bugün

Nerden biliosun yaparken yastık yorganmıydın diye sormak lazımdır.
biliourum işte elimde belgelerim var diye cevaplamak lazımdır.
(bkz: tyson gay)

çekemiyorum bu adamı. usain bolt kadar olmasa da hızlı bir atlettir. çekmek için götüme decoder mi soksam acabağ?
(bkz: bu memlekette göte göt denir)
kibarlıklarındandır. Genelde ipne derler.
aynı bölümde okuduğum arkadaşım tarafından bana karşı söylendiğini duyduğumda beni şoke eden ve burda başlıkta okuduğum da genel bir durum olduğu kanısına vardığım durum.
kızların çekemedikleri hemcinslerine onlara yakıştırdıkları hakareti etmesi kadar normal bir durumdur. çünkü nedense insanların ettiği tüm hakaretler ve çeşitli küfürler belden aşşağıdır. genelde herkes bunu yapar, sadece erkeklere mahsus bir durum değildir.
(bkz: tarkan)
(bkz: bülent ersoy)
(bkz: erkeklerin kıl oldukları herşeye gay demesi)
erkeklerin çekemedikleri erkeklere gay demesinden sonra o kişilerin gay olduğu ortaya çıkınca kızları mors eden durumdur.
kızların çekemedikleri kızlara kaşar demesine eşdeğerdir.
(bkz: kızların çekemedikleri kızlara kaşar demesi)
(bkz: kıvanç tatlıtuğ)
-abi şu adam da manken gibi ha, boy pos yerinde.
+kim lan?
-işte abi karşıda oturuyo... abi kim bilir kaç kızla beraber olmuştur de mi? adam aşmış ya!
+yok oğlum lan! gay lan o..
-kim o adam mı?
+tabi lan gay o ben onu başka bi adamla öpüşürken gördüm..
-hassstiirrr beh..bana sorduğunda bi iş varmış demek ki..
+ne sordu lan?
-senin arkadaş çok tatlı çocuk, adı ne dedi.
+essah mı lan? ben kaçtım hadi..mk
(bkz: çamur at izi kalsın)
(bkz: italyan erkekleri)

çok yakışıklı oldukları halde herhangi bir türk erkeğine sorsam hepsi gaydir. anacım nasıl ürüyor bunlar?

(bkz: çocuk yapmak için seks yapmak)
Erkeğin ayrıldığı çirkef kızında çıkarabileceği dedikodudur. Genellikle de asılsızdır.
bir önceki geceyi çok ateşli geçirmiş olabilirler...
keşke beni becerse hayali diline vuran çakma erkeklerin potu olarak bakıyor ve çakılmak istesede midem kaldırmayacağından pas vermeyip, doğru kaleye gol atmaya devam ediyorum. ramazan ramazan açacak başka konu bulamadınız mı diye ayrıca sormak istiyorum. hayır ister istemez ağzımı bozuyor, sol tarafıma inen ağırlıkla sola yatmış, alabora olmayı bekleyen yelkenli gibi kalakalıyorum. lütfen ama lütfennnnnn.
diyenlerin bilinçaltlarında yatan fakat açığa çıkmayan, bastırılan durum.