bugün

entry'ler (156)

kuroshitsuji

Book of Circus adlı sezon baş yapıt abi.

taylor momsen

dünyanın en çekici ve seksi hatunlarından birisidir kendisi.

grave encounters

mekanın kasvetiyle ,zookenları ile iç ürpertici hayalet sahnelerinin olduğu korkutmayı başarmış korku filmi. gerilimi ve korkuyu aynı anda yaşatıyor. blair witch'ten esinlenme senaryo akışı olarak rec'e aşırı derecede benzeyen orta seviye bir film olmuş.

spartacus

sezar'a kıl mı oldum yoksa kanım mı kaynadı bilemedim lan.yine de reise arkadan bıçakla girmesi şerefsizlikti. yiyorsa yüz yüze gelsin bakalım sonra görürüz anyayı konyayı. crassus'ta zeki adam ama dizinin sonunda fail olacağı o anı görmek istiyorum. nitekim pompeius yenecek spartacusu. inşallah spartacus ölmez gider romanın altına bomba koyar patlatır amin.

spartacus

--spoiler--
efsaneye göre crassus spartaküs'ün ordusunu yenen adam. yani bu sezonun sonunda bunlar yenilecek çok sevdiğim crixus ölecek diğerleri ölecek ancak spartaküs'ün cesedi bulunamayacak. tek isteğim bunlar yenilse bile roma'ya çok sağlam bir darbenin inmesi. o da olmaz ki amk. düşündükçe içim sıkılıyor bu adam yenilecek ulan diyorum kim bilir ne üzülecek o savaştan sonra.
--spoiler--

second life

türk kızları oyunda kendilerini gene belli etmektedirler. genelleme yapmıyorum.
size iki diyalog örneği sunacağım.
yabancı bir kız ile ilk konuşmam:
(kızın yaşını ,gerçek hayattaki tipini her şeyini öğrendim zamanla)
ben - Hey!
o - Hey wassup
ben - Ehh Nothing much ..bored
o - aww lets dance together I'm really funny you'll see it
ben - okay lets see then

türk bir kız ile aramızda geçen diyalog:
(kızın kim olduğunu öğrenmeme fırsat kalmadı tabi)
ben - selam
o - efendim?
ben - naber?
o - tanışıyor muyuz?
ben - tanışalım diye şey ettiydim zaten.
o - niye tanışacakmışız ki?
ben - ha?
o - ne garip insanlar var burada yaaa..

bu nedir abi? bu neyin kafasıdır? ulan alt tarafı piksellerden oluşma karakterim belki seninkine dokunacak ,çarpacak falan nedir ulan bu? sen kimsin?
oyunda namusumu kaybedeceğim korkusundan canavara dönmüş çoğu. ha bir iki tane çok güzel tanımadım değil ama sosyalleşmenin tadı yabancılarda arkadaş.

türkçe deki en güzel kız ve erkek isimleri

erkek olarak erman ,kız olarak ermansu.
bu arada merhaba ben erman.

the hobbit an unexpected journey

izmir optimum'da izledim bugün. olay budur abi. biz neden bildiğimizden şaşıyorsak zaten. yeni bir efsane olacaktır. mükemmel filmdir. spoiler vermiyorum bir kaç gün sonra uzunca yazacam hakkında.

nicole kidman

son derece ölümcül bir dış görünüşe sahip oyuncudur. son filmi the paperboy'da zac efron'un üzerine gerçekten işediğini açıklamıştır.
gelsin bizim üstümüze işesin laf etmeyiz.

moulin rouge

gece gece hislerime ağır bir damage veren filmdir.

payam

yaşar ünivesiteside piyano hocası.

chatroulette

artık ülkemizi değiştiremediğimiz için kimsenin yüzümüze bakmadığı site.

nordin amrabat

bana kalırsa henüz tam seviyesine ulaşamamasına rağmen takımın en etkili oyuncularından biri. bana niye kalsın orası ayrı tabi.

aydın yılmaz

normal maçlarda gol atmaz ancak kritik maçlarda kritik dakikalarda top döner dolaşır aydına gelir aydın'da yazar golünü.

fatih terim

braga karşısında ilk yarıda dökülen takımını yaptığı değişiklikler ve verdiği taktikler ile toparlayan ,maçı kazandıran ,gruptan çıkartan adamdır. türk futbolu ve galatasaray en güzel günlerini yine fatih terim ile yaşamaktadır.

evrim özkaynak

kendileri yaşar üniversitesi müzik bölümünde şan dersleri vermektedir.

burak yılmaz

türkiye'nin son yıllarda yetiştirdiği 3-4 iyi futbolcudan birisi.

hala cam agaci susleyen gerizekali

isterse mese agacini bile susleyebilecek olan insandir. kime ne ? bize giren cikan mi var?

sanal seks

bir müddet sonra sıkacak olan gereksiz aktivitedir.

kendi açtığı başlıklardan dehşete düşen yazar

eğer o yazar ergenlik çağından yetişkinlik çağına kadar bir forumda üye olarak kaldıysa ve sürekli aktif olarak mesaj attıysa belli bir yaşa geldikten sonra ergenlik çağında yazdığı anlamsız ve acınası mesajları görünce doğduğuna bin pişman olur kendinden nefret eder.