bugün

sadece belli türdeki kadınların alacağı hazdır.
aldatan kadının kafasına kurşun sıkılması suretiyle infaz edilmelidir.
evet saf erkeği aldatırsınız, sonra maço olarak tabir ettiğiniz erkek de gelir size şiddet uygular, küfür eder ve sizinde saf erkeğe yapmayı sevdiğiniz aldatma olayını acımasızca sizin üstünüzde uygular.
her kadın demiyorum ama çoğu kadın ezilmeyi sever, şaşırmamak gerek türkiye'de bu kadar kadın şiddetinin olmasına. saf ve temiz erkek değer görmez. doğanın kanunu ya ezmek hani işte saf erkeği bulup onla temiz hayalleri gerçekleştirmek varken sizi s*kip arkasına bile bakmayan erkeğe değer verirsiniz.
-kadınlar iyi erkekle dertleşir kötü erkeklere aşık olurlar..
bu konuyu biraz özetleyen bir aforizma.
Senin niyetin gösterip vermemekmiş zaren gülüm.

(bkz: entry nick uyumu)
(bkz: don t feed the troll)
amk ben öyle kadınların. o kadınların amacı sadece erkekleri rahatlatmaktır bu dünyada. bir nevi orospuluk için yaşıyorlardır. sikip atacaksın bunları. bu kadınlar bu dünyada mutlu olmayı hakketmiyor çünkü. ama nedense genelde bu sürtükler rahat mutlu yaşıyorlar. neden mi; çünkü bizim amsalak erkekler yüzünden.
Olmaması gereken hazdır. Yazık değil mi kan vicdansızlar! Bizim gibi nice saf, yağız delikanlıyı harcıyorsunuz!
saf birşey bilmeyen genç delikanlı aldatılır sonra işini bilen gözü açık piç olanına gidilir sonra aynı şeyi erkek ona yapar vee bu döngü bu erkekler hep böyle yhaaa denmesiyle başa sarar.
saf erkeğin aldatanın annesi ile cinsel münasebet kurarak üvey babası olması ve aldatan kaltağı her gün günde 2 posta kemerle dövmesi normal karşılanabilir. orospuluğunla otur bari bir de dayanılmaz hazzı bilmem ne deme. sonra niye anama sövdüler niye siktiler niye dayak yiyorum babam pasta yapmayı bileceğine azıcık edep terbiye verseydi keşke dersiniz.
'ulan acaba o saf erkeğe neden verdi?' diye düşündürür. vermiş ki, tatmin olamamış allaaan safı. 'vermicem' mahlaslı bir yazarın bu başlığı açması da sağlam bi' ironi olmuş. neyi vermicen? tc kimlik numaranı mı?
orospuluktur.
Hazdan ziyade büyük kaşarlıktır.
Akla 4s kaidesini getirir.
köyde bir dişi eşeğimiz vardı, maral. bir de ona sevdalı ama damızlık olamayacak kadar zayıf bir diğer eşek. hep peşi sıra gezdi, hep çiftleşmek elde etmek istedi ama yavrulara ihtiyacımız olduğundan izin vermedik.

şehirden damızlık getirdik parayla. çiftleşirken sevdalı oğlan görmesin diye onu meraya çıkardık. gelen damızlık sabaha kadar ağlattı bizim maralı.

ertesi sabah ahıra gidip maral a baktım, bir değişiklik var mı diye, yoktu. maraldı işte, aynı maral...eşek.