bugün

entry'ler (40)

pippa bacca

bu ülkede 17 aylık bebeğe tecavüz ediliyor. annelerin boğazı kesiliyor.sürekli orası burası bombalanıyor, ve hala hiç birşey yapılmıyor. yakalananlar bile bir-kaç yıl içerde tatil yapıp çıkıyorlar. barış için yola çıkan bu kadın şerefsizin teki yüzünden hem gurursuzca tecavüz ediliyor ve sonra öldürülüyor. bunların hesabını kim vericek çok merak ediyorum. her zaman dediğim gibi,"yaşamayı haketmeyenler bu dünyada tutulmamalı".
(bkz: idam geri gelsin kampanyasi)

yirmi birinci yuzyilda super mario oynayan insan

"yirmi ikinci yüzyıldada süper mario oynarım" diyebilirim.

1899 fenerbahçeliler derneği

(bkz: fenerbahçe den nefret etme sebepleri)

fenerbahçe

101 yıl sonra avrupada başarı* göstermiş,medya sayesinde kompresör makinasıyla hava basılmış, türkiye süper lig takımı...

fethi paşa korusu

bi kaç sene öncesine kadar kız gidilip karı dönülen bi yer olup, son bikaç yıldırda gayet nezih bi ortam olmuştur, aileler falan gelip piknik yaparlar.

sözlüğe kürtçe entry girmek

konular arasında kürtçenin ingilizceyle karşılaştırılmasını komik bulduğum bir saçma sapan bir entry dir.çünkü kürdistan diye bi ülke yoktur,bayrağı yoktur,dilide yoktur fakat ingilizce evrensel bir dildir ülkesi vardır bayrağı vardır.
he madem biz konuşacaz diyolarsada buyrun (bkz: kandilsözlük) (bkz: zapsözlük)

yakisikli erkeklerin fenerbahceli olmasi

"niye? ben başka takım tutuyorum." dememe sebep olan bir durum.* *

grand national

özellikle peanut dreams parçası mükemmel olan, londra çıkışlı indie-electro grubu.

bir ülkenin geri kalmışlığının göstergesi

mesela hala milli takımın forması nedeniyle tartışan ve polemik yaratan ve bu olayı apayrı yerlere çeken zihniyet...

milli takimin forma renginin turkuaz olmasi

bu forma sayesinde belki hindilikten kurtulup turquoises diye geçeriz diye umut ediyorum.

adnan menderes

yurtdışından köpek maması getirdi diye asılan güzel ülkemin rahmetli başbakanı.

yapması göt isteyen hareketler

sözlükte anket yapmak.

ipod

aldığım için hiç pişman olmadığım apple ın muhteşem ürünü.

fenerbahce istedigi zaman gol atar

"denizlide istememiş demekki" dememe sebep olan entry.

kazikci diablo esnafi

mana emen bi karakteriniz varsa, (bkz: necromancer)nightmare da süper mana potiona servet harcamanız gerekmektedir.ve "bi mana potion 500gp olurmu lan allahsızlar" diye yakınırsınız.

stv ye kol böreği gönderelim kampanyası

sadrazam kamışı göndermek daha bi makbule geçer.

pelin otu

latince ismi artemisia absinthium dur.

yapılmış en aptalca dalgınlık

tuvalete gidip işemek yerine mutfağa gidip çöp kutusuna işemek.*

bilgisayarin arkasindaki kablo karisikligi

fazla kablo istemiyorsanız.
(bkz: i mac)

handjob

(bkz: el işi göz nuru)