bugün

kıçına tekmeyi basarım.

patlaklara ölüm!
yok yavvvv.

Pompalıyı getir. demirleri getirin.
evlenmeden çoktan sormuş olurum.
Allaha sükür bakir oldugum icin duymayacagim seydir.
Herkes layigini bulur sonucta.
Allahin adaletine inaniyoruz.
"karınız" ve "ilk gece".

damdan mı düştü bu olm bu kadın? nasıl bi yaşam formusunuz amk? hadi sevişmeyi geçtim, konuşmadan mı karı koca oldunuz?

derse ve bakire olmasını nedense o anda önemsediğinizi farkederseniz, gidin bi ıssıza, intihar edin.

insanlara falan zarar vermeye kalkmayın, amk şuursuz barzoları.
Ne iğrenç insanlarsınız lan siz, yemin ediyorum tiksiniyorum. Karşınızdaki insanı değerli kılan şey sizin sevginizdir. Eğer siz hayatınızın geri kalanında aynı yastığa baş koymayı düşündüğünüz insani bir zar olarak görüyorsaniz, kirli olan karsinizdaki insan degil sizin hayata ve insanlara olan o kirli bakislariniz. Hic bir sikimi hakketmiyorsunuz amina koduklarim.
Tabulu insanları kudurtacak bir cümle iken normal ve modern insanlar bunu sorun etmez.

Gayet de normal karşılayacağım durum.
Siktiri çekerim. O gün mü söylenir bu aq?
yandı gülüm keten helva.
o zaman aldatmak farz o karıyı.
Evlenmek gibi büyük bir karar aldığınız insanın bakire olup olmadığını nasıl bilmezsiniz, bu ayrı konu. Bunu şimdi mi söylüyorsun deyip tartışmaya başlarsın elbette. Hiçbir şey olmamış gibi yapabilecek var mıdır? Evlenmeden önce böyle önemli bir şeyi saklaması çok bencilce. Bakın önemli olan bakire olup olmaması değil, tekrar söylüyorum : Bunu saklaması. Sonrasında ise açıklamasını samimi bulursam ayrılmam tabii. Sonuçta evlenecek kadar çok sevmişim. Geçmişte evleneceğini düşündüğü birisini çok sevmiş olabilir, onunla beraber olmuş olabilir. Anlayışla karşılarsın. Ama izmirli kızlar gibi ''tecrübe abi yHaa'' diyip 5-6 kişinin altına yattıysa -böyle bir durumda, ben buna altına yatmak diyorum- olmaz tabii. Kendisi bakireliği önemsemediği için söylememiş olabilir fakat burası Türkiye. Bunu sorun edebilecek insanlar var. Hatta etmeyecek çok az kişi vardır diyebiliriz. Gerçi zekası buna çalışmayan insanla evlenmiş olmam sanıyorum * Bir de benim bunu sorun edip etmeyeceğimi biliyor olması lazım. Sonuçta benimle evlendiğine göre beni iyi tanıyor olması gerek. Yine beni tanımadığını düşündüğüm biriyle ben zaten evlenmem. Eğer sorun etmeyeceğimi düşünüp de evlenmişse bunu neden evlendikten sonra özellikle dile getirsin? Benim açımdan böyle bir olay yaşanması zor. *
''sağlıklı bir ilişkide kimse kimseye bakire misin diye sormaz.'' demiş üstteki entry sahibi. Sonrasında ise ''aşın bunları yaa'' minvalinde devam etmiş. Bunu söyleyen kişinin evlenmeden önce seks olmamasını da yadırgaması lazım fakat bu ayrı konu. Başlığı iyi analiz edememiş sanıyorum. Çünkü düşüncelerini bu başlığa yazmaması gerekirdi. Çünkü anlattığı şeyler bu başlığa uygun değil. Mesele yazdıklarının uygun olduğu birkaç başlık örneği vereyim : bakire olmayan kadınla evlenmek, bakire kadınla evlenmek isteyen erkek, bakire olmayan kadın...

Erkek Evlendikten sonra bunu öğrendiğine göre doğal olarak daha önce birlikte olmamışlar. Kadın ise bakire olmadığını ilk gece söylemiş. Demek ki bu kadın eşinin bunu önemseyebileceğini düşünmüş ki böyle bir itirafta bulunmuş. Peki önemseyebileceğini düşündüğü kişiye evlenmeden önce bunu söylememesi doğru mu yanlış mı?