bugün

entry'ler (96)

küfürlerin hep sexsel olması

Çünkü iyi de olsa kötü de olsa en can alıcı noktadır.

akp nin darbe planı

Böyle bir zihniyet yok diğer ülkelere oranla 10 yıl önceden geliyoruz.

gelecekteki sevgiliye mektup

in to the wil eddie vedder society.

kadın tecavüzcüsü ile evlensin

su dunyada tecavuz edelene bir nevze acisini hafifletecek tecavuzcusunun penisini kesmesi meclisden gecmeli onaylarinlar suklasin.

intihar notuna yazılacak son cümle

O noktaya gelindiğinde söylenecek tek cümle herkesin canı cehenneme.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

yuksek sadakat_fener.

ibrahim tatlıses bir kürttür

butun kurtler onun gibi olsa keske adam gibi adam.

erkekler nasıl bir sevgili ister

erkekler doğal olan kadın isterler. doğal makyaj yapan. doğal giyinen, palyaçoya dönmemiş, insana benzeyen kadın severler. sade ve şıklıktan hoşlanır erkek. çok somurtkan, sert bir hatun sevmediği gibi; çok gülen, cıvık, sulu hatunlardan da hoşlanmaz.

tavırlar doğal olmalı sahte olmamalı. hem gülebilmeli, hem ciddi olmayı becerebilmeli. ve bir ağırlığı hep olmalı, bir karizması olmalıdır kadının. hepsinden öte çekicilik çok önemlidir. çekici olmak içinde bunların topyekün olması gerekir. sexi olmanız. harika kalçalara sahip olmanız, dik ve sert göğüs sahibi olmanız bir şeyi değiştirmez, bunlar çekicilik değildir. bunlar sadece ereksiyon yapmaya yarar. benim anlattıklarım, asıl olanlar; erkeklerin sizden etkilenmelerine, sizden heycanlanmalarına sebep olacak şeylerdir.

doğallık (bu fikizide olur makyaj, giyim gibi. karakteristikte olur), hafif ağır bir tavır, kendine güven, çok konuşmayan, akıllı konuşan, gündemden azda olsa haberi olan, az da olsa kitap okumasını seven yani kitabın tadını bilen diyelim. erkek düşkünü olmayan, paso kızlarla dedikodu etmeyen, dedikoduyu sevmeyen, teşhirci olmayan vs. kadınlardır erkeklerin hoşuna giden.

hep bu tarz özelliklere sahip kadınlara
aşık olmuş demektir...

sözlük yazarlarının ruh halleri

yandaki kiz cok tatli.

küfür etmeyen insan

zannetmyrum disa vurmuyosa bile icden ufleyen bir insandir amq kufur etmyen insan olmaz imkqnsz otesi bseydir.

müslüman olmayan türbanlı

neyle neyi kqristrip iciyorsunuz lan mal dir tabiki.

ben bu yazıyı ona yazdım

biliyorum ki her dakka aklina geliyorum ve bu yuzden kendine soz vermisin o sozunu tut sonradan goruceksin ne kaybetdgini sindi eglen gez dolqs hatta sevgili yap ama bir gun qklinq geldgimde. ogun belli olucak neyin dgru yqnlis oldgu.

ilk kez sevişilen bakire sevgiliden kan gelmemesi

bakin arkadaslqr yasadgim bir olayi anltcam uni nin ilk yillari bnm basimada ayni olay geldi ve cok kotu arkdsimizin dedigu 10 kisiden bir tanesinde oluyor bu zar olayi bnde cddi dusundugum bir kizla bnm zorlamam sonucunda biyle bseyle karsi karsiya geldim hatta inanmqdim doktora gonderdim her seferinde bu konuyu actim kuzin canini sıktım demek istedgim biraz inanmk lazim boyle konulara soncunda ciddi bir ilski ve sonu cok kotu olabilir ve pisman olabilirsinz inanmayi guvenmye tesvik edyrum sizi zaten tipinden ve hareketlerinden belli eder ozamn verdginiz karara saygi duymaniz ve mutlu olmanz gerekir.

utanma duygusu olmaması halinde olacaklar

çok bok noktaya gidebilir sakın denemeyin sakın .

sözlük yazarlarının şu an bulundukları yer

istanbul k.çekmece.

yazarların tam 1 yıl önceki halleri

eğlenceliyim suanki halimden dha fazla daha barışık dım busene ve bunun devamın da boyle soluk olmya devaö edicem herhalde

erkeklerin kızlara sormak istediği sorular

kızlar sexde orantısız güç nasıl kullana biliyorlar o güç nerden geliyor.

bir erkekteki en itici detay

bir erkekde en ince detay bir erkek olrark dan benm farkına varmam karsındaki hakkında fazla düşünme olacgına varıp akışına eger ilk başta karşındaki hakkında fazla düşüncelere kapılırsan bu hep boyle gider yani hep sorgularsın sakın ama sakın yapma
görünüşüne bakma eger sana kibar davranırsa peşinden koş ve final gozlerinin içine 6 sn uzun bakıyorsa konuşmadan sonra duygusaldır suan seni düşünüyordur bir erkek olarak kzlara kızlara tavsiyem dir gercek tecrübeye dayanarak söylenmiş.

25 yaşında evde kalmış türk kızı

daha vardir onun gideri .

en iyi diziler

spartacus( ozgurluk icin savas) .