bugün

yeni bir yazar . *
gayet de beşinci nesil yazardır.
halden anlayandır.
ona duyduğunuz nefretle sadece kafanızda tek bir şey uyandırır. sonucunda da boşalırsınız.
(#5661555) entrysinde kedi köpek kardeşliğini unutmuş yazar.
yazdıklarıyla bir devrin kapanıp yeni bir devrin açılmasını sağlamış, sözlüğün gidişatı ile ilgili nefis fikirlere sahip bir adet dünya kurtarıcısı. ancak kendi tuttuğu takıma ait sözlük çetesinin zırvalarını görünce pek sesi çıkmamış; nedense sözlüğün akıbetini gözetmemiş bu durumlarda, fenerbahçeli yazarlar cevap verince onları zeka fışkıran ironilerle eleştirmiş kendi çapında. sözlükteki yatak savaşları daha normal görünüyor olmalı gözlerine; yoksa bu senenin modası at gözlükleri mi? aferin diyor, bu sözlük neferleriyle gurur duyduğumuzu belirtmek istiyoruz. ya sen de olmasaydın? ne yapardık biz? kim bize hakikatin yolunu öğretirdi?
Nicki görünce anım daha doğrusu rezilliğimi hatırlamışımdır. Kaç kişi benim gibi starbucksa girince moka die okunan bu zıkkıma bi mocha alabilir miyim demiştir.
(#6639813) gerçekten müthiş bir itirafa bulunmuştur kendisi. şoke oldum falan.
Starbucks'taki değişmez siparişim.
bıyıklı kadın olduğumu yazan yazar. çok güldüm lan oysa dötümde bilen kıl yoktur.
beşinci nesil bir adet yazar. *
pek bir severim ben onu.* *
kardeş yazardır kendileri.
erciyes üniversitesi öğrencisidir.
son köşe yazısında kapitalizmin köpekliğini yapan biçare insanlara ve evliliği bir kurtuluş olarak gören saksı insanlara güzel ayarlar vermiştir. henüz genç yaşinda avrupa görmüş, ordaki ünlü fikir adamları ile hoş-beş olmuş, çok sevdiği vatanına tekrar dönüş yapmıştır. ona göre hayatın hülasası, geçmiş ile geleceği münasip bir noktada birleştirip şimdiye uyarlamak ile geçmelidir. dili ağırdır, herkes anlayamaz.
nickaltıma gelerek eleştiri yazmış yazar. eleştirisine birşey demiyorum ama sırf sözlükte prim yapmak ve diğer sözlük yazarları nezdinde beni hedef tahtasına oturtmak için pkk ile yazdıklarımı ilişkilendirmiş yazardır. kendisi adına üzülmüyor değilim. çünkü normal hayatta kimseyi pkk lı diye yaftalayamaz çünkü sıkar o biraz ama burası internet tabi vur damgayı kimse bilmiyor.
o değilde iyi adamdır. bir de ankara'ya gelse hoş beş etsek...
(#7652593) biraz da yenilginin getirdiği agresifle olsa gerek şu girdiği entry yarım yarım yarmıştır.
sözlükte benim için güzel dileklerde bulunan ilk yazar .
sözlükteki kızların avukatlığını yapan genç kızların gizli kahramanı.sipermmen.