bugün

Abdullah Öcalan denen katilin 1991 yılında mehmet ali birand adlı kişiyle yaptığı uzun röportaj vardır. m.ali birand bunu "apo ve pkk" olarak kitaplaştırmıştır. Bu kitapta terörist başının uzun uzun anlattığı kardeşliktir. Pkk'nın 1978 yılında kurulmasından sonra apo hemen suriye'ye kaçmıştır daha sonra filistin kurtuluş örgütü ile bağlantıya geçmiş silah ve eğitim desteğini bizzat kendilerinden sağlamıştır.

PKK nın militanlarına eğitim desteği veren, yetmedi ilk kamp yerini kuran, filistin kurtuluş örgütü ve filistinlilerdir. Filistinli hainlere ağlayıp yardım yollayanlar, dükkanlarına, evlerine filistin bayrağı asıp nutuk atanlar bilsin. filistinlilerin yani arapların gerçek yüzü budur. Türk düşmanlığı.
sahte gündemler yaratarak filistin'in imajını zedeleme niyetiyle israile uşaklık eden satılık adamların yanılgısıdır. üstelik bütün filistinlileri fkö'lü zannederler, bütün kürtleri de pkk'lı zannederler. faşist/ırkçı/milliyetçi/kavmiyetçi hayvanların, her meseleyi kendi ırkına bağlayan faşistlerin zırvalamalarıdır. allah hidayet etsin.

sloganik edit: hamasa selam, direnişe devam.
(bkz: tüm siyasi algısı pkk üzerine odaklı gençlik)
inanmayan açsın okusun pkk ile filistin kardeşliği kesindir. ilk kamp yerlerini tesis eden kendi kamplarında eğitim veren filistinlilerdir.

onların tek derdi silah satmak ve türk düşmanlığıdır. sahte gündem değil gerçek gündemdir! yakın tarihtir! son islam halifesini, türk devletini ingilizlere satanda aynı filistinlilerdir. O arapçıklara bu yetmemiş ingiliz askerinin emriyle türk askerinin gözlerini dağlamış, ingiliz askerinin "bunları yakaladık altınları vardı yuttular" yalanına inanıp, türk askerinin karnını deşip altın aramıştır.

Yahudilere mescidi aksayı 3 kuruşa satmış, 5 arap devleti bir olmuş ama israili yenememiştir. O kadar adi bir millettir yani filistin milleti.

PKK yardım eden hem filistin hem israil kahrolsun.
filistin kurtuluş örgütü; devrimci,solcu, marksist bir örgüttür. bu sebeple müslümanlıkla filan ilgisi yoktur. tüm türkiyenin müslüman olmaması gibi, tüm filistinin müslüman olması da beklenemez. chp ne kadar müslümansa fkö de o kadar müslümandır.
olaylara tek yonlu bakmanin sonucunda ortaya cikan durumdur.fko marksist,sosyalist bir orguttur.pkk ile zamaninda veya hala iliskileri olabilir.ancak nasil biz zamaninda israilin yaninda yer aldiysak araplar da yunanistanin yanimda yer almis olabilir.biz israilin elinden tutup onu o bolgede nasil guclendirdiysek bir o kadar da sucluyuz.
pkk'yı büyüten ve palazlandıran iş birliğidir.
Görün arap hayranları.
Arap hayranları nerdesiniz.
unutmayalım, unutturmayalım ve uplayalım.

ama unutturmamak bazı arap siki yalayıcılara fayda etmeyecek tabi ki.
doğru mu bilemem, bir iddia.
öncelikle fkö marksist çizgiye yakındır ve tüm filistin'i temsil etmemektedir.

"1980-1982 arasında 300 kadar pkk'lı suriye kontrolü altında olan lübnan'ın bekaa vadisi'ne yerleşmiş ve burada filistinlilerden eğitim, suriye'den çoğunlukla örtülü şekilde destek almıştır.

1982'de israil'in lübnan'ı işgalinin ardından pkk bölgede kalmaya devam etmiş, bekaa'daki kamp pkk'nın ideolojik eğitim merkezi olmuştur."
güncel Önemli Başlıklar