türklerdir.

ne iskandinavı lan? 2 metre boyunda, geniş omuzlu, 95 kilo esmer bir erkek dururken ne iskandinavı ne? lan nereden öğreniyorsunuz bunları, ne yiyip ne içiyorsunuz, bu yeni nesil çok değişik lan.
Gözlemlerime göre italyan, ispanyol, Yunan ve Türk erkekleri kadınlar tarafından en beğenilen erkekler.
valla bütün ülkeleri gezemiyceğimize göre,her branştaki takım sporlarına bakarsak sonuç açık ara almanya çıkıyo..tamam bizde erkeğiz de türkler deyip de götüyle güldürmeyin adamı..mal mal konuşmayın
(bkz: italyan erkeği)

haklarını verelim.
holstein ırkının erkekleri yakışıklılıkta kimseye papuç bırakmaz.
Germenler, yani almanlardır.
türkler dışında cevap verenlerin kızlar olduğunu düşünebilen herkesin sözlükte kız avına başlayacağı hoş bir konudur.

cevap veriyorum: türkler.
şimdi türk kızlarının begenmemesini anlayabilirim. bir türk olarak aynı şeyi bende kzılarına yapıyorum.

amma ve lakin bana gidip yunanmış, italyanmıs, ispanyolmus demesinler ulan hepsi akdeniz erkeği birkaç değişiklik hariç akdeniz erkeğinin hepsi birbirine benzer.
siktir edin almanları. tipsiz şeyler. italyan tek geçer.!

ama yakışıklı türk erkekleri de yok değildir.
akdeniz ülkelerinden çıkma erekler dünyaca yakışıklı sayılır.
dünya kupası kutlamalarında dikkatimi çekti, almanların saçları ne güzel, civcive benziyorlar.
italyan olabilir.
(bkz: en güzel kız ırkları)
boşnak diye bir şey yoktur. müslümanlaşmış sırplar vardır. önce bunu idrak edelim.