve önceliklerin ağzına sıçtığını görebiliriz.
Cumhuriyet tarihinin ilk bayan Milli Eğitim Bakanıdır.
milli eğitim bakamayanı olduğunu her röportaj ve de katıldığı her programda ispatlamıştır.
son olarak iki yıldır kpss de açıklanmayan branş sıralamasının ne olduğunu bile bilmemesi zaten gergin olan kamu personeli adaylarını çileden çıkarmıştır.
(#9010335).
tam bir istisnadır.
sözleşmeli öğretmene verdiği cevapla ne kadar isabetli bir karar olduğunu göstermiştir !
recep tayyip erdoğanın başbakan olduğu ülkede şaşılmaması gereken olay.
tayyip bıyıkları çıkmak üzere olan bakandır. maalesef yine öğrencilerin isteğine hiçde yakın olmayan bir bakandır.
gelen gideni aratmıştır. kıyafet serbestisi demiş müsteşarlarını ikna edememiş çapı düşük bakandır. ders saatlerinin azaltılması gibi palyatif tedbirlerle durumu idare etmiştir. ayrıca sözleşmelilere iyi cevap vermiştir ağzına sağlıktır. doğruya doğru.
öss sınavlarında sıfır çeken kişi sayısını az bulan hükümet tarafından bu sayının yükseltilmesi amacıyla milli eğitim bakanı oluvermiş eğitimsiz insancık.
nimet çubukçunun moda ikonu olması şeklinde daha doğru olacağını düşündügüm başlık.zira tüm gün yaptığı açılıştan açılışa gezip kıyafet defilesi yapmak,kucagında çocuklarla fotograf çektirmekten ibarettir.
öğrenciler için,bilimsellik için uğraşan milli eğitim bakanı! öyle ki bilimsellik açısından erkek ve kız öğrenciler ayrı okumalıymış.
eğitimle uzaktan yakından alaksı olmayan birinin ülkemiz şartları altında eğitimin tepesine nasıl olur da bu denli yükselebilir hep birlikte şahit oluyoruz. bugüne kadar

yaptığı olumle tek şey olmaması kendisinin değil onu bu göreve layık görenlerin suçudur. bu denli vasıfsız ve gerici bir zihniyetin ülkenin en önemli kozlarından biri olan

eğitimin başına getirilmesi amacındaki art niyet yavaş yavaş ortaya çıkmakla birlikte eğitim alanında çatlaklar ortaya çıkmaya başladı. bu ülkenin neredeyse tamamına

yakınının tek tutunacağı dal eğitim iken, onun da içine sıçan insanların ortaya çıkması iyice umutsuzluk bayrağını çekmeye başlamanın arefesi gibi bir dönemece girdik.

burdan tek söyleyeceğim; bizim buralarda yiyemeyeceğin boka kaşık atılmaz.
Köyün delisinin köye muhtar olması ile eşdeğer durumdur.