bugün

entry'ler (26)

akp ye güvenip evet diyen memurlar

hala 'eve et' götüremeyen memurlardır.

sözlük yazarlarının benzediği ünlüler

(bkz: baptiste giabiconi) benzeten çok ama ben hala benzetemedim.*

mecnuni

entryleriyle başlıkların tuzu, biberi, isotu olan güzel insan, örnek yazar.

hung ray

yeni yazarların karşılayıcısı güzel insan, örnek yazar.*

açlıktan nefesi kokan ak partili

sobasına kömürü vardır efenim*, evlerinde su olmamasına rağmen tabak çanağına çamaşır makinesi de vardır*, diğer partililerin aksine dinine de sonuna kadar sahip çıkmıştır oyuyla*.. eee daha ne ister bu akpli ben bulamadım şahsen *

ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla

işedikten sonra bir tutam peçeteyle kolayca halledilebilecek mesele. **

ölmeden önce dinlenmesi gereken şarkılar

supertramp - breakfast in america
the cranberries - zombie, animal instinct, linger
oasis - stop crying your heart out
alice in chains - would
enya - only time
jose gonzalez - teardrop

daha çok var ama aklıma şimdilik bunlar geldi..

şehir dışında okumak

14 yaşında da maruz kalınabilen durum*. o yaşta ailesinin yanında olmaktan başka bir isteği olmayan çocuğun başına gelmiştir. arkadaş, çevre, ortam her zaman olur. siz siz olun ailenizin değerini bilin.

kıbrıs şehitleri caddesi

izmir'in en güzel caddesidir. her taraf genç kaynıyordur, yaşlı kimse göremezsiniz*

izmir

ankara'da büyümüş olmama rağmen 4 senelik okul hayatımda beni kendisine aşık eden şehir. kızları güzel*, havası muhteşem, ortamı muhteşem, deniz var*, insanları aydın görüşlü çağa ayak uydurmuş kişiler. kesinlikle türkiye'nin en yaşanılası şehri..

owl city

fireflies ile adını duyuran adam young'ın müthiş sesi eşliğinde seslendirdiği parçaların içinize işlemesini sağlayan müzik oluşumu. synthpop severler için geliyor..* *

mantıklı bir aşk evliliği yapmak

mantık evlilikle buluşuyorsa bunun nedeni yüzde 99 paradır. yani bu evlilikte sevdiğin kız veya erkek yeterince zengin. adam hem parayı hem aşkı bulmuş ne duruyosun birader*

fondü

isviçre'ye özgü bir yemek aslında ama çoğu kişi çikolatalı fondü yediği için tatlı olarak bilmektedir.*

stronger

kanye west'in * patlama yaptığı, never back down filminde soundtrack olan, dinlenildiğinde bağımlılık yaratan single.

kanye west

şarkılarıyla, sesiyle, tarzıyla gerçekten örnek oluşturabilecek şahsiyet. yalnız bir şey dikkatimi çekti power şarkısındaki 'no one man should have all that power' sözü tanrıya ithafen yazılmış galiba.

hedonizm

cinsel hayatlarında farklılık ve heyecan yaratmak amaçlı eş değişikliği yapan insanların oluşturduğu kamplara da adı verilen felsefi düşünce.

kızları güzel gösteren detaylar

kumral olması
boyunun 1.70 den uzun olması
bakımlı olması
güzel giyinmesi
kültürlü olması
birde izmirliyse tadından yenmez*

forum bornova

izmir'de okurken hayatla bağlantımı sağlayan yegane yerlerden biri. üniversitenin giriş kapısında forum bornova girişleri için kullanmayınız gibi bir tabela olmasına karşın herkes o kapıdan girip çıkmaktadır*. forumun kuleside zara mağazasından yükselmektedir. *

öyle bir geçer zaman ki

birinci bölümün gösterim sayısı yüzü aştı. dizi gerçekten güzel baymayın nolur.

the cranberries

zombie, linger ve animal instinct güzel şarkılarındandır.*
(bkz: ölmeden önce dinlenmesi gereken şarkılar)