bugün

entry'ler (15)

market poşetlerinin paralı olması

Ulkede sehitlerden, kadin cinayetlerinden daha cok tepki ceken olay. Amerikada yasiyorum. Posetler burada da parali fakat bir insanin bile laf attigini gormedim. Insanlar kendi cantalarini aliyor geliyor veya posetin parasini veriyor. Insanimiz ne bos neleri gundem konusu yapiyor daha ne dertlerimiz varken.

sözlük yazarlarının tespitleri

Sozlukteki her yazarin psikolojik bir sorunu var.

oynadığınız mobil oyunlar

Bitlife. Cok surukleyici verdiginiz kararlar hayatinizi sekillendiriyor ve her olum sonrasi baska biri olarak doguyorsunuz.

hesabı alman usulü ödeyelim diyen erkek arkadaş

Sorun etmeyecegim durumdur. Illa erkek odeyecek diye bir durum yok . Ortada bir iliski varsa o odemis ben odemisim pek bir onemi yok. Erkek diye hesabi ona yuklemek sexism den baska bir sey degildir.Cani sagolsun.

ezan sesinin rahatsız edici olması

Musluman degilim. Sevmedigimi soyleyemem fakat ne zaman amerikaya geri donsem icimde bir rahatlama oluyor sabahin korunde ezan sesine uyanmayacagimi bildigim icin.

pomeranian

En guzel ornegi youtube da kanali olan cumlord dur .

sevgilisine kek yapan kız

Benim bu. Binbir emek gosterip yaptigim keki kendisine verirken yaptim ama olmadi galiba bir tadina bak istersen demeyide ihmal etmem.

sıcak su torbasına sarılıp uyumak

Regl olmussaniz ve agriniz varsa yapilabilecek en mantikli seydir.

imamhttp

guzel yurekli gonulden seven sevimli yazar. Dogum gunu kutlu olsun.

küçükken sanılan şeyler

Kucukken ucagin havada sabit durabildigini , ayin surekli pesimden geldigini ve dunya haritasinda gordugum kisimlarin sadece dunyanin bir yuzune ait oldugunu diger yuzunun karanlik ve bos oldugunu dusunurdum.

ülkemde suriyeli sığınmacı istemiyorum

Tavsan gibi uruyorlar sonu gelmiyor bu suriyeli tatilcilerin. ulkemde artik turkten cok suriyeliye denk geliyorum. Siginmaya degil tatil yapmaya, yan gelip yatmaya gelmisler.

sütyenin çıkarıldığı an

Eve gelince ilk is olarak yapilandir. Birde sutyensiz yapamayan yatarken bile takanlar var asla anlamam .

son sevgilinizin boyu kaç santimdi

185 di aramizda 25 santim vardi sarilmasi falan cok zor oluyor .

kız tavlama garantili parfümler

temiz vucuda surulmus bleu de chanel in ustune tanimam.

sözlük yazarlarının ilişki durumu

seviyordur belki gercekten diye bekliyorum iste.