bugün

doğru yolu bilen erkektir.
henüz aşık olmamış olan erkektir.
Ütopik kavramlar bunlar.
o nasıl erkek lan öyle diyenlerin aşikar olduğu erkeğimsidir. *
sigara kullanmamış bulunur da alkol biraz zor.

şahsen hiç sigara kullanmadım, öyle bişey de düşünmüyorum. ama içki oldu mu az biraz içilir.*
kimilerine göre şakirttir.ancak bence herseyden once sagligini dusunen erkektir.
en azından ileride 'çoluğumun çocuğumun hakkını şu zıkkıma veriyosun' sözlerini duymayacak erkektir.
(bkz: dırdırcı kadını susturma yöntemleri vol1)
boş yere para harcamamış erkektir, sağlığına dikkat eder.

(bkz: baba24)
birlikte vakit geçirilecek ya da sevgili olunacak erkek değildir, tabiki tercih meselesidir ama erkek dediğin rakısını içer, ciğarasını tüttürür.
seks'te yapmamış erkekte deyin tam olsun , erkeğidir .

(bkz: nefes bile almıyor)
(bkz: ölü)
(bkz: adını feriha koydum halil)
(bkz: şakirt)
ruşen amcanın oğlu sedat'tır kendileri. bütün her şeyin en iyisini bilir, yapar.
Kendini seven erkektir.
arayıp da bulamadığım erkek. gören olursa haber etsin.
öyle bir erkek asla yoktur. en baba müslüman dahi muhakkak gençliğinde bir iki duble içmiştir. sigara zaten çerez.
alkol içmedim hiç sigara içiyorum yalan yok.
tertemizim.
içki biraz alışkanlık, arkadaşlarla güzel zaman geçirmek için araç, biraz sarhoş olup rahatlamak için bir sebep olduğu kadar bir kültürdür. Hangi içki nerede içilir, yanında ne yenir, hangi ülke hangi içkisi ile meşhurdur, ne hissettirir. Bunları bilmek bir kültürdür. Bi entelektüelite gerektir. içki içmeyen adam olmaz. Ama az ama çok
Hayatın zevklerinden mahrum kalmıştır. Sigarayı siktir et de alkol iyidir, hoştur..
Babamdır.

Bi kere arkadaşlar Israr etti sigara içtim filan dedi ama karizması çizilmesin diye sallıyodur bence.alkol zaten hiç almamış sigara da içmemiştir.
ot gibi yaşamış erkektir.
ot gibi yaşayan insan portresidir.
helal olsun dediğim erkek.

ot gibi yaşıyomuş falan filan geçin bu ayakları.
Benimdir. Gram eksikliğini de hissetmedim.
güncel Önemli Başlıklar