entry'ler (140)

öldükten sonra yaşam var mı

O zaman ne anlamı kaldı inancın?

16 yaşındaki adam 25 yaşındaki kız ilişkisi

(bkz: ergenlik)

arda turan

thug life videolarından etkilenip krampon fırlattığını düşündüğüm oyuncudur.

ne istediğini bilmeyen insan

günümüz insanıdır.

bir insanın ölmeden önce son anı

'bundan sonra ne olacak?' sorusunun akla gelmesiyle sonlanır.

yaran türkçe altyazı çevirileri

dövüş filmlerinden birinde ortam iyice kızışır ve biri diğerine kalayı basar.

- fuck you motherfucker.

çeviri

- mekanına tükürdüğümün oğlu.

telegol afrika da

"afrika'da günler nasıl geçiyor ?" alt başlığıyla güldürmüştür.

ilkokuldan akılda kalanlar

hocanın önümdeki çocuğa kızıp kalemini fırlatması ve çocuğun eğilmesiyle kalemin gözüme girmesi.

kitap okumaya başlayıp bir türlü bitirememek

Kitaptan okuyanın ne beklediğine de bağlıdır.beklediğinizi göremezseniz kitaptan soğuyabilirsiniz.her zaman da kitabı bitirmeniz gerekmez bitirseniz de o aşamada bir işinize yaramaz.

harlem shake

Dememek için kendimi zor tutuyorum ama bu ve benzeri akımlardan etkilenip kendi videolarını çeken insanlar kısaca sürü insanlarıdır.

yine bir beşiktaş taraftarnın schalke atksı açması

Işi gücü futboldan başka birşey olmayan fanatiklerin tuttuğu takıma da zarar vermesi olarak nitelendirilebilir. Umarım bu schalke atkısı taraftar guruplarınında toplu olarak görülmez.

ateistlerin çocuklarına koydukları isimler

ateist bir kişinin çocuğuna "ala minerva" ismini koyduğuna şahit oldum.yalnız bildiğiniz ateistlerden değil sözlükteki bütün ateistleri toplasan ulaşamayacakları seviyede olan bir kişiden bahsediyorum.

che nin çantasından çıkan kitaplar

(bkz: ispanyolca türkçe sozluk)

hiç alkol ve sigara kullanmamış erkek

kimilerine göre şakirttir.ancak bence herseyden once sagligini dusunen erkektir.

ayna programı

tanittigi yerlerde en ilginc mekanlari da atlamadan gosteren program.yalniz arjantindeki kurtcuklarla yapilan salatayi unutamiyorum.canli canli adamlar kurtlari ezip ezip yiyordu coluk cocuk.hala gozumun onunde.

pkk ve filistin kurtuluş örgütü kardeşliği

olaylara tek yonlu bakmanin sonucunda ortaya cikan durumdur.fko marksist,sosyalist bir orguttur.pkk ile zamaninda veya hala iliskileri olabilir.ancak nasil biz zamaninda israilin yaninda yer aldiysak araplar da yunanistanin yanimda yer almis olabilir.biz israilin elinden tutup onu o bolgede nasil guclendirdiysek bir o kadar da sucluyuz.

sadece pazar akşamları banyo yapmış nesil

90 larin cocugudur.ozlenmiyor degil o gunler.simdiki gibi yapmacik birsey yoktu hersey herkes oldugu gibiydi.bu devrin cocuklari internetsiz buyumenin keyfini tattilar.

kimi kime şikayet edeceksin

sozlukte olsa modlara diyecegim ama...

bordo berelilerin içeri girmesi

kacakcilik yaptiklari iddiasiyla vurulan oldurulen insanlar varsa o olaylar icinde benim kafam hakkaten guzelmis.olay bombalama seklinde geciyor ve ucaktan atilan bombalar bordo berelilerin inanilmaz ucak kullanma kabiliyetleri ile gerceklesiyorsa,yarindan itibaren iceri alinabilirler.suclu da bulunmus olur.

ilker başbuğ vs ismail haniye

dis meselelerle ic meseleleri karistirmanin tarif edilemez rahatligi.ayrica kime gore neye gore terorist israile gore ise yandik soyle ki duvarlar hazir gidip aglayalim.