bugün

entry'ler (48)

ezel

reklam koyulur da bu kadar abartılır mı
resmen özette ve tanıtımda (15 dakika içinde) iki reklam verdiler. *

myspace

Ya bu olay Araplarda bile yok. Yuh be bu nasıl bir at gözlüğü takmaktır?

zeki esprili karizmatik hali vakti yerinde erkek

(bkz: hani nerde)

yaran facebook yorumları

Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh. **

kendini seksi sanan çirkin kız

Bir tanesi vardır ki saç baş yoldurtur.
(bkz: Beth Ditto)
görsel
görsel
görsel

sevgilinin bir yıllığına başka yere gitmesi

Eğer gittiği yer Fetullah Gülenin kurumlarıysa hiçbir şey olmaz.

2050 yılında gazete manşetleri

Halis Toprak 18lik Nazlıcanın ona yetmediğini belirterek,hedefinin 14-15 yaş arası olduğunu söyledi. **

aytekin kaya

Adamda bariz bir kusura bakmayın biliyorum ama size nah söylerim bakışı var. Bugün hayatında hiç çıkmadığı kadar haberlere çıktı herhalde. Ali Kırcanın çantanızda Mehmet Nida Garipoğlundan Ceme bir mektup var derken adamın gözleri az kala yerinden çıkıyordu. **
Bu arada 5 dakikada bir profesyonelliğimi korudum demesi ve aynı şeyi tekrarlaması ayrı komik. Sucuk meselesininde çok üzerine gidildiğini belirtmiştir kendileri. Adam koskoca 2 haber bülteni boyunca sürekli 3 kelimeyi tekrarladı:
Bilmiyorum,ilgilenmiyorum,sormadım.
Ali Kırca soruyor. Ailesi size teslim edilecek diyor ve ertesi gün teslim ediliyor o zaman aile yeri biliyordu değil mi?
+Bilmem,sormadım tahminimce öyledir.
Mehmet Ali Birand soruyor. Cem Garipoğlunun bulunduğu yerde mobese olmaması sizinde dikkatinizi çekti mi?
+Bilmem,hiç dikkat etmedim.
Arkadaşım insan gibi cevap ver ya da çıkma haberlere lan.

hidayet türkoğlu

Bir dahaki reklamda ne var nuri,ne var a.q derse sevindirecektir bizleri.

erkeklerin çekemedikleri erkeklere gay demesi

Nerden biliosun yaparken yastık yorganmıydın diye sormak lazımdır.

baba ben bu gece erkek arkadaşımda kalacağım

burası istanbul reklam filminin 2.sinde karşılaşma ihtimalimiz yüksektir

derdini soyle deyince ustume gelme diyen mal

Lan manyak ne tribe girion denebilir.

yessica kumala

Neymiş karta numarasını yazmışta bunu ara dünyanın en şanslı erkeği olacaksın demişte. *

doutzen kroes dj ruckus

Öpüştüklerini görene kadar evleneceklerine inanamadığım,kardeşi olsa daha az şaşıracağım ikili. Doutzen Kroesin evlendikten sonra victoria secret'sı bırakacağı ve evini dj parasıyla * geçindireceği de bir gerçek sözlük. **

ünlülerin çirkin sevgilileri

Görünce kahrolduklarımdan bazıları:
(bkz: Marko Jaric-Adriana Lima)
(bkz: Doutzen Kroes-Dj Ruckus) ***
(bkz: Roger Federer-Mirka Vavrinec)
(bkz: Victoria Beckham-David Beckham)
(bkz: Josh Holloway-Yessica Kumala) *

caffemocha

Nicki görünce anım daha doğrusu rezilliğimi hatırlamışımdır. Kaç kişi benim gibi starbucksa girince moka die okunan bu zıkkıma bi mocha alabilir miyim demiştir.

mankenlerin gündemde kalma cabası

Mankenlerin yarısında görülür:
(bkz: Falanca iş adamı bana tecavüz etti)

bella regl olursa edward ne halt eder

Stephenie meyer onu da tasvirleyemeyeceği için büyük ihtimalle mükemmel diyip olayı okurun kendi hayal gücüne bırakacaktır.

yaran facebook yorumları

Bu da çok idealist bir arkadaş.
Sayın Zuckerberg:
Uzun zamandır işsizlik sıkıntısı çekiyorum,bakıyorum da güzel bir site yapmışsın. Milyonlarca üyen var paraya para demiyosun anlaşılan Mark diosun. Türkçe konuşuyorum ama sen her insanın dilinden ve halinden anlarsın. Valla ne iş olsa yaparım,ne bilim grup açarım,aplication yaparım,arkadaş listemde herkeze facebooka üye olun diye mesaj yollarım. Hem bir sürü fikrim var. Bunlardan bi tanesi davos zirvesini facebook zirvesi haline getirelim,dünya ekonomik formunu burda toplayalım. Ben tayyiplen konuşurum,o davosa gelmez ama facebook zirvesine gelebilir. Burda ona el kol hareketleri yapamazlar. Yani istersen bu iş olur. Bi düşün bakalım. *

mark zuckerberg terliği

Bence kanında türklük var. *