bugün

evet efendim...

ben ak partiliyim bu yüzden de müthiş bir müslüman ve ahlaki öğeleri kapmış bir insanım diyen bir insanın yapmayacağı, yapamayacağı ancak ve ancak sahil kasabasında yaşayan ahlaki öğeleri tam anlamıyla anlamamış, tayyip erdoğan ilke ve inkılaplarını küçümseyen dört harflilerden ve muhtemelen kafir, gavur, içkici, melankolik suratlı bir erkeğin yapacağı iştir.

şimdi kimse kendini kandırmasın. namaz kılmayan bir bayan, ak partiye oy vermemiş bir bayanın hakkında hiç mi hiç iyi düşünülmez. çünkü öyle güzel ahlaklı bir partiyle işi olmayan bayanın bekareti hiçte iç açıcı değildir. bu yüzden de alnında da kara leke vardır. ayrıca yüce allah'ın emir ve yasaklarına uymayan, cünüp cünübet gezen bir bayan sizin sözünüze mi uyacak sanıyorsunuz acaba?

işe gidersiniz, kim bilir kimin kucağına zıplayacak diye düşünür müsünüz bilmem ama benim aklıma geliyor böyle şeyler. başı açık namaz kılmayan karıyla da evlenmem hani. ıyk, hayğhkk pughhkk.
ahlakı güzel ise bir bayanın her şey olur. namazıda öğretirsin, geri kalan tüm ibadetleride.
"din, güzel ahlak üzerinedir."
öğrenmek isterse öğretmek için iyi fırsat olur. öğrenmek istemezse de tercihtir tartışılmaz. ayrıca evlenilecek kadının tarifi yapılmaz, yapılsa da bulunmaz.
(bkz: karı diyen insan)
namaz kılmayı bilmeyen kız ile evlenmek zordur . zaten namaz kılmayan biriyle evleniyorsan yüksek ihtimal kadınla evleniyorsundur. evlendikten sonra da başkasının altında inlemesi de ihtimaller arasında. neyse genelleme yapmak itici geldiği için bu bayanın zihniyetine girmeyeceğim sadece deniz görmüştür.
ak partili böyle düşünüyorsa, saadet partili kişi söylemi nasıl olur diye akıllara gelmiyor değil.
not:abdesti varsa terk ediyorum buraları.
(bkz: risk budur)
bir sevap kapısı olabilir.

(bkz: namaz öğreniyorum)
Evlenecegi bayana namazi ogreterek bin puan yollayabilir sevap hanesine.
ucubelikten dem vurmuş le ilkan'ın yapacağı iştir.

namaz kılmayı beceremeyen bir bayanla evlenmek her erkeğin isteğidir.
normal olan bir durumdur. kimseyi ilgilendirmez ayrıca, istemeyen evlenmez, takmayan için sıkıntı yoktur.
kılanlarla evlendiniz de ne oldu ki sorusunun sorulmasına sebebiyet verecek hadise. sahi ne oldu?
ske ske öğretirsin, dert etme böyle ufak şeyleri. dert etme boşu boşuna. (bkz: nelerle uğraşıyoruz)
namaz kılmak öğretilmemiş olan hatunla evlenmenin sonucunda neler olacağı konusunda paranoya yapmış yazar içlenmesidir. evlenilir efenim. kimsenin de umurunda değildir bu durum.
benim içinmi kılacak?? allah için kılarsa kılar. kılmassada canı sağolsun, allah affetsin.
insanlar ak partili olmadan da musluman olabilir, namaz kilabilir. eskiden ak parti mi vardi lan.
ayıp değildir, günah değildir. Öğretebilirsen ne mutlu.
kadının kendi seçimidir. iki ateist * insan evleniyorsa bir sorun yaratmayacak durumdur. * *
namaz kılmayı bilmeyen bayanla evlenmem deyip adriana limayı düşlemek.
(bkz: kıbleyi göstercem ben şimdi sana)
tercih sebebi bir durumdur.
Sizin için bir imtihan da olabilir. Örnek olarak iyi bir şeye teşvik etmeye çalışırsınız.
herhangi bir engel oluşturmaz. kızın içinde varsa iki günde öğrenir namazını kılar.
(bkz: bayan)
iyi yemek yapıyorsa ve güzel sevişiyorsa gözardı edilen hatta görmezden gelinen durumdur.
nefes alıp verdiği sürece herhangi bir farkı olmayan durumdur.
bir de efekt verip, ahhh ohhhh diyorsa tadından yenmez.
güncel Önemli Başlıklar