bugün

Hoşlandığın insanın online olduğunu gösteren ve ekranın sağ alt köşesinden çıkan pop-up,bu andan itibaren başlayan kalpteki çarpıntı hali ve size yazıp yazmayacağını düşünerek duyduğunuz endişe/heyecan karışımı o tarifi zor duygu... ne günlerdi be.
Ne dinliyorum ozelligi acilip. Eski sevgiliye gore muzikler acilarak gondermeler yapmak.
ortaokulda falandım çocuğun biri çıkma teklif etti. nereden bulduysa beni? hayır dedim diye durumunu 'Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir. Ben gideni değil giden beni kaybetmiştir.' yazmıştı. * iki hafta falan 'bu çocuğu kim böyle tribe soktu' diye düşünmüştüm. meğer bana göndermeymiş o.
Kızın birine prenses yazmıştım laf arasında. Sonra ertesi gün okula gittiğimde hoca tahtaya kaldırmıştı bir şeyler anlatıyordum sınıfa. Kızın kankalarından biri kağıda prenses yazıp kagıdı kaldırıp bana göstermişti. iki gün dalga geçmişlerdi benimle. Halbuki ben onunla konuşabilmek için çarı koxpa bırakmıştır. Sene ya 2006 yada 2007 çıkaramadım.

(bkz: Zalımın kızı)

Tabi şimdi kendisi evli. Yengemiz bir yandan, saygı duyuyoruz.
Yılmazı msnden sildik mi?
''mystereee sana bir titreşim gönderdi''
*
kendini göstermek için sürekli çevrim içi - çevrim dışı olarak insanların bilgisayarının sağ tarafını 4cm eniyle kaplamak.
Dınıdınnnnn sesi. Kulağına çalındı dimi?
Herkesin bir ayca_22'sinin olduğu yıllara denk gelen hatıralardır.

Hey gidi günler hey.
msn hala var yalnız. allahım hatıra yapacak kimsem yoktu hala yook. msn var insan yok bu sefer de. kescem kendimi.
Ayca_22 görüntülü arama başlattı.
sohbetlerimi pek hatırlamıyorum ama şu arka planı değiştirme olayı vardı. hareket eden turuncu balıklar vardı. çok severdim.

ayrıca emoji gif karışımı görselleri de vardı. onların yeri de ayrıdır.

o zamanlar hayat çok güzeldi.

şimdi sürünüyoruz.

halimize bakın.

tanım: yazarları geçmişe götüren anılardır.
çevrimdışı gözük olayı vardı mesela aynı zamanda, meşgul falan dinlediğin müzük olayı ama en güzelide sevdiğin kıza slm yazıp slm cevabını almaktı belkide o günler unutulurmu masaüstü pc ler gta vice city fifa 2007 oyunları ne güzeldi çocukluk.
Bazıları media player'dan güncel ve entel müzik açarlardı ve o altta açık çalışırdı. Ama adam winamp'dan müslümün , azerin dibine vururdu.
Hoşlanılan kızın msn e girmesiyle kalp atışlarınızın hızlanmasi. Msn den flörtleşmek başka güzeldi. Whatsap ayni tadı vermiyor.
Winamptan havalı şeyler açıp sesi kısıyordum. Diğer taraftan yarak kürek şarkılar dinliyordum. Dinlediğini gösterme özelliğini bilmeyen siktirsin gitsin.
Dur şu mehmetin durumunu çaliim çok iyi
2 dk sonra...
- kardeş git kendine durum bul ne özentisiniz ya
- tamam olum canın mı gitti.
Arkadaş listelerinin bazen paylaşılması bazen çalınması olayları. Sonrasında kızların eklenmesi ve konuşma çabaları.
zeka ölçer diye bir oyun vardı. varmı hala?
müslüm gürses - esrarlı gözler

sağ tıkla > ad değiştir > metallica - sad but true

çift tık

ne dinliyorum özelliğini aç.
Kendini ekleyip duruma bakma hobisi.
Dinlediğin şarkıyı durumunda gösterip laf çakmak.
Tanrım ne büyük işler becermiş bir nesil.
Ben hekırım diye gezdiğim küçüklük zamanlarımda ilk okul 4. sınıf, hoşlandığım kızın (çocukluk aşkı) yakın arkadaşının msn adresini patlatmıştım o zamanlar bir kod vardı kişiyi kandırıp msn nickine o kodu yazdırdığında msn ye bir daha giremiyodu o kişi ben bu kızın msn adresini böyle hekledikten sonraki gün annesiyle sınıfa gelip kızımın msn sini geri ver babasının adresiydi o demişti bizde küçük olduğumuzdan el mahkum yeni bir msn açıp amele gibi tek tek hesabındakileri eklemiştik.

lakin o günden sonra tüm sınıf bana mr.robot gözüyle bakıyordu o ayrı bir havaydı..
Bu kadar sık titreşim gönderemezsiniz.
ayça_22 oturum açtı.
şu titreşime ayar oluyordum.