bugün

on ikinci nesil yazar.
Bir adet yar*ak sever.
Müptelam oldu. Bu kadar büyük penis Orta Asya'dan çıkmış olamaz diye ağlıyor.

Ağla pontus çocuğu ağla.
Yar*ak severin tek derdi ilgi çekmek, koyduğum seniii..

Kokoreç olacak az kaldı.
Zaten kendisi de kokoreçin hammaddesiyle aynı, fazlası değil.
Kendi kendine yazar, durduk yere saldırır ve bazen mesajlara bazen bakar bazen bakmaz.
Anasına küfür edilsin istiyor, ondan sebepsiz bir kaşıntısı var.

Az kaldı buldurup kendisine bir şırdan yedirmeme.
husamettin cintonik ile karıştırdığım yazar. inşallah kızdır...
Acaba yüz verip bıraktığım kızlardan biri mi diye düşünmüyor değilim.
Yemin ederim, başka açıklaması yok yoksa bu itin sebepsiz dalaşmasının.

Çok ciddi düşünüyorum bu ihtimali.

Ya da kızın birine yazdı, ben araya girdim vb.
Bir şekilde basmışım kuyruğuna da kim bilmiyorum.
filipin-arap melezi davar çobanı kozanlı ,gelmiş altıma kıvranıyor.

bu keko zulu shaka'yı ,saka kavminden sanıyor,çok kötü fena cahil.
Hoş ben kendisine zagroslu dediğim zaman onun irani olduğunu anlardı benim eskiler.
Bu cahil gibi Zagros Türkiye'de mi ahahahah demezdi. *
Bu kokoreççi öküz yazar kim, durduk yere millete salça olmakta, Senin etin ne, budun ne hıyar, gelmiş burada bana ve diğer yazar arkadaşlara ağır hitamlarda bulunuyorsun.
Fazla bağırsak yemekten mala dönmüş bu yazar arkadaş, yediğin kokoreçlere dikkat et demekki sana yaramıyor.
(bkz: baris hemen simdi)
bu fake hesap zevata evelsi gün mesaj attım benle derdin nedir dedim söyle cevap verim dedim geri dönmüş bana sohbet edeceksen yaz yoksa naşş demiş bende ona anlaşıldı sen art niyetli fake hesapsın dedim mesajı kestim. muhtemelen geçmişte hesabı olan benden küskü yiyen içinde oluşan acıları aklınca yeni hesabından gidermeye çalışıyor. benim mahlama istediğin kadar başlık aç sıkıntı yok ama hepsini bdv ye atıcam merak etme sen..

görsel
anladık küfürlnden fake hesap olduğunu tırıs. frank lucas yazarlığı yapıyorsun dediğim an dengesi bozuluyor garibimin bizim oraları hesapta iyi blirmiş sen kimsin ne bilirsin geçmişte benden acı çeken biri veya yeni gelen kırıklardan birisin yeni yazar beni ne kadar tanır sen tanıyorsan eskisin demektir. utanmadan argo küfürler falan ediyor amacı frankta küfür etsin çaylak yaptıralm. sen gibi çakal tayfayı kukla gibi oynattık ayılması için suratına su attık

bunlar nedir frank lucas yazarı..

frank lucas ın giresun da ki konağı22.08.2023 14:31
frank tukaş ın çükü20.08.2023 20:36
sözlüğün aslanı frank lucas17.08.2023 11:23
askerliği aç aç olarak yapan frank tukaş16.08.2023 22:55

görsel
Ben zamanında bana bilenirken derdinin ben değil, Türklük olduğunu söylemiştim.
Herkes kendisiyle uğraşınca anlıyor.

Ben he deyip geçiyorum kendi kendine konuştuğu için.
Mesaj atsanız bile cevap vermez.

Kendi kafasına göre nickaltınızı kirletir.
Bazen ne dediği anlaşılmaz. Garip de bir üslubu var. 1998 yan mahalle dedikodusu tadında bir üslup.
zeka seviyesi bir şempanze ile eşit olan gereksiz bir sjw. tek vasfı türkçe okuyup yazabilmek. türklerle ilgili olumlu bir şey yazdığınızda mabadından acayip bir yanık kokusu gelmektedir.

görüntü kirliliğinden başka şey değil bu lavuk.
(bkz: donuz)
Türk düşmanı alagavatın tekidir, öyleki bu yazarın bir tane Türk milleti ve Türkiye lehine enrty girdiğini görmedim anca yeriyor gavat, yunan istanbula işgale gelse babam geldi diye kucağına oturur, o derece absürt Türk düşmanıdır.
(#46618438) ‘ de unuttuğu kişinin eski nickimle ben olduğumu belirtmek istediğim sevimli yazar.
erekto sana anlatmadım mı mesaj yolu ile 35 işte çalıştım ben yaklaşık. inşaatta düz işçilik dahil, hamallık bile yaptım. minibüs şoförlüğü. çok iyide muhasebe bilirim ve yazılım programı denetlemesi yaparım.
frank lucas sendromuna tutulmuş ağrılı kürt zavallnın biri. sen gibiler buralarda telef oldu gitti yeğenim hele şu durmadan yazdığın alucrada 5 milyon usd lik yeri varmiş dediğin iddia ettiğin yazım nerede bi atar mısın atamazasan müfterisin bilesin.

görsel
kimin fakesi olduğunu düşüne düşüne en sonunda buldum. bi kelli nik vardı tam halini hatırlamadım ama içinde kel vardı karıya kıza uzun uzun yazan sarkan taciz eden vardı ya işte o nikin tam halini hatırlayan buraya yazsın.

yalancı üçkağıtçı nifak tohumu bi tip yazarlık falan yapmıyor ona buna salça olup pislik yapan itici ağrılı kürdün biri.. kendine rehber edindiği tiplere bak kartoncu göçmenle bulgar yahudisi erektor. hani dün yalanını ortaya çıkardım 5 milyon yalanı atmıştın hesap silicem dedim hala bekliyorum atamazsan sen müfterisin hesap sileceksin dedim nerde? kelli hesabında da karaktersiz kanı bozuk biriydin bu hesabında da aynısın.
bende sana belge at diyorum nerdeyse o kendi kafanda hayal üretip pislik yapmak neyin nesidir lan ? atamıyorsan şerefsizlik yapma ilaa küfür ettirip çaylak mı yaptırmak istiyorsun amacın o sen git kartoncuyla erektorun kıçını yalamaya devam et ağrılı kürt.
Frankı eskiden beri tanıyormuş gibi konuşuyor, kesinlikle buranın eskisi ve başka bir hesap açmış bu eleman, birde bu arkadaşta anlamadığım bir Türk düşmanlığı var, Bunuda muhaliflik kisvesi altında yapıyor.
2 yıl önce kel olan hesabında karı kızı taciz ettiği için buna tüm sözlük yazarları yazılarla tecavüz etmişti bi allahın kulu savunmadı bende merhamertli biriyim % 2 lik haklı payı vardı oradan bunu savundum bana yaptğına bak durmadan yalan dolan iftira yazarlık falanda yapnıyor sözlük konusundan başka yazısıda yok kürt hayranı eski hesabıda aynıydı karslı türk düşmanı kekonun teki. enseledim olm seni..

en eski hesabından karslı takılmış herkes pkkl ıdemiş kürt kürtlüğünü yapmadan durur mu amk.

kelinsan nik altında yazıyor. (#32419557)

bu hesaptan sonra kelli iki üç hesabı daha olmuştu..

görsel
kısa boyluların ve bamya severlerin arkasından gidiyor.
ona buna salça olmayı yazarlık sanan karslı kekodur. az önce de tengire sarmış akıl veriyor aklı olmayan yoluk seni burada kimin düşüncesini değiştircen lan ona buna sarmakla popüler olacağını mı sanıyorsun karslı keko seni. bu önceki kel li hesabında karı kızı taciz ederdi şimdi taktik değişmiş farklı yoldan gidiyor kaz eti yemekten beyni error vermiş garibin.

görsel
uzun uğraştan sonra ana hesabını buldum kim mi ?

(bkz: yalnizca deli yalnizca sair) ta kendisidir. evet hatta net ötesi..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar