bugün

O çiçek gibi kızları tavlamaya yardımcı parfümlerdir.

(bkz: burberry classic)
kadınların fikirlerinin önem arz ettiği başlıktır.

(bkz: paco rabanne) one million.
(bkz: chanel) bleu.
(bkz: calvin klein) eternity aqua.
(bkz: abercrombie and fitch) fierce.

babanıza, abinize, eşinize, sevdiceğinize hediye edilebilecek muhteşem kokulardır.
Eğer karşınızdaki çok kaliteli bir kadın ise onu ancak hermes ile etkileyebilirsiniz. Ama şimdi burayı çoluk çocuk okuyor, iyisi mi siz not edin, büyüyünce kullanırsınız.
212 men sexy. garantili %100 gerçek.
Yuh, beğendiğimiz kokuya göre "kalite" tayini yapan bile var.

Arko traş kolonyasının kokusunu seven insanım ben. Nasıl kalitesizsem artık.
Bankamatikten çıkmış taze para kokusu. Bu kokunun etkilemediği kadın yok gibidir.
türk erkeklerinin milli parfümü olan limon kolonyasının yerine an itibarı ile aqua di gio geçmiştir, bunu kullanan erkeklere geçmiş olsun çünkü yanımdan geçen her 10 erkekten 7 si bunu kullanmaktadır. bir de jilet gibi keskin bir koku, taklidini ucuz diye boca edenler sayesinde burnumun direği kırılıyor artık.
aqua di gio dışında bir şeyler bulun yaff.. şöyle varla yok arası ve yumuşak geçişli bir parfüm olsun. sabah karga kahvaltısını yapmadan kafanıza odunla vuran bir parfüm sertliğinde olmasın. bir uzman burundan tavsiye size.
Herkes 300₺ üzeri parfümleri yazmış sanırsın ekonomi çok iyi dünya lideriyiz.
parfüm viralidir. ulen bu iş parfümle oluyor imajı yaratıp millete çuval çuval parfüm aldıracaksınız dimi. kapalıçarşı görmüş adamız bir yer miyiz.
Hacı yağı.
Rochas , hugo boss red, jil sander

Ama ben burberry touch kullanıyorum neden çünkü tavlamama gerek yok çirkinim .
kız tavlamayla işi olmamasından bağımsız sırf kendimi mutlu hissettiğim ağır baharatlı olmayıp burnu yormayan calvin klein obsessed değişilmezimdir.
(bkz: 212 men)

Çakmasını almayın ama, kız tavlayayım derken ölü fare gibi kokarsınız. Orijinalini Şu aralar 240-250 liraya bulabilirsiniz.
Seç, Beğen, al.
görsel
(bkz: odun kokusu)
Kız tavlama garantili, başlık formatı bana aittir. Telifsiz başlık açmayınız.

Ayrıca tabiki de blade mavi. Okyanus ferahlığı. Kızlar sörf yapmak istiyor. Hem çok ucuz.
görsel
Özdemir asaf tadında kız tavlama yöntemleri.*

Edit:şimdi 50 ml. Seçeneğiyle.
Parfüm felan hepsi hikaye bence. Bir kızı elde etmek istiyorsanız kalbine oynayacaksınız. suyuna gidin az, Yani kaleyi içten fethedin.
10TL'ye 55cc doldurma %100 orijinal parfüm alıyorum, sulanmayan kalmıyor. istanbul'da oturanlara özel mesaj yoluyla adres atabilirim tüm ünlü markaların çakmasını yapıyorlar orijinalinden daha güzel kokuyor ve daha ucuz ancak parfümün kalıcılığı düşük. Kısacası çakma bvlgari aqva'dır.
bulabilirseniz polo sport . mavi bir şişe idi . dur resmine bakim de koyayım buraya .

görsel

ben bulamadım imkanı olan varsa yurtdışın da kalmışsa direk getirtsin .

erkek bile tavlarsın o derece .
Kıxx tavletyns.

Ise yariyor beyler.
herkeste tecrübeli bu konuda vay anasını, emin misiniz parfümünüz nedeniyle tav olduklarına.
temiz vucuda surulmus bleu de chanel in ustune tanimam.