sanatçı bir kişiliğin son derece haklı isyanıdır.
sahilde ates yakilmadiysa olmaz. normaldir.
Önüne gelen her 3 kişi den 5 inin gitar çaldığından haberi yoktur.
6 yıldır çalıyprum daha sahile inmişliğim yoktur.hayat sadece kız sikmekten ibaret değildir.sevdiğin bi parçayı çalmak orgazmdan daha zevklidir.
kızların ya zurnacıya ya da davulcuya vereceğini bilmeyen gitaristin dramıdır.
gitari kari kiz icin calan kisi soylemi.
bunu bir de 'gitar çalmadan ne mercimekleri ne marka fırınlara verenler' i vardır..
sanat sanat için icra edilmelidir.gerçek bi sanatçı ruhuna yakışacak cümle değildir.kesin bu sokak müziği yapıyorum diye hönkürenlerdendir.
Ters tutuyorsa demek yoksa kesin ise yarar bir yöntem.
gitarin klavyesi ile kiz sikebilecegini zanneden yazar soylemi.. kizi gitar degil sen sikeceksin amk..
Sınıftaki çocuk gibi oluyorsa demek çalarken. Çocuk gitar çalarken gözlerini kısıyor, agzi burnu bi garip oluyor.
senin kızlar sanattan müzikten hoşlanmıyor galiba kanka. yada bütün mesele sende sanatçıya benzemiyosundur.
biri bunu "gitar çal kız sikersin" diye gaza getirip mi gitar çaldırmaya başladı diye düşünüyorum.

gitar çalarak kız sikemezsin dostum. önce dil olucak konuşucaksın..
her gitarcı bir kız götürür genellemesine aykırı durumdur. yazıktır bu gence.
bir isyan.

(bkz: 3 yıldır kız sikiyorum daha gitar çalamadım)
gitarı ayağa düşüren götlek yazar isyanıdır.
en son ne zaman yüzünü nemlendirdin? kaşlarının ortası çıkıyorsa alıyor musun? saçların belki fazla yağlıdır? vücut geliştirme ne durumda?

eğer kelime sikmek ise,böyle kriterlerin olması zorunludur.senin tek olayın gitar çalmak ama sikeceğin kız doğal kızıl veya sarışın,beyaz tenli,annesinin karnındayken bile gotik,bakımlı,her zaman kilosunu koruyan,akıllı ve yeri geldiğinde brutal vokal atabilecek biri olmalı.yoksa kezban diyorsun,kıza allah ne verdiyse facebook'tan taciz,twitter'dan küfür,sokakta rezil etme...

eğer kızları sikilecek bir obje olarak görüyorsan sen kendin obje olmak zorundasın sevgili troll.

kızları umursamayan gitaristler lütfen alınmasın,blok flüt çalamayan bir insan olarak kendilerine her tipte saygım sonsuzdur.
Kız sikmek için gitar çalan ergen isyanı.
Madem amacın kız sikmek gitara yatırdığın parayı geneleve yatırsaydın.
sanat için soyunmak tabirini yanlış anlamış yazardır.
sanat yaptın diye soyunmaz kimse..
omegle da gitar çalarak kız tavlama zihniyetiyle aynıdır.
bir yerde hata yapması muhtemel erkek söylemi.sahilde ateşi denedin mi? denilesi.