entry'ler (246)

gökhan abdik

Çok bağıran s sport spikeri. Maçtan soğutuyor, rahatsız ediyor.

cross jeans

Problemli ve eğitim seviyesi çok düşük kişilerin amir, sorumlu ve şef gibi pozisyonlara yükseltildiği, mühendislik,iibf vs. mezunu beyaz yaka personelin ise ayak işlerinde kullanılarak sonrasında sudan sebeplerle kapının önüne konulduğu kot üretimi yapan bir garip tekstil fabrikası.

359 dönem askere gidecek sözlük yazarları

Gidecek olan arakdaşlara şimdiden hayırlı tezkereler dilerim. aşağıdaki yerlerde daha önce bulunan arkadaşların kutumu yeşillendirmesini bekliyorum.

acemi:Kastamonu 5. jandarma eğtim alayı
usta: Ankara il Jandarma Komutanlığı

hangi hayvana dönüşmek isterdiniz

su tospası.

çalışma hayatının tek cümlelik özeti

Çalışmak özgür kılar.

football manager 2015

Sakatlık olayı yine abartılmış oyundur. ilk sezon aralık ayındayım 7 oyuncum sakat. 4 hafta ile 7 ay arasında değişmeekte. 2 oyuncumun ayağı 1 oyuncumun bileği kırıldı. Kondisyonerlerim ve doktorlarım 4.5 yıldızlı. Bir saçmalıktır gidiyor. Hayırlısı iyi oyunlar.

Not: Fenerbahçe

dünyanın tek kelimelik özeti

menfaat.

olası 14 06 2014 hollanda gazeteleri manşetleri

koyduk mu! olmyacak olan başlıklardır. adamlar terbiyesiz değil nihayetinde.

red light district

açık ve net konuşacağım adamlar amsterdamın göbeğine avrupanın en büük kerhanesini yapmışlar ortasına da kilise dikmişler zamanında...
öyle bir yer.

dünya yuvarlaksa brezilya dakiler neden düşmüyor

Çok teknikler o yüzden düşmüyorlar.

çin in motorola yı satın alması

Orantısızı zeka hatta zeka sahibi olmayan yazarın zırvasıdır.

ara transfer dönemi

2013-2014 sezonun futbol ara transfer dönemi gün itibariyle başlamıştır.

zam

Yeni yılla beraber yağmur gibi yağaması beklenir. ilk darbe gümrük vergisiyle zaten gelmiştir. darısı elektrik doğalgaz sigara içki vs vs başına. ayakkabı kutuları dolsun yeni yılınız kutlu olsun.

fransa nın futbolculara yüzde 75 vergi koyması

monacodan alınmayacak olan vergidir.

ergene

cumhuriyet halk partisi adayı olarak rasim yüksel seçilmiştir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Ludovico Einaudi - Fly

göz altı morlukları

(bkz: fetullah gülen).

tayyip erdoğan ı kefen giyerek karşılamak

haberin başlığını gördüğümde kefenin cebi yok akıllı ol tayyip! mesajı veren gençlerin haberi olarak düşündüğüm ancak içeriğini okuduktan sonra gülmekten çatlatan durumdur. memleketim benim sen nelere kadirsin böyle. allah zeval vermesin.saygılar.

the truman show

eğer gerçek olsaydı cümlesini düşünüp sonra bunu kendi hayatınıza entegre ettiğinizde insanın aklının yerinden oynayacağı hissini oluşturan bir film.nacizane şahsen bende böyle oluyor her düşündüğümde... aslında yaşadığımız dünyada da herbirimiz için böyle bir durum söz konusu değil mi? peki hepimiz bunu hakediyor muyuz? bu kadar değerli miyiz? sorarsında sorarsın durmadan izledikten sonra.günaydın,tünaydın iyi akşamlar efendim.

football manager 2014

son gelen güncelleme ile direkten dönen toplar,kontra ataklardaki aksaklıklar,kaleci ile karşı karşıya durumunda olan saçmalıklar ve kanat organizasyonlarında iyileştirmeler yapılmış.edinip göreceğiz.tavsiye ederim. iyi kariyerler efendim.