bugün

her sabah işe gitmek için acele edercesine kahvaltı masasından aceleyle kalkıyorum ulan nasıl zevk alıyorum çok güzel bir duygu.
çalışanının karısıyla aşna fişna yapmak.
Buzlu badem.
fakirlerin entry lerini eksilemek.
Haftasonların1-2 saat golf oynarım hepsi bu.
Sex.
Fakirlerin de sex yapmaktan hoslanmalarina ragmen, zenginleri fakirlerden bu konuda ayıran özellikleri yapabiliyor olmalaridir.
Güzel müziği yerinde ve canlı dinlemek severim yani fakir de olsan zengin de olsan.
Para harcamak tabiki de. Bazen o da sarmaz tracking falan yaparlar. Sonra golf oynayıp sevince golf hakkında kitap yazarlar.
Züğürdün çenesini yorar. Hayır kanal 7 Virali dolmuş buralar ona yanıyorum. Hep o "haççe sosyetede" minvalindeki diziler mahvetti vizyonumuzu hep. Tabii ki bu konuda bir arkadaşımı kimse geçemiyor. Gökdelen almak demişti kendisi. Hani zenginler hep gökdelen alıp en üst katında otururlarmışçasına... Neyse ben de fakir ve gururlu bir adet karşı cins bulup ona aşık olmak diyerek bir arttırıyorum ne yapayım.
dostlarıyla bir araya gelmek. malum, fakir arkadaşları ile buluşur.
adrenalinsi şeyler mesela başka zenginin karısını götürmek gibi.
fakirlerin yapamadığı şeylerdir.
zamani satin aliyoruz gencler. fayda/maliyet/zarar ucgeninden en dar aciyi seciyoruz.
ortanca karı almak.
sabah kalktiklarinda iki ucu gozukmeyen kahvaltı masasi hazirlanmis olur. evin yasi ilerlemis iler gelen buyukleri ve çocukları masaya oturmustur yavas yavas atıştırıyorlardir ama o da ne? evin zuppe, çorap degistirir gibi kiz degistiren oglu limonatasindan bir yudum alir ve cok isim var diye bir bahane uyduraraktan dogru aile sirketine gider. cok isi vardir evet is yerinde daha cok kiza yavsayacaktir. bu daha cok dizilerde zenginlerin nasil gösterildiği oldu ama cok isim var diyerek limonatadan bir yudum almalari her zenginlerin konu oldugu dizide mutlaka yer aldigina gore zevk aldiklari bir eylem olsa gerek.
Bilemicem..
Göte buzlu badem sokmak ya da zigonu ters çevirip oturmak. 4 kişi. En büyük eğlencemiz, ha bir de unutmadan küveti süt ile doldurup içine buzlu muz atmak. Muzları çözülünce yiyorum götüme sokmuyorum yanlış anlaşılmasın.
araba koleksiyonu kurmak.