bugün

entry'ler (187)

tarihin gördüğü en büyük komutanlar

Gazi-i Namdar-Şehit-i Alâ Kahraman Enver Paşa.

rte nin röportajda tabelaya bakıp cevap vermesi

Yalan haber inanmayın, montaj, aslında orada gılışdar var onun yerine montaj yapmışlar. Ha bide yol yabdı.

terör saldırıları üzerinden hükümete sallayan tip

Hükümete sallamamak lazım tabiki , Hükümetin ülke meselelerinde bir hükmü yok ki, ülkeyi kim yönetiyorsa ona sallamak lazım.

yanılmışız ifadesine akplilerin yorumları

"yalan onlar yalan inanmayın".

15 temmuz da ölenler şehit değildir

Asıl soru şu, Ülkenin başında RTE değilde Kılıçdaroğlu olsaydı, bu insanlar yine canlarını verir miydi ? bence, cevap evet ise şehitler.

türkiyeyi anlamak için okunacak kitaplar

kesinlikle "1984".

2017 2018 sezonu şampiyonu

%50 Galatasaray % 50 Fenerbahçe
Türkiye'de futbol kurgudur, GS ve FB taraftarları futboldan uzaklaşmasın diye ikisi arasında geçecektir. Trabzonsporu da 2. yarının ortalarına kadar yarışın içinde tutarlar (çünkü bizim artık şampiyonluğa inancımız yok) , Beşiktaş yarıştan uzak olsa da bir kaç derbi kazanarak taraftar mutlu edilir.

şenay tek

Yalnız Şenay tacavüzü öyle bir betimlemiş ki, yazarken canı çekmiş, resmen içlenmiş.

sarı çiçeğe soru soran toplum

Zeki Müren şarkılara sorunca birşey yok, toplum sarı çiçeğe sorunca aooovv.

üniversitedeki en zor dersler

matematiksel istatistik.

cem küçük ün bir kadına attığı iğrenç iftira

Tamam Cem küçük iğrenç iftiralar atıyor ama, bu kendi hesabı değil.

hem akp li olup hem türk milliyetçisi olmak

Hem akpli hem türk milliyetçisi olunmazzz, ya akpli olacaksın ya türk milliyetçisi.

20 yaşında ak partiyi eleştiren ergen

20 yaşında olup akpartiyi eleştirmek normaldir çünkü ne yaptığını gördü veya görüyor. Asıl sorun 18-30 yaşında olup ta koalisyonlu zamanları eleştirmek. ne gördün ki eleştiriyorsun.

bekir bozdağ ın almanya ya demokrasi dersi vermesi

Ateist öğretmenin din dersi vermesi gibi.

mhp gecesinde salona asılan erdoğan posteri

görsel
1- o pankart hep orada değildir
2- tayyip 2014 den beri cumhurbaşkanı,2014 ten beri mhpnin hangi gecesi tayyip posteri altında yapılmış.

referandum dan hayır çıkma ihtimali

yoktur, çünkü referandum sonucunu oy kullanalar değil oyları sayanlar belirler.

neden hayır diyeceğim

grup toplantılarında liderim Bahçeli ve başbakanım Binali'yi dinliyorum.neden evet dememiz gerektiğini anlatıyorlar.
Binali Yıldırım ; çünkü hdp,pkk,fetö,kepö,mepö hayır diyor onun için evet diyin.
Devlet bahçeli;neden evet diyormuşuz, size mi soracağız.

bu bir rejim değil sistem değişikliğidir

TDK Sözlüğü
Rejim: Yönetme, düzenleme biçimi, düzen; bir devletin yönetim biçimi

Yani yönetim sistemi=rejim!
Anayasayla rejim değişiyor

mhpliler olarak başkanlığa hayır diyoruz

Trabzondan katılıyorum "hayır".

bahçeli ye dönek diyen akıl noksanları gelsin

Tamamda bu söylediklerini neden kendisi çıkıp oylarımızı aldığı bize anlatmıyor. utanıyormu ? Ayrıca şu andaki sistemden pek farklı olmayacaksa şu andaki sistemle devam etsek olmaz mı ? ayrıca başkanlık geldiği zaman tayyip khklarla istediği kanunları koyarken anayasanın ilk 4 maddesini değiştirmek isterse devlet beyemi soracak ? aklımda deli sorular.