entry'ler (25)

sözlük içinden sözlük dışına link vermek

<a href="http://www.hedehodo.com"; class="dislink" target="_blank" rel="nofollow" >mükemmel bir uygulamadır</a>

sözlük içinden sözlük dışına link vermek

ben bulamıyorum böylemi yapıcaz <a href="http://www.facebook.com">Mesela</a>;

msn hatıraları

çevrimdışı gözük olayı vardı mesela aynı zamanda, meşgul falan dinlediğin müzük olayı ama en güzelide sevdiğin kıza slm yazıp slm cevabını almaktı belkide o günler unutulurmu masaüstü pc ler gta vice city fifa 2007 oyunları ne güzeldi çocukluk.

hayatında hiç uçağa binmemiş insan

bende hiç binmedim. Korkarım uçaktan gerçi öleceğimiz varsa her yerde ölürüz.

klima

(bkz: )
http://www.durmazlarklima...visi.com/klima-nedir.html

Geçenlerde dikkat ettim de halkımız hala tam olarak kavrayamamış bari yardımcı olmuş olalım.

toshiba klima servis

Toshiba Klima Servisi
Profesyonel bir Toshiba Klima Servisi için bizleri tercih ederek üstün hizmetli Toshiba Klima Servisimizden yararlanabilirsiniz.

Hava koşullandırma konusunda alanında oldukça başarılı ve uzman bir Japon asıllı firma olan Toshiba Klima dünyada hafif ticari ve bireysel (oda tip) klima konusunda oldukça teknolojik gelişmeler yapmış ve sektörde adından sıkça söz ettirmiştir.

Toshiba Klima sektördeki rakipleriyle arasında büyük farkları daha da büyüterek iklimlendirme sektöründe her zaman önde olmayı başarmıştır.

Toshiba Klima aynı zamanda Teknik Servis ağını piyasadaki öncü ve köklü firmalarla güçlendirmiş ve hizmetlerinde ki memnuniyet ve başarı düzeyini artırarak iklimlendirme sektöründe yoluna emin adımlarla devam etmiştir. Elektrik sarfiyatını en aza indiren Klimalar üreterek satış sonrasında performansın yanı sıra müşterilerine enerji harcamalarından kar etmelerine vesile olmuştur.

Toshiba Klima Servis hizmetlerimiz Toshiba Klimalarınızın Klima Servisi ihtiyaç ve isteklerine paralel şekilde hizmetlerini arttırmış ve büyümeye devam etmiştir. Hizmetlerini arttıran Toshiba Klima Servisimiz aynı zamanda siz değerli müşterilerine 7/24 Toshiba Klima Servis hizmeti sunmaya devam etmiş ve etmektedir.

Toshiba Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin her türlü istek ve önerilerine anında cevap verebildiğimiz gibi istanbul’un tüm bölgelerine geniş araç filomuz ve uzman kadromuz ile saat ve zaman ayrımı olmadan hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Toshiba Klima Servisi olarak bizler ile iletişime geçerek bizlerden Toshiba Klima Montaj, Toshiba Klima Arıza, Toshiba Klima Bakım, Toshiba Klima Fiyatları, Toshiba Klima Bayii, Toshiba Klima Ustası, Toshiba Klimalar, Toshiba Klima Söküm, Toshiba Klima Kumandası, Toshiba Klima Servisleri, vb. her türlü bilgi ve servis talebinde bulunabilir sizlere özel cazip fiyatlı avantajlı kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

(bkz: ) http://www.durmazlarklimaservisi.com/

zenginlerin yapmaktan hoşlandıkları şeyler

araba koleksiyonu kurmak.

hande yener

mayo ile sahneye çıkıyor.

recep tayyip erdoğan

REiS-i CUMHUR DÜNYADAKi ŞUAN Ki EY iYi SiYASi LiDER. *

din ve devlet işleri ayrı değilmiş

laiklik aslen fransızca bir kelimedir ve anlam olarak din ve devlet işlerinin birbirinden ayrılmasıdır.Ancak çok acayiptirki dünyada laik sadece 2 devlet vardır biri fransa biri TÜRKiYEM dir.

şimdi şuda vardır resmi dili türkçe olan bir devlette neden anayasa kurallarında laiklik gibi yabancı bir ibare geçer.

italya ispanya almanya bu ve diğer avrupa devletleri devlet konularında kiliseye hak tanımıştır.

durmazlar klima

Durmazlar Klima Servisi olarak;
istanbul Klima Servisi, olarak hizmeterimize devam etmekteyiz.istanbul ilimizin bütün ilçelerine klima servis hizmeti sunuyor 7/24 saat faydalanabileceğiniz bir firma.Yaılan işçiliklerde ve değiimler de 1 yıl garanti verilmekte olup klima arıza,klima montaj,klima söküm,klima bakım gibi istek ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

http://www.durmazlarklimaservisi.com/

günlük kiralık daireler güvenli midir

kesinlikle kamera olmaz sen kimsin ki senin görüntün olsun,yaptığım için biliyorum hocam herkes yolunda hacı abi,ama güvenebilirsin sadece daire sahipleri genelde psikopattır saatinde çıkarsın sıkıntı yapmazlar.Ama temiz çarşaf temiz havlu koydur sıkıntı yoksa.

el kaide ve ışıd arasındaki fark

Amerikayı ırakta rezil eden ağlatan bir direniş örgütü el kaide afganistandan kaçmasına sebep olmuş bir el kaide ve ıraktaki zulmü amerikaya kestiği faturayla duyuran bir olay yapan el kaide
11 EYLÜL SALDIRISI.

osmanlı nın en karizma padişahı

Ne karizması aq adam padişah memleketin sahibi.

osmanlı nın en karizma padişahı

Ne karizması aq adam padişah memleketin sahibi.

unutulmaz film replikleri

Kutsal damaca dracula
Baba beni ısırdı kölesi yaptı onun kadar güçlü ben varım bitek
Baba:Tamam sende onu ısır o zaman.

uzay dan gelen ilk türk ün yapacağı ilk açıklama

Orda da uzay gemisinde atletle oturdularmı acaba.

dünyada sadece türklerin yaptığı seyler

ABD ye gidin bi minibüs de yada otobüste arkadan vermeyen kalmasın yok bizde artık 20 lira neresiydi indirirken olivium kalmasın diyerek kovarcasına yolcu indirmek felan.

klima 1 ytl olacak

Alakasiz ayda 30 tl fark ettiren klimalar uretildi ve buz dolabindan farksiz usursun karsinda.

demba ba

Allahin kullarindan bir tanesi cok bir anlam aramayin.