bugün

entry'ler (17)

dört çocuk yapıp gecinemiyürüz diyen tip

cocuguna gelecek saglayamadan dunyaya getiren ve nü u en son dusunecek koyun tipi insandir.

ateistlerin ortak özellikleri

saygi isteyip saygi gostermezler.

doktor egosu

6 sene okuyup bide asistanlık yapıyoruz.bırakında olsun

12 50 tlye şarap

3 gün önce, 12.50 tlye 750 lik şarap aldık.Açık ve net b*k gibiydi.Tek ben miyim bu mereti 2 haftada bir alan

tıp okuyorum aöf veya auzef yapacağım

adljaskdjasdj.Troll değiliz,olsak böyle bir konu açmazdık.Zamanın aktığı gerçeğine takılmazsak,hangi bölüm okunmalı?

osmanlı nın her kaybedilen toprağını geri alacağız

gülüp geçiniz efendim.

karınız ilk gece bakire değilim derse

evlenmeden çoktan sormuş olurum.

hiv pozitif oldugunu ogrenmek

kendinize iyi bakarsanız ve gerekli ilaçları alırsanız bir şey olmaz.iyi düşünün iyi olsun

kerimcan durmaz

bana bir zararı yok ama dövesim geliyor tam sopalık.

türev

limit türev integral şeklinde gidin,iyi çalışın, anlarsınız

çiğ köfte

etsiz yenmez.

can dündar ın darbede tank önüne yatmaması

nerde o eski solcular? nerde o idealist insanlar? şimdi solcu denilince akla maalesef böyle vatan hainleri geliyor. Solcu olmak, baştaki parti düşsünde ülke b**a girsin demek degildir.

lcw den giyinen tiplerin yaşama amacı

ne yani? insanların durumu olmayabilir, bunu yargılamak sanamı kaldı? nasıl görgüsüz bir vizyon bu, umarım trol atmışsındır. seni lanetliyorum

sırrı süreyya önder in meclisten atılması

kesinlikle doğrudur. devamını bekliyoruz. hdpye koştura koştur oy atanları bu entriye bekliyoruz

kız arkadaşımı hamile bıraktım pişmanım

yalandır lan. yiyodur seni. yemiyosada ne varda kızı boş yere hamile bıraktın? altı üstü hücum yeleği lan. evlen bari kızla

20 temmuz 2016 rütbeli askerlerin gata dan firarı

anlamıyorum. bu ülke nereye gidiyor? kolpaçino replikleri gibiyiz. kim kimi koparıyor herkes kendi payına a*k

sevgilinin yanında 50 kuruş yere düşse alır mısın

kesinlikle alırım. niye almayayım? o parayı benim helal terimden geliyor